Grote Duits porseleinen jardieniere ,2e helft 20e eeuw, Thuringen. Handbeschilderd met staande putto en opgewerkte bloemen. Prachtige beschildering, op bodem gesigneerd E.Bierling. 18x42x28 cm., Cond.:G