Zoeken

Lenzkirch balkon vrijslinger 3572
Lenzkirch balkon vrijslinger
Startprijs 550 EUR
Marmeren kolompendule, 1820 3573
Marmeren kolompendule, 1820
Startprijs 180 EUR
Miniatuur wandklok 3574
Miniatuur wandklok
Startprijs 120 EUR
Lantaarn-uurwerk 3575
Lantaarn-uurwerk
Startprijs 50 EUR
Wandklok/achter-glas-beschildering 3576
Wandklok/achter-glas-beschildering
Startprijs 80 EUR
Franse pendule, 1900 3577
Franse pendule, 1900
Startprijs 150 EUR
Engelse staande klok 3578
Engelse staande klok
Startprijs 450 EUR
Friese stoelklok 3579
Friese stoelklok
Startprijs 100 EUR
Pendule onder stolp 3580
Pendule onder stolp
Startprijs 250 EUR
Antieke koekoeksklok, 1870 3581
Antieke koekoeksklok, 1870
Startprijs 250 EUR
Kuckucksuhr /Bahnhäusle 3582
Kuckucksuhr /Bahnhäusle
Startprijs 250 EUR
Ato magneetklok 3583
Ato magneetklok
Startprijs 100 EUR
3-Delig klokkenstel 3584
3-Delig klokkenstel
Startprijs 650 EUR
Antieke Franse boulle pendule met barometer 3585
Antieke Franse boulle pendule met barometer
Startprijs 500 EUR
Franse cartelklok (houtgestoken) 3586
Franse cartelklok (houtgestoken)
Startprijs 225 EUR
Franse Directoire pendule, 1800 3587
Franse Directoire pendule, 1800
Startprijs 650 EUR
Franse reiswekker 3588
Franse reiswekker
Startprijs 150 EUR
Franse comtoise, 1820 3589
Franse comtoise, 1820
Startprijs 60 EUR
Comtoise 3590
Comtoise
Startprijs 50 EUR
Duitse tafelklok, H 36 cm. 3591
Duitse tafelklok, H 36 cm.
Startprijs 25 EUR
Weense snaarregulateur, 1880 3592
Weense snaarregulateur, 1880
Startprijs 120 EUR
Vuurvergulde pendule, 1860 3593
Vuurvergulde pendule, 1860
Startprijs 100 EUR
Antieke Franse glaspendule 3594
Antieke Franse glaspendule
Startprijs 250 EUR
Zwitserse Neuchatel console klok, 1780 3595
Zwitserse Neuchatel console klok, 1780
Startprijs 200 EUR