Franse tafellamp van koper, op marmeren basement. Meisje op hek bij lantaarn. Circa 1930. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Drie antieke delen t.b.v. distelleer werk. 1x Cassette met thermo/meters + gesigneerd Adam, 19e eeuw. 2x Trechter. Afmeting: 35 - 40 cm. In goede staat.
Twee oude terracotta schemerlampen met kappen. 21e Eeuw. Afmeting: H 50 cm. In nieuwstaat.
Twee oude terracotta schemerlampen met kappen. 21e Eeuw. Afmeting: H 46 - 68 cm hoog. In nieuwstaat.
Japans porseleinen tafellamp met landschap/floraal/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Prachtige plated en vergulde art nouveau schenkkan, met Louis Seize decoratie. Bodemmerk met adelaar. Circa 1900. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Antieke weegschaal van ijzer, met gewichten. Circa 1900. Afmeting: 48 x 20 x 23 cm. In goede staat.
Oude/antieke Japanse bronzen lampenvoet met draken/vogel decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Drie antieke koffiemolens. 2x Groot van notenhout met messing. 1x Klein, van messing. Circa 1900 en ouder. Afmeting: 4 - 31 cm. In goede staat.
Koperen plafoniere met gesatineerd glas en slijpsel. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x Ø 24 cm. In goede staat.
Twee antieke koetslampen met chroom. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Kleine wortelnoten tafelklok met bronzen versiering en maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Friese kortstaartklok met maanstand. Gemaakt uit iepenhout. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 cm. In goede staat.
Kleine Luikse comtoise. Weekloper, halfuur-slag. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 19,5 cm. ln goede staat.
Lot met 9 miniatuur klokjes in diverse vormen. Goudkleurig messing. Tweede helft 20e eeuw. Quartz. Afmeting: 5 - 8 cm. In goede staat.
Reproductie van een Engelse lantaarnklok. Messing. John Smith London. Halfuur-slag. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 55 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse Franse comtoise klok met gebloemde feuille en slinger. Achtdaags-uurwerk/ankergang. Afmeting: 48 x 36 x 20 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Kienzle regulateur met pronkslinger. Weekloper met halfuur-slag. Circa 1900. Afmeting: 90 cm. In goede staat.
Twee oude Duitse klokken, mechanisch. 1x Emaille klok, Schatz Germany, tweede helft 20e eeuw. 1x Schwarzwalder stijl, schilderij klok, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 10 - 30 cm. In goede staat.
Antieke Amerikaanse regulateur met originele bierverf. Circa 1900. Achterwand vervangen. Afmeting: 60 cm. In goede staat.
Twee antieke klokken. 1x Amerikaanse regulateur met originele kleur, circa 1910. 1x Eikenhouten Junghans tafelklok. Niet getest. Afmeting: 55 - 30 cm. In goede staat.
Eikenhouten noten/muziekstandaard in Engelse stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 95 x 56 x 34 cm. In goede staat.
Kersenhouten TV-meubel, met tussenblad welke voorzien is van facet geslepen glas. Afmeting: 72 x 84 x 55 cm. In goede staat.
Gietijzeren tuintafel met marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: 77 x 42 x 42 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Willem III speeltafel met geschulpt blad. Circa 1860. Afmeting: 77 x 82 x 43 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke, Hollandse Willem III speeltafel van notenhout. Afmeting: 80 x 84 x 84 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Oud/antiek etnografisch Balinees houtgesneden figuur. Afmeting: H 29,7 cm. In goede staat.
Duitse Goebel lamp met figuren. Aardewerk. W. Goebel 1958. Hahn 505. Afmeting: H 38,5 cm. In goede staat.
6-Pas tegeltableau. Delfts fayence. Delftshaven. 20e Eeuw. Afmeting: 46 x 30 cm. In goede staat.
Koninklijk Delft fayence wandbord met initialen. Molen landschap decor. Afmeting: Ø 29,5 cm. In goede staat.
3-Delig antiek fayence Boch kaststel met floraal decor. België. Circa 1900. Afmeting: H 26 - 40 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose gemberpot. Floraal/vleermuizen/karaktertekens decor. Met bodemmerk. Afmeting: 18,5 cm. In goede staat.
Vier Chinees porseleinen schotels met karper decor. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 11,5 cm. In goede staat.
Plated doos, rechthoekig model voorzien van een draak en Japans landschap. 9x15,5x5cm. De doos is voorzien van een houten interieur. Deels verpoetst.
