Prachtige 19e eeuwse Franse bronzen pendule met wit marmeren basement omstreeks 1860 Deniere de bronzes a Paris, verguld brons en donker gepatineerde bronzen putti, minimale chip marmer, 8 daags uurwerk met halfuurslag en veerslinger, in goede staat 32x39x13cm. Cond:G