Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

2x Carrara castolette, 1880
Startprijs 250 EUR

Twee antieke Carrara marmeren castolettes met verguld brons en ramskoppen. Frankrijk. Circa 1880. Afmeting: H 29 cm. Minimale chip. In goede staat.

Antieke kroonluchter, 1900
Startprijs 100 EUR

Antieke 9-lichts kroonluchter van messing met kristalglazen pegels. Circa 1900. Afmeting: 90 x 60 cm. In goede staat.

Heilig kruis onder glazen stolp, H 65 cm.
Startprijs 150 EUR

Groot plated Heilig kruis onder glazen stolp, met Corpus Christi en Heilig hart. Afmeting: 65 cm. In goede staat.

Majolica jardiniere
Startprijs 150 EUR

Oude majolica jardiniere met compositie metalen voet + versieringen. 20e Eeuw. Eén beschadiging. Afmeting: 36 x 38 x 17 cm. In redelijk/goede staat.

Mooi lot met tinnen kannen (28,4 KG)
Startprijs 800 EUR

Mooie partij met oude en antieke tinnen kannen. Diverse maten en vormen. Gewicht: 28,4 Kilo. In goede staat.

Twee pronkvazen, H 47 cm.
Startprijs 100 EUR

Twee historisme pronkvazen met mondgeblazen glas. Circa 1900. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

18e Eeuwse spiegeltelescoop in kist
Startprijs 400 EUR

18e Eeuwse Hollandse spiegeltelescoop door Lubbertus van der Bildt uit Franeker, met originele mahoniehouten kist. Afmeting (kist): 10,5 x 47,5 x 18,5 cm.

2x Bronzen olielamp, 1835
Startprijs 300 EUR

Twee antiek Franse bronzen Charles Dix tafel-olielampen met ramskoppen, ooievaars en bokkepoten. Circa 1835. Afmeting: 40 - 42 cm. In goede staat.

Oude gietijzeren kachel
Startprijs 250 EUR

Oude gietijzeren kachel, versierd met guirlandes. Voorzien van merk of tekst 'Lent - Moyen - Vif'. Afmeting: 66 x 56 x 40 cm. In goede staat.

Must de Cartier parfum in houder (30 ml. )
Startprijs 60 EUR

Must de Cartier parfum in houder. Inhoud: 30 ml. Ref. Nr.: 69315130. Afmeting: 11 cm. In goede staat.

17e Eeuwse Duitse geldkist
Startprijs 2.000 EUR

17e Eeuwse Duitse geldkist van smeedijzer. Met origineel slot + sleutel. Smeedkist/regimentkist. Afmeting: 45 x 80 x 40 cm. In goede staat.

2x Grote kaarskandelaar, H 170 cm.
Startprijs 100 EUR

Twee zeer grote smeedijzeren kerkelijke kaarskandelaren. Vijf-armig. Afmeting: 170 cm. In goede staat.

Bronzen tazza
Startprijs 250 EUR

Bronzen tazza met puti en kobalt blauw porseleinen schaal, op voet. 21e Eeuw. Afmeting: 26 x 26 x 40 cm. In goede staat.

Jardiniere (Frankrijk)
Startprijs 400 EUR

Antieke plated jardiniere met draken/putti en vogel ornamenten. Met binnenbak. 19e Eeuw. Afmeting: 29 x 51 x 35 cm. In goede staat.

Groot kruis van gietijzer
Startprijs 150 EUR

Groot massief gietijzeren kruis met afbeelding van Maria. Frankrijk. 19e Eeuw. Kruis is geheel versierd met rozen. Afmeting: circa 150 x 81 x 13 cm. In goede staat.

Groot kruis van gietijzer
Startprijs 120 EUR

Groot massief gietijzeren kruis. Frankrijk. 19e Eeuw. Kruis met corpus Christi. Geheel versierd met zonnebloemen. Afmeting: 130 x 60 x 10 cm. In goede staat.

2x Kruis van gietijzer
Startprijs 80 EUR

Twee 19e eeuws gietijzeren kruizen. Frankrijk. 1x Met corpus Christi en met twee biddende engelen aan de voet. Afmeting: 105 x 60x 3 cm. 1x Opengewerkt kruis. Afmeting: 110 x 65 x 3 cm. In goede staa...

