Originele 18e eeuwse Duitse dubbelgebogen barok commode. Eiken fineer marquetterie met noten band-inlegwerk op de voorzijde, zijkanten en blad. Sloten zijn origineel, beslag is van latere datum. Oudere restauratie 81x120x58cm. Cond.: G