Zeer grote, oude Chinees porseleinen theepot met floraal decor. Afmeting: 25 x 25 x Ø 19 cm. In goede staat.
Vijf delen antiek Japans Imari porselein. Bestaande uit; Vaas, gerestaureerd. Vier borden, waarvan één beschadigd. Afmeting: 15 - 31 cm. In redelijk/goede staat.
3x Oosters/China. Oud/antiek. 1x Cassette met antieke wit metalen charms immortals. 1x Cassette met Oosterse haarspelden. 1x Nepalees verguld bronzen boeddha figuur, gemonteerd op standaard. Afmeting:...
Chinees porseleinen celadon censer op drie pootjes, met groen craquelé glazuur. Afmeting: H 13,5 x Ø 15,5 cm. In goede staat.
Oud Chinees rol-schilderij met tijger/tekst decor + signatuur. 20e Eeuw. Enkele vochtvlekken. Afmeting: L 167 x B 70 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf antieke parfumflacons, waarvan vier met zilveren dop + één plated dop. Afmeting: 6 - 9 cm. In goede staat.
Lot met 3 zilveren rammelaars, een puttihoofd en bloem, 800/000, beiden met bijtring en een medaillonvormige element met guirlande. 5-10cm. ca 50 gram. In goede staat.
Zilveren lepel en vork met figuren, 800/000, bak voorzien een voorstelling met putti en een dubbel getorste steel bekroond met figuren. 19 cm. ca 101 gram. In goede staat.
Zilveren miniatuur, 925/000, in de vorm van een schildersladder met emmer en kwast. MT.: Medusa oro, Italië. 2x3x7cm. ca 35 gram. In goede staat.
Zilveren serveermes, 833/000, met een gecontourneerd blad en een heft met bewerking. MT.: onduidelijk, Schoonhoven, jl.:1928. Totaal ca 90 gram. In goede staat.
Bicolour dameshorloge, Charles Jourdan, met een ronde kast en een schakelband met goudkleurige details. ø 25 mm. 17,5 cm. Quarts. Werkend. In goede staat.
Lot zilveren sieraden met een spang voorzien van een ovale hanger met mosagaat, 2 ringen, één voorzien van een labradoriet en één rijkelijk bezet met zirconia's. 2 hangers en een paar oorstekers. ca 5...
Twee dames horloges, een Tissot stylist E243, quarts, bicolour met stalen band. Breedte 19 mm. en een langwerpig goudkleurig horloge Pallas Adora, mechanisch met zwart leren band. Werkend in goede sta...
Zilveren zakhorloge, 800/000. Horloge met een rosé bewerkte rand en een witte emaille wijzerplaat met rosé kleurige wijzers. ø 49. Aan het horloge zit een ketting van nikkel. Werkend.
Esprit horloge, met een ronde stalen kast, ø 35 mm., en een zwart leren band. Het horloge heeft draaibare schijven die de tijd aangeeft. Quarts. Werkend.
Lot edelstenen colliers en armbanden, o.a. schuimkoraal, jade, parelmoer en malachiet.
Lot met 4 delen zilver, met een broche/hanger met eikenbladeren en tanden, een broche met barnsteen, een hanger met barnsteen en Zuid-Amerikaanse hanger. Diverse gehaltes. ca 69 gram. In goede staat.
Zilveren zakhorloge, Revue, 800/000, met een witte emaille wijzerplaat voorzien van Arabische cijfers. ø 48 mm. Werkend.
Collier en armband gevlochten met granaatstenen en voorzien van double tussenstukjes. ø 11 mm. 45 cm. en 18 cm. In goede staat.
Drie werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Abstracte composities. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 22 x B 14 cm. In goede staat.
Onduidelijke signatuur. Circa 1930. Visser met tabakspijp. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 13 cm. In goede staat.
Drie werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Abstracte composities. Potlood op papier. Afmeting: H 21,5 x B 10 cm. In goede staat.
Gesigneerd Peter. 21e Eeuw. Fruit stilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
R. Hoiting. Hollandse School. 20e Eeuw. Plasgezicht met waterlelies. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Oude Tibetaanse tangka met boeddhistische voorstelling. 20e Eeuw. Gouache op zijde. Afmeting: 39 x 29 cm. In goede staat.
Johan Haanstra, 1953 FR. 1914 - 1991. Antieke windmolen. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 21,5 x B 28 cm. In goede staat.
Lucien Jonas. 1880 - 1947. Ets. Pierrot, moor en tandpatiënt. Ets op papier. Afmeting: H 22 x B 17 cm. In goede staat.
