Negen zakken vol diverse model auto's. 20e Eeuw. Onder andere: Matchbox, Majorette, Solida et cetera. In redelijke staat.
Antieke Duitse porseleinen pop met baby lichaam. Armand Marseille. 990/13. Met slaapogen en echt haar. Afmeting: 59 cm. In goede staat.
Antieke Duitse porseleinen pop met gelede lichaam. Gemerkt B.P.O. 624/14. Ogen los erbij. Afmeting: 65 cm. In goede staat.
Porseleinen pop, A. Lanternier. Frankrijk ca. 1910. Ze heeft prachtige kristallen paperweight ogen, haar originele pruik en antieke kleding. Het gelede lijf van papier-maché is van latere datum. De k...
Pop van papier-maché met een laagje was er over. (Zogenaamde wax-over). Gemerkt SPECIAL, Adolf Wislizenus in Waltershausen, ca. 1920.
Ze heeft glazen ogen en haar originele pruik. Het lijf is van pa...
Popje, allbisque, Duitsland ca, 1910. Lengte 17 cm.Twee porseleinen popjes, allbisque. lengte 15 cm. Een jongetje en een meisje. Celluloid popje, Schildpad, Duitsland ca. 1930, lengte 13 cm. Samen met...
Porseleinen pop, Herman Steiner, ca. 1911. Het lijf is van papier-maché. Glazen ogen. Lengte 30 cm.
Popje van Tortulon, gemerkt EDI, Duitsland ca. 1948. Origineel gekleed. Lengte 16 cm.Babypopje met mechaniek. Het lijf is van Tortulon (Vervanger van het brandbare celluloid) Opgewonden kruipt ze zo n...
Trousseau met binnenbak, Frankrijk ca. 1900. Met origineel sleuteltje. Inclusief 10 kleine popjes.
Porseleinen pop, Ernst Heubach, malnummer 452, ca. 1928. Het hoofd is van gespoten porselein met in het materiaal gevormd haar. Het lijf is van papier-maché. Ze is origineel gekleed en heeft ook nog h...
Porseleinen pop, (type Oriëntal), F & W. Goebel. malnummer 60, ca. 1900. Een hoofdje van porselein met glazen ogen, een pruik van echt haar en een lijf van papier-maché. Lengte 31 cm.
Pop van papier-maché met een laagje was er over. (Zogenaamde wax-over) ca.1880. Type Motschmann. Ze heeft glazen ogen en een leren lijf. De houten benen en armen hebben beweegbare voetjes en handjes. ...
Pop van papier-maché met een laagje was er over, (Zogenaamde wax-over) ca. 1890. Ze heeft glazen ogen, een originele pruik van schapenvacht en een stoffen lijf met benen en onderarmen van papier-maché...
Porseleinen pop, S.F.B.J. (Société Francaise de Fabrication de Bébés et Jouets) Frankrijk ca 1910. Ze heeft glazen ogen en een lijf van papier-maché. Lengte 29 cm. Porseleinen pop, (type Oriëntal), E...
Trix H0 22726, SBB CFF FFS, Re 460 042-5 met originele verpakking en in goede staat.
Gutzold H0 33200, Diesellok BR 119 111-3 met originele verpakking en in goede staat.
Trix H0 28020, E-lok DB 140 854-1 met originele verpakking en in goede staat.
Fleischmann H0, Diesellok DB 218 356-4 met verpakking van ander model en in goede staat.
Trix H0, E-lok E05 002 met doos van Trix H0 trainer in goede staat.
Trix H0 22447, Diesellok DB 217 012-4 met originele verpakking en in goede staat.
Brawa H0 0201, E-lok DR 242 089-1 met originele verpakking en in goede staat.
Brawa H0 0412.3 , Diesellok 234 630-2 "Krupp" met originele verpakking en in goede staat.
Brawa H0 0411, Diesellok DB 234 304-4 met originele verpakking en in goede staat.
Brawa H0 0406, Diesellok DB 219 137-7 (Exclusive Edition) met originele verpakking en in goede staat.
Brawa H0 0203, E-lok DB 142 255-9 met originele verpakking en in goede staat.
Brawa H0 0384, Diesellok BR 216 102-4 DB Cargo (Exclusive Edition) met originele verpakking en in goede staat.
Trix H0 22596, E-lok, 122028 NMBS/SNCB met originele verpakking en in goede staat.