Groot kruis van gietijzer
Startprijs 100 EUR

19e Eeuws Frans gietijzeren kruis met corpus Christi, met aan de voet twee biddende engelen. Afmeting: 150 x 86 x 5 cm. In goede staat.

Groot kruis van gietijzer
Startprijs 100 EUR

19e Eeuws groot Frans kruis. Geheel versierd met rozenkrans en korenhalmen. Afmeting: 150 x 75 x 2 cm In goede staat.

2x Empire kandelaar, 1820
Startprijs 1.500 EUR

Twee zeer grote 5-lichts bronzen empire kaarskandelaren met marmer en engelen. Frankrijk. Circa 1820. Afmeting: H 73 cm. In goede originele staat.

Italiaanse piedestal met putti
Startprijs 60 EUR

Italiaanse piedestal met putti. Bronskleurig. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 97 cm. In goede staat.

Jaroslav Mach gitaar
Startprijs 1.000 EUR

Jaroslav Mach gitaar uit 1980, In Meinel koffer. Europees sparrenhout met achter + zijkanten Wenge hout. Afmeting L 98 cm. In zeer goede staat.

Antieke barometer
Startprijs 450 EUR

Antieke Groninger bakbarometer van mahoniehout. J.M. Pagani. Circa 1780. Oudere restauratie. Afmeting: L 137 cm. In redelijk/goede staat.

Dressboy
Startprijs 60 EUR

Decoratieve dressboy van messing. Naar antiek voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 105 cm. In goede staat.

Kompas in foedraal (Augsburg)
Startprijs 550 EUR

17e - 18e Eeuws bronzen kompas in origineel foedraal. E. Leva Pol Augsburg Par 48 Cra Can 50 Leipzig 51 And. Vogl. Afmeting: 2 x 6,2 x 6,3 cm. In goede staat.

Theestoof + messing theekan, 1850
Startprijs 80 EUR

Antiek Hollands mahoniehouten theestoof + messing theekan. Circa 1850. Afmeting: 35 - Ø 29 cm. In goede staat.

Origineel Kwatta kruideniersblik
Startprijs 250 EUR

Zeer groot en zeldzaam Kwatta Cacao Breda kruideniers voorraadblik met lithografie. Circa 1900. Oxidatie. Afmeting: 43 x 30,5 x 40 cm. In redelijke staat.

Oude Finse telefoon
Startprijs 70 EUR

Oude zwart metalen Finse telefoon. Fyns Kommunale Telefonselskab. 20e Eeuw. Afmeting: 33 cm. In goede staat.

Marmeren reliëf met koeien/figuren
Startprijs 60 EUR

Antiek 19e eeuws marmeren reliëf plaquette in lijst. Met berglandschap, vee en figuren. Afmeting: 8 x 11 cm. In goede staat.

Marmeren cassolette
Startprijs 140 EUR

Antieke en zéér grote marmeren cassolette met bronzen versiering. Art Nouveau. Circa 1900. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.

Kartell boekenwurm
Startprijs 150 EUR

Grote design Kartell Bookwurm. Boekenplank met beveiliging. Zwart kunststof. Afmeting: 19 x 800 x 20 cm. In goede staat.

Kapstok met kerfwerk
Startprijs 50 EUR

Hollandse wandgarderobe met kerfsnijwerk en zeven haken. Circa 1900. Afmeting: 112 x 14 x 21 cm. In goede staat.

Tinnen kraankan
Startprijs 275 EUR

18e - 19e Eeuwse Duitse neo renaissance tinnen kraantjeskan met gegraveerde Duitse spreuken + familiewapen Graf Ecgkbert von der Mohl. Draagt datering 1741. Kraan niet dicht. Afmeting: H 51 cm. In goe...

Wijn-decanter + fles rode wijn
Startprijs 70 EUR

Oude/antieke wijn-decanter + fles rode wijn 'Domaine de la Trappe Staouëli Henri Borgeaud 1960'. Afmeting: 31 x 33 x 15 cm. In goede staat.

2x Tinnen vaas met putti
Startprijs 350 EUR

Twee antiek tinnen oorvazen met putti. Duitsland. Circa 1900. Gesigneerd Mausch. Afmeting: H 41,5 cm. In goede staat.

