Drie antieke porseleinen vogels. Duitsland/Engeland. 1x Waarschijnlijk Höchst, beschildering slijtage + chips. 1x Twee vogels, waarvan één gemerkt Bristol, eind 18e eeuw, minimale chip bloemen. Afmeting: 13 - 16 cm. In redelijk/goede staat.