Zeldzame 18e eeuwse Friese staartklok ca. 1780 Louis Seize met dubbele kap. Brede uitvoering met diverse geschilderde afbeeldingen. De klok heeft maanstand, wekkerfunctie 1-dagsaanduiding en kwartierslag. Deze Friese staartklok is in originele ongerestaureerde staat 185x52x30cm. Cond.: G