Zes oude Oosterse benen snijwerken 20e eeuw met o.a. drakendecor (enkele beschadigingen mogelijk) 15-19cm. Cond.: R-G
Twee oude Oosterse handgesneden benen figuren 20e eeuw, voorstellend geisha's in goede staat 34-35cm.
Antiek Oosters ivoren vrouwelijk figuur met stamper in goede staat 17cm.
Antiek Oosters ivoren figuur van man met lendedoek (mist iets in de handen) in goede staat 15cm.
Antieke Afrikaanse ivoren buste met hoofdbedekking 24,5cm. Cond.: G
Twee oude Chinese benen snuffbottles met erotische voorstellingen 20e eeuw in goede staat 8x4,5x3cm. Cond.: G
Originele potvis tand in de vorm van een pinguïn ca. 1930 (stukje snavel beschadigd) 11cm. Cond.: R-G
Groot oud Chinees schaakbord met grote ivoren stukken 20e eeuw in goede staat 61x30x13cm.
Oude/antieke 3-delige benen kurkentrekker met kwast, bewerkt met dooskoppen 13,5cm. Cond.: G
Oude Chinese benen snuffbottle, voorstellend een kikker op aubergine 1e helft 20e eeuw 9cm. Cond.: G
Oude benen Chinese netsuke, voorstellend ratten 1e helft 20e eeuw 4xø3cm. Cond.: G
Oude Chinese benen netsuke, voorstellend een kikker bij een kool, 1e helft 20e eeuw 4,5cm. Cond.: G
Oude been gesneden meetlint in de vorm van een kikker en insect 1e helft 20e eeuw (5cm.) Cond.: G
Oude Chinese hoornen handgesneden cup met decor van landschap en figuren 1e helft 20e eeuw, 6x13,5xø12cm. en 6x15,5xø12cm.
Ivoren 19e eeuwse Corpus Christie op gesneden houten plaquette in goede originele staat 25cm.
Grote antieke ivoren Chinese geisha met lotusbloem in goede staat 23cm.