Prachtige Hollandse mahoniehouten hekjeskabinet omstreeks 1800 met volle zuilen vergulde bronzen kapitelen en beslag recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat 235x165x63cm
Hollandse 17e-18e eeuwse 4 deurs Renaissance kast met 12 houtgestoken panelen en origineel beslag en sloten( 1 slot vervangen door een ander slot) 193x180x70cm Cond:G
Grote bronzen eettafel met figuur voorstellende een naakte dame met glazen blad, facetgeslepen 77x180x118cm
Hollands mahoniehouten klapbuffet omstreeks 1780 met gerilde deuren, drie lades met gebogen front 94x110x59 en 157x140x55cm Cond:G
Duitse Empire trumeau met spiegel omstreeks 1840 laat Empire biedermeier met lade en volle zuilen in zeer goede staat 87x93x46 160x82x19 Cond:G
Klein Hollands 18e eeuws wortelnoten kabinet in Louis Quinze stijl met verguld bronzen beslag, staande op klauwpoten beschadiging lijsten, fineer laat los links onder verder in goede originele staat 2...
Grote Duitse 18e eeuwse eiken uitneembare Barokkast omstreeks 1760 met origineel slot, sleutel, lades, schappen barokpanelen met spitzen, verspringende koplijst in lagen opgebouwd, recentelijk profess...
Achttiende eeuws Hollands eikenhouten Barok Louis Quinze kabinet omstreeks 1780, met vuurverguld bronzen beslag(oudere restauratie) 230x60x180cm Cond:R/G
Achttiende eeuws Hollands mahoniehouten fineer op eiken Barok Louis Quinze stijl kabinet, omstreeks 1760 bronzen beslag en klauwpoten, mooi model wel schades aan lijstwerk krimpnaden en fineerschades ...
Achttiende eeuwse Hollandse mahoniehouten Barok, Louis Quinze porseleinkast met vijf lades en aan de zijkamt glas, staande op klauwpoten, in goede originele staat (beschadiging aan lijsten bovenstuk) ...
Negentiende eeuws dames schrijfbureau, notenhout met intarsia, guirlandes, bandintarsia en amfora gebogen zijkanten, gebogen poten en lade(oudere restauraties) lichte fineerschades 105x91x46 Cond:G
Hollandse notenhouten Barokstijl vitrine opzetkast met zijkanten van glas, geheel met intarsia bronzen beslag met leeuwenpoten 1e helft 20e eeuw 227x200x50cm Cond;G
Originele Franse 18e eeuwse Louis Quinze Poudreuse omstreeks 1780 met marquetterie, noten fineer op eiken, origineel slot, beslag en bronzen poten binnenblad met spiegel en vakverdeling, lichte finee...
Grote zuid Duitse Barok figuren console met twee grote putti en originele polychromie 18e eeuw 110cm Cond:G
Franse hoekkast met intarsia, bronzen sierwerk en gebogen glas, velours bekleedde schappen, 20e eeuw in goede staat (diverse houtsoorten) 142x75x55cm Cond:G
Antieke notenhouten vitrinekast met intarsia omstreeks 1880 met bronzen sierwerk, floraal en band intarsia in goede staat met twee schappen 104x79x32cm Cond:G
Hollands 18e eeuws Barok Louis Quinze secretaire met verguld bronzen beslag, mahoniehout fineer met bandintarsia, fineerschades 108x103x55cm Cond:R
Twee grote vergulde zeldzame houten piedestals 18e eeuws, met driespant poot en prachtige florale snijwerken in goede staat 145cm
Grote 19e eeuwse halspiegel verzilverd met kroon, en console 37x109x28 beschadigingen 201x96cm Cond:R
Hollandse 19e eikenhouten kussenkast staand op bolpoten, met snijwerk in de kop.
cond G.
Antiek niervormig notenhouten schrijfbureau met bronzen beslag omstreeks 1920 op bronzen leeuwpoten, met daarbij houtgestoken bureaustoel omstreeks 1920 lichte lijst en fineerschade, origineel bij elk...
