Prachtig Art Deco beeld ca. 1920, gesigneerd Lorenzl, beschilderd en plated. Voorstellend een moeder met kind en bloemen. Geheel gemonteerd op marmeren voet (diverse soorten marmer) in zeer goede originele staat 38x53x15,5cm.