Zeldzame Engelse barometer
Startprijs 300 EUR

Antiek zeldzame Engelse messing Drum Barometer, G.B. Sons, Timpani Novelty Desk Barometers. Door Betjemann. Circa 1880. Afmeting: 14 x Ø 11 cm. In goede staat.

Kompas
Startprijs 80 EUR

2 Delen antiek sanitair
Startprijs 200 EUR

Twee delen antiek sanitair. Circa 1900. 1x Toiletpot, gemerkt Amstel Vitrina Ware. 1x Urinoir/pissoir, per Asteraad Astera. Floraal decor. Afmeting: 45 x 50 x 36 cm. / 43 x 35 x 32 cm. In goede staat.

Richard Essig sputniklamp
Startprijs 350 EUR

Sputnik lamp van chroom, door Richard Essig. Duitsland. 70-er Jaren. Afmeting: ca. 52 - Ø 44 cm. In goede staat.

Zwitserse speeldoos, 1880
Startprijs 100 EUR

Antiek, Zwitserse speeldoos van palissander met floraal intarsia. Circa 1880. Vier melodieën. Speelwerk zit vast, tevens één tand afgebroken. Afmeting: 13 x 37 x 20 cm. In redelijke staat.

Apothekers weegschaal
Startprijs 80 EUR

Mahoniehouten apothekers weegschaal. Philip Harris Ltd. Birmingham. Circa 1930. Afmeting: 38 x 39 x 20,5 cm. In goede staat.

Dupont aansteker
Startprijs 50 EUR

Oude vergulde messing Dupont aansteker. Vuursteen goed. Mooie vergulding. Afmeting: 4,7 x 3,5 x 1 cm. In goede staat.

Symphoniom speeldoos, 1890
Startprijs 500 EUR

Prachtige, antieke notenhouten Symphonion speeldoos met floraal intarsia. Duitsland. Circa 1890. Afmeting: 25 x 41 x 45 cm. In zeer goede staat.

Model Botter
Startprijs 60 EUR

Houten modelbouwboot. Botter. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 88 x 92 x 22 cm. In goede staat.

Modelschip Statenjacht
Startprijs 100 EUR

Houten modelbouwboot. Hollandse Statenjacht met kanonnen. 17e Eeuw. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 90 x 91 x 22 cm. In goede staat.

Zuil met lamp, H 118 cm.
Startprijs 100 EUR

Vier-delige albasten lamp met zuil. Naar antiek voorbeeld. Zuil + lamp met binnenverlichting. 20e Eeuw. Afmeting: H 118 cm. In goede staat.

Mandolinata speeldoos
Startprijs 200 EUR

19e Eeuws Mandolinata draaiorgel met vijftien koperen speelplaten. Circa 1870. Afmeting: 23 x32 x 44 cm. In goede staat.

Antieke Franse hanglamp, 1900
Startprijs 180 EUR

Antieke Franse hanglamp van messing, met gesatineerde schelpvormige glazen lampenkappen. Circa 1900. Afmeting: 90 x Ø 75 cm. In goede staat.

Messing hanglamp, 1900
Startprijs 300 EUR

Antieke 6-lichts messing hanglamp in Rococo-stijl. Met gesatineerde glazen kappen. Circa 1900. Afmeting: 80 x Ø 60 cm. In goede staat.

Hanglamp, 1900
Startprijs 100 EUR

Antieke lamp van messing met gesatineerde glazen lampenkap. Circa 1900. Afmeting: 35 x 19 cm. In goede staat.

Hanglamp (druppelvorm)
Startprijs 150 EUR

Antieke lamp van messing met gesatineerde glazen lampenkap. Circa 1900. Afmeting: 46 x 24 cm. In goede staat.

Pierre Imans, Mannequin/paspop
Startprijs 300 EUR

Pierre Imans mannequin/paspop, jongeman. Parijs. 20e Eeuw. Hout + composiet materiaal. Buste heeft barst. Afmeting: H 130 cm. In redelijke staat.

Vijf delen divers antiek
Startprijs 60 EUR

5x Diversen. Antiek. Bestaande uit; Lederen reisbestekhouder, lakwerk brillenkoker, lederen brillenkoker met bril, kerfsnede werktuig. Afmeting: 12 - 21 cm. In goede staat.

Boekensteunen, (A. Lincoln)
Startprijs 70 EUR

Twee Amerikaanse boekensteunen van messing. Art Deco. Circa 1925. Afmeting: 17,5 x 8,9 x 9,7 cm. In goede staat.