Hogerwaard. 20e Eeuw. Boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In redelijke staat.
H.F. ter Beek. Glazen vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Josien Brenneker, '89. Nr. 81/250. 1950 - . Litho op papier. Originele map met beschrijving. Afmeting: H 79 x B 59,5 cm. In goede staat.
J. Klein. Hollandse School. Poldergezicht met opvliegende eenden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
H.E. Roodenburg, '66. Boerderij met kapel. Aquarel op papier. Afmeting: H 33 x B 50 cm. In goede staat.
H. Koolen. Hollandse School. Dorpsgezicht met windmolen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Adriaan Keus. 1875 - 1955. Boerderij met boerin en kippen. Aquarel op papier. Afmeting: H 23 x B 34 cm. In goede staat.
Chris Soer. 1882 - 1962. Stadsgezicht met figuur. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 18 x B 15 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten likeurkelder met bandintarsia. Met nog drie karaffen, waarvan één beschadigd. Afmeting: 21 x 25,5 x 18 cm. In matig/redelijke staat.
Lot met vijf antieke petroleumlampen. Divers. Circa 1900. Afmeting: H 45 - 50 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen Amsterdamse kaarskandelaren met leeuwen. Circa 1900. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Antieke staande schemerlamp. Eikenhout. Circa 1920. Afmeting: H 180 cm. In goede staat.
Twee vergulde design tafellampen. Mogelijk Italië. Tweede helft 20e eeuw. Eén lampenkap mist. Afmeting: H 71 cm. In goede staat.
Drie delen antiek koperwerk. 2x Parapluhouder. 1x Kolenkit. Afmeting: 47 - 52 cm. In goede staat.
Twee delen 19e eeuws Hollandse bijbels met prenten, oude + nieuwe testament. Afmeting: 37 x 7 x 30 cm. / 37 x 9 x 30 cm. In redelijk/goede staat.
Twee gegoten cementen tuinbeelden. 1x Bloemenmeisje + 1x Meisje. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 78 - 91 cm. In goede staat.
Vijf-delige antieke haardset van messing + vuurbokken. Circa 1900. Afmeting: 23 - 70 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse jugendstil kapstok van eikenhout, met driemasters en spreuk 'Oost West thuis best'. Circa 1900. Afmeting: 37 x 106 x 20 cm. In goede staat.
Lot met drie munten, waaronder één van zilver. Unsol Peru 1893 + 1x Bleiensteinse duit 1819 + Duit Zeeland in 1793. In goede staat.
Twee jaren '30 houten boekensteunen met polychromie. In de vorm en kleuren van 'De Stijl'. Afmeting: 12 x 11 x 16 cm. In goede staat.
Antieke messing hang petroleumlamp. Circa 1900. Afmeting: 80 x 45 cm. In goede staat.
Twee antieke notenhouten pijpcomfoors/standaard. Circa 1880 - 1900. Afmeting: 60 - 67 cm. In goede staat.
Antieke Taconis Maja asbak. Originele polychromie. 20e Eeuw. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Lot met acht oude en antieke wijwaterhouders, plus een heilig kruis. Onder meer; messing, porselein. Afmeting: 13 - 35 cm. In goede staat.
Antiek houtgestoken Indische textiel stempel. Afmeting: 7 x Ø 24 cm. In goede staat.
Lot divers Indonesië. 20e Eeuw. 2x Snijwerk van been. 1x Buste van hardhout. 1x Dekseldoos. Afmeting: 12 - 38 cm. In goede staat.
Vijf antieke blakers van messing + vier dovers. Afmeting: H 12 - 16 cm. In goede staat.
4x Chinese sgraffito bewerkte zaden met diverse decors. En één cloisonné ring met draken decor. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 6 cm. In goede staat.
Antiek bewerkte messing paraplubak met figuren in herberg decor. Holland. Circa 1900. Afmeting; H 55 cm. In goede staat.
Antiek Chinees bronzen schotel met reliëf van draken. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 26 cm. In goede staat.
Lot met antiek Zwitserse metalen/messing bellen voor vee. Circa 1900. Afmeting: 15 - 30 cm. In goede staat.
Leuke kleine hanglamp met prismenglas, circa 1900. En een stucwerk spiegel, met floraal decor, eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 35 - 53 cm. In goede staat.
Oude lederen dokterstas. Gemerkt: Principe. 20e Eeuw. Afmeting: 32 x 46 x 28 cm. In goede staat.
Antiek gepolychromeerde notenkraker gemaakt van vruchtenhout. Circa 1900. Afmeting: 18 cm. In goede staat.