Ongesigneerd. 17e - 18e Eeuw. De verzoeking van Heilige Antonius. Met nature Morte, Heilig kruis, figuren et cetera. Verso Adriaan Brouwer. Original by Graaf de Vence. Oudere bedoeking. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 51 cm. In goede staat.