Set Chinees porseleinen familie rose kop + schotels. 18e Eeuw. Floraal/goud decor. Acht kopjes + negen schotels. Eén kopje met chips. Eén schotel met haarlijn + chips. Rest goed. Afmeting: 7 - 12 cm. In goede staat.