Moderne stoel design, door Pierre Paulin zwart gestoffeerd met metalen basis omstreeks 1960 Artifort Oyster model 83x75x87cm Cond:G
Negentiende eeuwse Boulle Poudreuse met spiegel en vakverdeling en lade, ingelegd met koper en parelmoer(blad beschadigd) Kwaliteitsmeubel, 73x67x40cm Cond:R
Zeldzame Eikenhouten josef Seiler Liegnitzer Ringtisch omstreeks 1920, patent met een bijzonder uitschuifbaar ringblad mechanisme(gesigneerd) 78x118ø of 78x152ø in goede originele staat.
Antieke notenhouten pronkvertico omstreeks 1900 met opstand en spiegelkroon, 4 deurs met facetgeslepen glas, in zeer goede gerestaureerde staat, gesigneerd A. de Waal Dordrecht 210x90x41cm
Prachtige 18e eeuwse Franse vergulde Louis Quinze stoel(partieel bijgewerkt) in goede staat met lederen bekleding 95x64x53cm Cond:G
Klein zeldzame mahoniehouten Engels luierkabinet 19e eeuws, in goede staat (lichte fineerschade) 167x112x65
Groot eikenhouten Brok kabinet omstreeks 1900 met bronzen beslag, 8 lades achter de deuren en staande op klauwpoten, Louis Quinze stijl, 230x186x62cm
Zeldzame antieke Duitse eikenhouten Gründerzeit Hausapotheke omstreeks 1880 met houtgegraveerde panelen, florale graveringen en spreuken, Griekse vrouw met slang, halve zuilen en tollen (hangkast met ...
Antieke Franse eikenhouten gestoken buffetkast met glas in lood vensters, leeuwenkoppen en figuren, omstreeks 1880 Neo Renaissance 252x130x53cm Cond:G
Hollandse Barokstijl kussenkast van eiken en notenhout, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw met schappen en lades, mooi ranken snijwerk, kast is uitneembaar. In zeer goede staat 181x166x59cm
Grote houtgestoken vergulde empirestijl vitrine toonbank, met vitrine compartimenten en 8 lades facetgeslepen glas in goede staat 102x65x250cm
Negentiende eeuwse notenhouten Louis Phillippe bank met florale kroon omstreeks 1870 en rode velours stoffering 114x170x75cm in goede staat
Oude bruin lederen armleunstoel met houten poten en kopernagels, 2e helft 20e eeuw in goede staat 70x76x74cm
Oude bruin lederen armleunstoel met oren, houten poten en kopernagels 2e helft 20e eeuw (stoel ruikt sterk) craquelé in leer, 95x74x92cm Cond:R
Antieke Hollandse mahoniehouten secretaire omstreeks 1800 met verguld messing beslag getrapt binnenleven met lades oudere restauratie 105x53x94cm Cond:G
Zeer mooie Hollandse mahoniehouten Empire chiffonnière met volle zuilen omstreeks 1820, messing kapitelen en messing origineel beslag recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat 151...
Grote houtgestoken Schwarzwald stijl berenkapstok met spiegel, 21e eeuw 195cm Cond:G
Antieke Jugendstil mahoniehouten buffetkast omstreeks 1900 in goede staat 210x122x60cm
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten Empire Biedermeier secretaire omstreeks 1830, met grote gebogen opengewerkte snekken, binnenwerk met 5 lades en 1 deurtje (krimpnaden en fineerschade) 154x100x52cm Cond:...
Louis Seize stijl schrijfbureau mahoniehout met tap toelopende poten, goed schrijfleer op blad omstreeks 1900 met drie lades in goede staat, 76x65x121cm.
Hollandse wortelnoten vitrine opzetkast Barok, Louis Quinze 2e helft 20e eeuw met bronzen beslag en klauwpoten 225x170x40cm Cond:G
Zeldzame Duitse Louis Seize vitrine opzetkast, gemaakt van kersenhout fineer op vurenhout, gehele front met bandintarsia , omstreeks 1780, recentelijk professioneel gerestaureerd, en gepolitourd, orig...