Trix H0 22716, E-lok, BR 152 001-4 "DB Museum/Märklin" met originele verpakking en in goede staat.
Trix H0 22200, E-lok, BR 152 041-0 "Porsche" met originele verpakking en in goede staat.
Trix H0 22715, E-lok ÖBB 1016 002-6 met originele verpakking en in goede staat.
Trix H0 22748, E-lok BR 1116 902-6 "Siemens" met originele verpakking en in goede staat.
Trix H0 22737, E-lok BR 152 902-3 "Rhenus" met originele verpakking en in goede staat.
Märklin/Hamo H0 38612 E-lok Re 4/4 460 021-9 "Le Lait" met originele verpakking en in goede staat.
Twee antieke Duitse porseleinen poppen. Eén maal Porzellanfabrik Bruggrab 169/2, met slaap ogen en babylichaam, afmeting: 40 cm. Eén maal ongemerkt, Nr. 3, met gelede lichaam en slaap ogen, afmeting: ...
Porseleinen pop, J.D. Kestner, gemerkt “SPECIAL” , malnummer 167, Duitsland ca. 1898. Pruik van mohair, glazen ogen en antieke kleding. Lengte 58 cm.
Porseleinen pop met loopmechaniek, J.D. Kestner, gemerkt 5, ca. 1890. Ze heeft glazen ogen, een mohair pruik en een papier-maché lijf, prachtig gekleed. Ca. 1890. Lengte 54 cm.
Porseleinen pop, Duitsland/Frankrijk, ca. 1890, gemerkt DEP. Ze heeft glazen ogen, een mohair pruik en gemodelleerde wenkbrauwen. Het Franse gelede lijf is van papier-maché. Antieke kleding. Lengte 57...
Porseleinen pop, Bähr & Pröschild, malnummer 478. Duitsland ca. 1905. Ze heeft een porseleinen hoofd met glazen ogen en een pruik van echt haar op een papier-maché lijf. Antieke kleding. Lengte 54 cm.
Porseleinen pop, (type Oriëntal), Armand Marseille, malnummer 351, ca. 1920. Het hoofd is van porselein, het 5-delige lijf is van papier-maché. De pop heeft antieke kleding. Lengte 57 cm.
Porseleinen pop, Kämmer & Reinhardt,malnummer 126, ca 1920. Ze heet Mein Kleiner Liebling. Ze heeft een haren pruik, zogenaamde flirtogen en een beweegbaar tongetje. Antieke kleding. Het gelede lijf i...
Porseleinen pop, Armand Marseille, malnummer 390, Duitsland ca. 1900. Glazen ogen en een pruik van cellulose. Ze heeft een prachtig geleed lijf en antieke kleding. Lengte 60 cm.
Vier oude Chinese Mahjong spelen. 20e Eeuw. Afmeting: 28 - 47 cm. In goede staat.
Porseleinen pop, Simon & Halbig, malnummer 1011, ca. 1889. Ze heeft een zogenaamde borstkop van porselein. Het leren lijf heeft onderarmen van porselein. Antieke kleding, glazen ogen en een pruik van ...
Glazen vitrinedoosje is een zogenaamd memorybox. Men bewaarde soms van de overledenen zijn liefste dingen in een vergelijkbaar kijkdoosje. Hier zitten twee kleine biedermeier popjes in van porselein. ...
Porseleinen pop, firma Schönau & Hoffmeister. Malnummer 1909, Duitsland ca. 1909. Glazen ogen en haar originele pruik. Het gelede lijf van papier-maché is van latere datum. Lengte 32 cm.Porseleinen p...
28x 19e Eeuwse speelkaarten. Duits/Frans-talig. Gravures op papier. Afmeting: 8 x 5 cm. In goede staat.
Antieke Diecast tractor, Arcade 273 L. Circa 1920. Afmeting: 6 x 10 x 5 cm. In goede staat.
Twee oude houten speelgoed figuren met beweegbare ledematen. 50-er/60-er Jaren. Afmeting: 12 - 18 cm. In goede staat.
Märklin/Hamo H0 38612 E-lok Re 4/4 460 021-9 "Le Lait" met originele verpakking en in goede staat.
Twee loks van Märklin/Hamo H0: 1x 8350 E-lok Re 4/4 460 016-9 en 1x 8378 BR V31 "Hersfelder Eisenbahn", beide met originele verpakking en in goede staat.
Märklin/Hamo H0 38615 E-lok Re 4/4 460 023-5 met originele verpakking en in goede staat.
