Drie Chinees porseleinen borden 18e-19e eeuw; 1x 19e eeuw met Chinese figuren in landschapsdecor (Cond.: G), 1x 18e eeuw (of ouder) met hertendecor, minimale randschade en oude haarlijnen, 1x 18e-19e eeuws bord met coulissendecor en bloemendecor (gesigneerd), minimale randschade. ø21cm.