Zeldzame bronzen olielamp/blaker
Startprijs 180 EUR

Zeldzame en antiek bronzen olielamp/blaker met putti en accessoires. 3-Lichts. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.

Cartier aansteker
Startprijs 80 EUR

Must de Cartier Paris aansteker, Trinity-model met de 3 ringen (rosé, wit en geel), verguld en zwarte Chinese lak. In etui en met papieren. Parijs, jaren '90. 24x70x12 mm. Gebruiksporen, verder in goe...

Paar Charles Dix kandelaren, 1830
Startprijs 150 EUR

Twee bronzen Charles Dix kaarskandelaren. Gebruneerd. Circa 1830. Afmeting: H ............ In goede staat.

Speeldoos
Startprijs 1.000 EUR

Kapstok
Startprijs 40 EUR

30-er Jaren kapstok met intarsia en chroom. Art Deco. Afmeting: 70 x 20 x 26 cm. In goede staat.

Show-vitrine met schuifdeuren
Startprijs 80 EUR

50-er Jaren show-vitrine met schuifdeuren. Afmeting: 47 x 60 x 30 cm. In goede staat.

WMF schaal
Startprijs 200 EUR

Perzisch schild
Startprijs 400 EUR

Antieke scheepslamp, 1920
Startprijs 150 EUR

Antiek rood-koperen scheepslamp. Circa 1920. Side Light Nippon Sento co. Ltd. A77 31 4. Afmeting: 51 cm. In goede staat.

Speeldoos in kist
Startprijs 100 EUR

Antiek mahoniehouten speeldoos in kist. Eerste helft 20e eeuw. Veer defect. Afmeting: 15 x 32 x 18 cm. In redelijk staat.

Voet met putti (verguld)
Startprijs 60 EUR

Bronzen, vuurvergulde kaarskandelaar met putti. Schroefbare glazen schaal mist. 19e Eeuw. Gesigneerd H. Picard. Afmeting: H 12 cm. In redelijke staat.

Italiaans kistje met intarsia
Startprijs 100 EUR

Antiek Italiaanse dekseldoos in boekvorm. Sorento. Afmeting: 11 x 23 x 13 cm. In goede staat.

Japans munten kabinet
Startprijs 60 EUR

Japans munten kabinet met messing beslag. Floraal gegraveerd. 20e Eeuw. Afmeting: 19 x 14 x 12 cm. In goede staat.

Lot diverse kistjes (7x)
Startprijs 90 EUR

Lot met zeven diverse oude kistjes/dekseldozen. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 13 - 24 cm. In goede staat.

Theekist met mengschaal
Startprijs 80 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten theekist met twee compartimenten + Chinees porseleinen melange kom met deksel (chip). Afmeting: 22 x 34 x 16 cm. In goede staat.

3x Lakwerkdoos
Startprijs 50 EUR

Drie oude lakwerk dekseldozen. 20e Eeuw. 1x Rusland (floraal decor). 1x Japan (landschap decor). 1x Vogel/floraal decor. Afmeting: 15 - 18 cm. In goede staat.

Japanse lakwerk speeldoos
Startprijs 50 EUR

Japanse lakwerk (sieraden)doos, met speelwerk. Circa 1930. Landschap/pagode decor. Afmeting: 9,5 x 24 x 10 cm. In goede staat.

Naaidoos, 1860
Startprijs 60 EUR

Antieke notenhouten Louis Philippe naaidoos. Duitsland. Circa 1860. Afmeting: 14 x 22 x 33 cm. In goede staat.

Lot Russische lakwerkdozen (3x)
Startprijs 70 EUR

Drie oude Russische lakwerk doosjes met diverse voorstellingen. Gesigneerd. Afmeting: 9 x 12,3 cm. In goede staat.

Gestoken dekseldoos
Startprijs 80 EUR

Grote neo gotische gestoken dekseldoos van eikenhout. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 41 x 16 cm. In goede staat.

Schrijfkist/Koningin Victoria
Startprijs 250 EUR

Engelse koloniale antieke schrijfkist met binnenwerk + lade. Met Indiase snijwerk motieven. Slot gemerkt Edwari, inleg mist gedeeltelijk. Afmeting: 20 x 45 x 31 cm. In redelijke staat.