Trix H0 22755, Diesellok RAG 825 met originele verpakking en in goede staat.
Trix H0 22739, Diesellok Railion 6494 NS Cargo met originele verpakking en in goede staat.
Trix H0 22556 E-lok BR 120 139-1 DB met originele verpakking en in goede staat.
Trix H0 22587 Dubbele lok Ae 8/14 11801 met originele verpakking en in goede staat.
Trix H0 22541 Dubbele lok Ae 8/14 11801 "150 Jahre Schweizerische Bahnen" met originele verpakking en in goede staat.
Trix H0 22541 Dieselloc V188 001 Deutsche Bundesbahn met originele verpakking en in goede staat.
Oude blikken kinder-koffer-grammofoon met negen bakelieten speelplaten. Midden 20e eeuw. Afmeting: 17 x 17 x 19 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf maal Dinky Toys. 20e Eeuw. Bestaande uit: Eén Dodge Royal Sedan Meccano Ltd. Eén Bentley S2 194 met figuur. Eén Triumph Herald. Eén stoplicht. Eén Dinky Matchbox MG in doos. Afmeting: 7 - 15 cm. ...
Drie oude Duitse blikken Schuco auto's + sleutels. Bestaande uit: Eén Schuco Varianto Cabrio 3045 Western Germany. Eén Schuco Varianto - Linie 3041 US Zone. Eén Schuco Examico 4001 US Zone (veer kapot...
Lot oud Duits blikken speelgoed. Onder andere: Technofix Int. Airways, Technofix Coney Island, Kraus treinset, blikken opdraaiboot (Kao Germany-Kellermann), Wilesco stoommachine met toebehoren. Afmeti...
Porseleinen pop, J.D. Kestner, malnummer 17, ca. 1890. Een porseleinen hoofd met glazen ogen en een haren pruik. Een geleed lijf en antieke kleding van wafelpiqué. Duitsland ca. 1890. Lengte 68 cm.
Porseleinen pop, Le Conte & Co, Parijs ca. 1900. Gemerkt met L.C. en een Anker, Ze heeft grote glazen ogen, een originele haren pruik en een Frans geleed lichaam. Ze is geheel antiek gekleed. 62 cm.
Biedermeier popje met porseleinen hoofd, Duitsland ca. 1885. Zogenaamde Chinahead, Stoffen lijf met porseleinen armen en onderbenen. Schoentjes en kousen in het materiaal gevormd. Op het stoffen lijf ...
Biedermeier pop met porseleinen hoofd, Duitsland ca. 1885. Zogenaamde Chinahead, Stoffen lijf met porseleinen armen. Lengte 28 cm.Käthe Kruse-pop, de zogenaamde Bade-baby. Gemaakt tussen 1963 en 1974....
Porseleinen badpop, Japan, ca. 1970, Lengte 32 cm. Papier-maché babypopje, met mechaniek, ca. 1930. Origineel gekleed. Lengte 18 cm.
Biedermeier pop met porseleinen hoofd, Duitsland ca. 1885. Zogenaamde Chinahead. Stoffen lijf met porseleinen armen en onderbenen. Schoentjes in het materiaal gevormd. Lengte 41 cm. Biedermeier pop me...
Twee grote 30-er jaren teddyberen met glazen ogen. Afmeting: 58 - 64 cm. In goede staat.
Grote 30-er jaren papier mache vaste pop met echt haar. Handbeschilderd, met bal in de hand. Zittende (etalage)pop? Afmeting: 53 x 47 x 40 cm. In goede staat.
30-er Jaren speelgoed. Kameel op houten wielen met speelgoed aap. Mogelijk Steiff. Afmeting: 40 x 50 x 23 cm. In goede staat.
Drie maal Duits blikken speelgoed. Bestaande uit: Windmolen met mechanisme voor stoommachine. Ouderwetse winkelkassa. Ouderwetse winkelweegschaal. Afmeting: 7 - 22 cm. In goede staat.
Grote antieke mechanische klederdracht pop op houten gestoffeerde bank. Stoffen pop met echt haar. Mechaniek wiegt baby. Afmeting: 66 x 63 x 30 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke Duitse Mecki's. Eén maal groot van papier maché met saxofoon, circa 1920. Twee maal kleiner, circa 1940 - 1950. Afmeting: 24 - 52 cm. In goede staat.