Antieke Duitse wortelnoten Vertico, Gründerzeit omstreeks 1880 lichte fineerschade 140x96x48cm Cond:R/G
Uitneembare Hollandse Biedermeier mahoniehouten meidenkast met schappen en lades, in goede originele staat 181x121x46cm
Engelse mahoniehouten Art Deco secretaire met glasopstand omstreeks 1930 2 delig in goede staat 193x73x42cm
Oude Chinese houtgestoken hocker 1920, met floraal decor, in goede staat 51x31x31cm Cond:G
Grote vitrinekast , mahoniehout met 6 glazen klapdeuren, 2 helft 20e eeuw, 270x45x144cm Cond:G
Antiek Hollands Louis Seize halve maantafel omstreeks 1800, notenhout met bandintarsia en jaloeziedeuren (lichte fineerschade) 86x83x41cm Cond:G
Negentiende eeuwse houtgestoken renaissance stijl bretterstuhl mat kariatiden, maskers en druivenranken in goede staat 107x50x43cm Cond:G
Grote antieke Duitse notenhouten Gründerzeit, halspiegel met consoletafel omstreeks 1880 (fineerschade consoletafel) met volle zuilen 220x93x31cm Cond:R/G
Grote 19e eeuwse Hollandse eikenhouten gestoken bordenrek in renaissance stijl in goede staat 90x130x14cm Cond:G
Kapitale Oosterse houtgestoken kroonzetel met leeuwenkoppen wapen en rode stoffering (vlek) 20e eeuw 154x64x78cm Cond:G
Zeer grote antieke notenhouten uittrektafel met 8 extra bladen te verlengen tot 6.35 meter, zwaar onderstel opgebouwd uit 8 bewerkte zuilen, in goede originele staat 77x115x163cm
Antieke Duitse grenen uitneembare barokkast omstreeks 1780 met dikke kussenpanelen, vermoedelijk omgeving Hessen, 1 grote lade restauratie noodzakelijk 195x199x66cm Cond:R
Vroeg 19e eeuws mahoniehouten Empire buffet met volle zuilen en messing capitelen, met klapbuffet (krimpnaad blad, later lichte schade) Cond:R 80x100x45cm
Zeven eikenhouten Amsterdamse school stijl stoelen, omstreeks 1920 met been inleg, zitting meest versleten, 1 armleunstoel en zes normale stoelen Cond:R/G 93x50x45cm
Antieke Hollandse notenhouten Willem drie armleunstoel omstreeks 1870 in goede originele staat 81x57x61cm Cond:G
Negentiende eeuwse mahoniehouten speeltafel met velours belijmd blad, opklapbaar en draaibaar, in goede staat, lichte fineerschade 78x83x42cm
Negentiende eeuws mahoniehouten empire stijl haardscherm met bronzen beslag(lichte fineerschades) 95x53x34cm Cond:R/G
Antieke vergulde spiegel met druivenrank decor omstreeks 1880 in goede staat 45x55cm
Negentiende eeuwse mahoniehouten tafel met lade, in goede originele staat 76x73x53cm
Hollandse wortelnoten Barok secretaire 2e helft 20e eeuw met bronzen beslag, in goede staat 105x78x50cm
Duitse kersenhouten fineer Biedermeierstijl bank, 21e eeuw, nieuwe stoffering en kussens in zeer goede staat 97x71x200cm Cond:G
Antiek Hollands eikenhouten theekastje met gebogen glas en parelrand omstreeks 1920, 80x76x48cm Cond:G
Oude Hollandse eikenhouten met palissander kussenkast, uitneembaar met massief eiken rugwand, lades druivenrankendecors en robbelijsten 2e helft 20e eeuw in goede staat 182x173x64cm
Italiaanse wortelnoten secretaire Barokstijl, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw orgelgebogen lades in goede staat 101x100x50cm
Antieke wortelnoten Louis Philippe klaptafel(aan vier zijden opklapbaar) met getorste vierspantpoot en klauwpoten, in goede staat 50x76cm Cond:G
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten klapbuffet met onder blad origineel zinken afwasbak, blad uitklapbaar en verlengbaar 2 lades, roldeur en 2 deuren onder met origineel verguld bronzen beslag 90x50x88cm
Louis Quinze stijl Barok commode, replica 2e helft 20e eeuw met marmeren blad, brozen beslag mahoniehout fineer met intarsia, front en zijkanten gebogen in goede staat 92x121x55cm
Grote uitneembare Hollandse mahoniehouten linnenkast omstreeks 1870, lichte fineerschade, koplijst weg 130x190x43cm Cond:R/G
Oude Chinese lakwerk commode 20e eeuw met houtgestoken front, floraal decor, platen zitten los, verder in goede staat 75x84x40cm
Antieke mahoniehouten klaptafel omstreeks 1890 met 5 lades en uitklapbare spiegels, facetgeslepen, in goede staat 161x102x55cm
Negentiende eeuwse mahoniehout op eiken gefineerde penantkast, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd in zeer goede staat 88x98x47cm
Twee nachtkastjes van kersenhout omstreeks 1930 met drie laden recentelijk professioneel gerestaureerd in zeer goede staat 65x34x40cm Cond:G
Prachtige gerestaureerde Hollandse wortelnoten fineer gebogen Barok commode, 19e eeuws met bronzen beslag, klauwpoten, recentelijk vakkundig gerestaureerd in zeer goede staat 78x99x59cm
Antieke Duitse Jugendstil piano met originele kaarskandelaren(gekruiste swaren klankkast, geen bovendemper) in goede originele staat, gemerkt piano forte Fabrik Gerhard Adam Wesel No. 19607. 131x139x7...
