19e Eeuws Frans Napoleon III Carrara marmeren pendule stel met vergulde bronzen armaturen + Wedgwood bisquit porseleinen plaquettes. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 30 - 40 cm. In goede staat.