Achttien diverse kinderspaarpotten. Deels mechaniek. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 26 cm. In goede staat.
Zeven oude gelithografeerde blikken kinderspaarpotten. Deels mechaniek. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 10 - 17 cm. In goede staat.
Zeven oude gelithografeerde blikken kinderspaarpotten. Deels mechaniek. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 8 - 14 cm. In goede staat.
Zeven oude gelithografeerde blikken kinderspaarpotten. Circa 1930 - 1950. Deels mechaniek. Afmeting: 7 - 14 cm. In goede staat.
Zeven oude gelithografeerde blikken kinderspaarpotten. Circa 1930 - 1950. Deels mechaniek. Afmeting: 8 - 14 cm. In goede staat.
Zeven oude gelithografeerde blikken kinderspaarpotten. Deels mechaniek. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 7 - 15 cm. In goede staat.
Zeven oude gelithografeerde blikken kinderspaarpotten. Deels mechaniek. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.
Zeven oude gelithografeerde blikken kinderspaarpotten. Deels met mechaniek. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 7 - 14 cm. In goede staat.
Zeven oude gelithografeerde blikken kinderspaarpotten. Circa 1930 - 1950. Deels mechaniek. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.
Porseleinen pop, S.F.B.J. (Société Francaise de Fabrication de Bébés et Jouets) Parijs ca. 1910. Ze heeft kristallen paperweight ogen, een pruik van mohair en een Frans geleed lijf. Lengte 72 cm.
Porseleinen pop, Tete Jumeau, Parijs ca. 1890. Paperweight ogen. Geleed lijf van papier-maché en hout. Ze draagt mooie, antieke kleding. Haarlijn. Lengte 63 cm.
Porseleinen pop, S.F.B.J. (Société Francaise de Fabrication de Bébés et Jouets) Parijs ca. 1900. Glazen ogen en een pruik van echt haar en een Frans geleed lijf van papier-maché. Lengte 76 cm.
Porseleinen pop, J.D. Kestner, Duitsland, ca. 1890. Haar pruik is van mohair. Originele kleding van katoenen piqué met wafelmotief. Ze heeft een geleed lijf. Lengte 83 cm.
Porseleinen pop, Armand Marseille, malnummer 390. Duitsland ca. 1900. Het hoofd is van porselein met prachtige glazen ogen, een haren pruik. Antiek jurkje en ondergoed. Lijf armen en benen zijn van pa...
Porseleinen pop, S.F.B.J. (Société Francaise de Fabrication de Bébés et Jouets) Ca. 1910. Ze heeft glazen ogen met prachtige wimpers. Het gelede lijf is van papier-maché. Lengte 60 cm.
Zeldzame antieke grote Duitse vermoedelijk Käthe Kruse pop met beschilderd stoffen hoofd en geschilderd haar. Iets verf af. Reparaties bij buiknavel. Träumchen. Met kinderwagen, circa 1940. Afmeting: ...
Lehmann blikken speelgoed. Bokkende ezel. Circa 1915. Enkele beschadigingen lithografie en één pootje van ezel los erbij. Afmeting: 13 x 20 x 7 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke 19e eeuwse speelgoedpop van vilt met kinderwagen, gietijzeren wielen en onderstel met blaasbalg + celluloid baby. Met trekbevestiging. Mogelijk Lenci. Afmeting: 32 x 32 x 13 cm. In go...
Antieke teddybeer met stro en vilt + glazen ogen. Mogelijk Steiff. Circa 1930. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Porseleinen pop, Armand Marseille, Duitsland ca. 1900. Ze heeft een zogenaamde borstkop (hoofd en schouders vormen één geheel) op een lijf van geitenleer. Ze heeft glazen ogen en haar originele pruik....
Porseleinen pop, S.F.B.J. (Société Francaise de Fabrication de Bébés et Jouets) Parijs ca. 1900. De mal is van het bekende atelier van Jumeau. Glazen ogen en een geleed lijf van papier-maché. Ze draag...
Porseleinen pop, Ze heeft een porseleinen hoofd met glazen ogen en een pruik van echt haar. Haar lijf is van leer, maar de onderarmen en benen zijn weer van porselein. Een bijzonder exemplaar. Antiek...
Porseleinen pop, de bekende Le Gigoteur van Jules Nicolas Steiner. Parijs ca. 1880 Het is een automaat, als je haar opdraait beweegt ze zowel haar armen als haar benen en zegt duidelijk mamma. Haar ho...