Vroeg 19e eeuwse Engelse wortelnoten Queen Anne tafel met gebogen klauwpoten, origineel beslag en slot met sleutel, in goede originele staat 75x51x80cm
Prachtige Hollandse Empire zuilen secretaire mahoniehout met marmeren blad omstreeks 1820 deze heeft een zeer mooi binnenleven, met vier volle zuilen, messing capitelen en lades, recentelijk professio...
Mahoniehouten Louis Seize Buffet omstreeks 1800 met drie lades, klapbuffet 2 jaloeziedeuren met origineel beslag 2 krimpnaden in zijkant verder in goede staat. 79x100x52cm
Hollandse eikenhouten 18e eeuwse dekenkist met lade houtgestoken vogeldecor en ijzer gesmede handgreep(deksel in 19e eeuw vervangen, verder in mooie staat 80x126x57cm Cond:G
Hollandse 18e eeuwse eikenhouten betaaltafel met schuifbaar blad en slot in goede originele staat 79x69x106cm
Negentiende eeuwse drie deurs eikenhouten broodspinde met ijzeren nagels, naar 17e eeuws voorbeeld, hout gepind en in goede staat 135x156x48cm Cond:G
Eikenhouten niervormig schrijfbureau met opstaande bureaurand omstreeks 1930 staande op leeuwenpoten drie bewerkte lades en twee deuren in goede staat 85x68x126
Wit gelakte Grutterskast, 2 delig 2e helft 20e eeuw, 4 deuren, 3 lades, 3 rondglasdeuren, diverse schappen, 218x163x55cm Cond:G
Duitse wortelnoten Louis Philippe drie laden commode omstreeks 1870(kras op blad) 80x95x49cm Cond:R
Duitse antieke eikenhouten Gründerzeit commode omstreeks 1880 met ranken snijwerk in de lades en snekken, in zeer goede originele staat 80x55x117cm
Notenhouten biedermeier Voltaire 19e eeuws met goede creme kleurige bekleding in goede staat 95x82x75cm
Hollandse Biedermeier penantkast omstreeks 1870, mahoniehout, versiering beschadigd verder in goede staat 100x126x54cm
Ingelegde Hollandse Barokvitrine opzetkast omstreeks 1800, notenhout met lades en 1 deur(beschadigingen) staande op klauwpoten 199x56x100cm Cond:R/G
Vergulde 19e eeuwse spiegel met kuif en geslepen spiegelglas , achterkant kuif beschadigd, lichte restauratie rechts onder 92x46cm Cond:R/G
Twee antieke iepenhouten stoelen, houtgepind omstreeks 1800 met bekleedde zitting, in goede staat 93x47x50cm
Negentiende eeuwse mahoniehouten Empiretafel met klauwpoten, in goede staat 61x108cm
Duitse 18e eeuwse barock vitrine opzetkast met marquetterie, notenhouten panelen aan de voorkant en zijkanten met zware messing scharnieren, recentelijk gerestaureerd in zeer goede staat. 230x143x65Cm...
Antiek Hollands eikenhouten theekastje met facetgeslepen glas omstreeks 1920, snijwerk en Queen Anne pootjes 89x43x74cm Cond:G
Chinese lakwerk secretaire(Engelse stijl) stijlmeubel 2e helt 20e eeuw, 10 lades in bovenstuk en 1 deur, goudkleurige chinoisserie decors op lades en schrijfklep 203x90x47cm Cond:G