Majolica petroleumlamp, 1900
Startprijs 60 EUR

Antiek geëlektrificeerde majolica petroleumlamp met compositie metaal. Circa 1900. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.

2x Charles Dis kandelaar, 1840
Startprijs 1.000 EUR

Twee antieke Franse Charles Dix bronzen kaarskandelaren met rood marmeren basement, gebruneerd en vuurverguld brons. Circa 1840. Afmeting: H 67 cm. In goede staat.

Petroleumlamp, 1900
Startprijs 80 EUR

Antieke petroleumlamp met albast, messing en kristalglazen reservoir. Korinthische zuil. Circa 1900. Afmeting: H 67 cm. In goede staat.

Petroleumlamp/beeld, H 91 cm.
Startprijs 250 EUR

Antiek compositie metalen staande petroleumlamp met figuur + aambeeld, met beschilderd glazen reservoir. Circa 1900. Afmeting: H 91cm. In goede staat.

Dubbele petroleumlamp/beeld
Startprijs 180 EUR

Antiek en zeldzame dubbele staande petroleumlamp met glazen reservoirs. Compositie metaal. Frankrijk. Circa 1900. Afmeting: H 91cm. In goede staat.

Zakhorlogehouder/Portre Montre
Startprijs 160 EUR

Antiek zakhorlogehouder/Portre Montre. Figuur houdt horloge, met messing + wandbevestiging. Circa 1900. Afmeting: 48 cm. In goede staat.

2x Empire kandelaar, H 53 cm.
Startprijs 3.000 EUR

Twee vroeg 19e eeuws vuurvergulde bronzen empire kaarskandelaren met engelen. Circa 1810. Ongereinigd. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.

3 Delen divers
Startprijs 50 EUR

Drie delen divers antiek. 1x Kristalglazen schaal met zilveren beugel, circa 1860. 1x Kristalglazen olie/azijn-set, circa 1860. 1x Art Nouveau plated bestek aflegger, circa 1920. Afmeting: 20 - 26 cm....

Lot bierpullen
Startprijs 70 EUR

Lot koffiemolens
Startprijs 80 EUR

Franse vijzel
Startprijs 200 EUR

Vergulde bronzen tafelset, G. Mercier
Startprijs 130 EUR

Antiek bronzen vergulde tafelset door G. Mercier. Met druivendecor. Circa 1900. Afmeting: 7,5 - Ø 25 cm. In goede staat.

2x Bloembak van messing, 1880
Startprijs 100 EUR

Twee antiek bewerkte messing bloembakken met figuren in landschap decor. Gesigneerd Bourdon. Circa 1880. Afmeting: 16 x 12 x 12 cm. In goede staat.

Twee petroleumlampen, 1900
Startprijs 60 EUR

Twee antieke petroleumlampen. Circa 1900. Opaline glas + messing. Afmeting: 34 - 59 cm. In goede staat.

Groot lot tin (7 dozen/108 KG)
Startprijs 800 EUR

Zeer grote partij interessant oud en antiek tin. Alles bij elkaar in 7 dozen. Gewicht: totaal 108 Kilo. In goede staat.

Groot lot tin (6 dozen/96 KG)
Startprijs 200 EUR

Zeer grote partij interessant oud en antiek tin. Alles bij elkaar in 6 dozen. Gewicht: totaal 96 Kilo. In goede staat.

7-Delige tinnen maten set
Startprijs 80 EUR

7-Delige antieke maten-set van tin. Met bodemmerken. Afmeting: 7 - 22 cm. In goede staat.

Lot tin (divers)
Startprijs 50 EUR

Lot met divers oud/antiek tin. Onder meer; antieke mettlach, steengoed klepkan. Circa 1900. Afmeting: 6 - 26 cm. In goede staat.

Tinnen bowlpot
Startprijs 180 EUR

Antieke Duitse Kaiserzinn bowlpot. Jugendstil. Putti + floraal decor. Afmeting: H 43 x Ø 26 cm. In goede staat.

4x Kraantjeskan
Startprijs 100 EUR

Vier oude/antieke tinnen kraantjeskannen. 1x circa 1800. 2x Handbeschilderd, 20e eeuw. 1x Tin, 20e eeuw. Afmeting: H 32 - 39 cm. In goede staat.