Diverse postzegelalbums waaronder: 1 stockboek gebruikt en postfris Nederland vanaf No. 1 met hoge waarden en series (30-er + 50-er jaren), tevens 14 stockboeken diversen wíaaronder: vellen postfris 90-er jaren Nederland + iets frankeergeldig in eurowaarden en veel postfris in guldenwaarden.