Russisch ikoon. Johannes de doper. Scenes uit zijn leven, onder andere; geboorte, opdracht, in de woestijn, onthoofding. Eerste helft 19e eeuw. Barst in paneel gerestaureerd, rest goed. Afmeting: H 54 x B 43,5 cm.