Antiek zilveren water & wijnset 19e eeuws , 800/000. Een markiesvormig blaadje voorzien van een parelrand met daarop 2 klepkannetjes met druiventros en een palmetelement. Kannetjes wat gedeukt en het blaadje heeft een restauratie. totaal ca 349 gram. 22x14x11 cm. In redelijk goede staat.