Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

Bronzen boeddha
Startprijs 80 EUR

Antiek Nepalese bronzen boeddha met restvergulding. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 11,8 cm. In goede staat.

Grote Japanse Imari schotel Ø 40 cm.
Startprijs 80 EUR

Grote 19e eeuws Japans porseleinen Imari schotel met houten houder. Afmeting: Ø 40 cm. In goede staat.

Satsuma schaal
Startprijs 80 EUR

Lot Chinees porselein (5x)
Startprijs 80 EUR

Vijf delen divers aardewerk. China. 1x Familie Verte gemberpot met bodemmerk. 1x Yixing theepot met draak + bodemmerk. 1x Porseleinen trekpot, floraal decor. 1x Dekselvaas, sepia landschap. 1x Schaal ...

Kanton dienblad
Startprijs 80 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen Kantonees dienblad met figuren/floraal/dieren en goud decor. Gecontourneerd. Afmeting: 27 x 24 x 1 cm. In goede staat.

Chinese schaal Ø 28,8 cm.
Startprijs 80 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen schaal met floraal decor. Haarlijn bodem. Afmeting: H 10 x Ø 28,8 cm. In redelijke staat.

Staande boeddha op sokkel, H 81 cm.
Startprijs 80 EUR

Groot houtgestoken Chinees boeddha figuur. Bladverguld met spiegelstukjes. 20e Eeuw. Afmeting: H 81 cm. In goede staat.

2x Chinees bord Ø 23 - 25,5 cm.
Startprijs 80 EUR

Twee 18e eeuws Chinees porseleinen borden 1x Kang Xi met tuin decor en vier tekens bodemmerk, goed. 1x Cheng Lung met tuin/hert decor, randfrit + chip. Afmeting: Ø 23 - 25,5 cm. In goede staat.

Zittende boeddha, H 53 cm.
Startprijs 80 EUR

Chinese, houtgestoken vergulde boeddha met polychromie en spiegelglas. 20e Eeuw. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.

2x Grote Chinese vaas
Startprijs 80 EUR

Twee grote Chinees porseleinen vazen. 19e Eeuw. 1x Floraal, goed. 1x Tuin met vogel decor, mist oor. Afmeting: H 58 - 59,5 cm. In redelijk/goede staat.

3x Chinese gemberpot
Startprijs 80 EUR

Drie grote en antiek Chinees porseleinen gemberpotten met landschap decor. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.

2x Chinese sweet meat dishes
Startprijs 80 EUR

2x Chinese Yixing sweet meat dishes met florale beschildering. Afmeting: 12 x 15 x 2 cm. In goede staat.

Drie Chinese borden Ø 16 - 21,5 cm.
Startprijs 80 EUR

Drie 18e eeuws Chinees porseleinen borden. 1x Floraal met konijn, Imari, haarlijn + chip. 2x Familie verte, randschade. Afmeting: Ø 16 - 21,5 cm. In redelijke staat.

Chinese Fam. Rose vaas, H 22 cm.
Startprijs 80 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose vaas met geisha/floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Chinees tinnen theeset
Startprijs 80 EUR

Chinese tinnen theeset. Kut Hing Swaton. Met bodemmerk + florale gravures. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 13 - 25 cm. In goede staat.

Spekstenen vaas met Foo honden
Startprijs 80 EUR

Antiek Chinees spekstenen vaas met Foo honden. Afmeting: 20 x 25 x 8 cm. In goede staat.

2 Delen Aziatica
Startprijs 80 EUR

Twee delen Aziatica. Brons. Bestaande uit: Boeddha figuur en een Japanse vaas met draken decor. Afmeting: 32 - 40 cm. In goede staat.

Beurs met 12 munten
Startprijs 80 EUR

Beurs met twaalf diverse oude Chinese muntstukken. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 4,2 - 4,3 cm. In goede staat.

Lot Chinees (6x)
Startprijs 80 EUR

Zes delen Chinees porselein. Onder meer; 3x Miniatuur dekselvazen waarvan één gelijmd. 1x Grote vaas, gelijmd. 1x Dekselpot, één chip. 1x Theepot zonder deksel. Afmeting: 9 - 15 cm. In redelijk/goede ...

Cheng Lung bord
Startprijs 80 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Cheng Lung bord met tuin/koekoek decor. Randfrit. Afmeting: Ø .............. In goede staat.

4x Chinese schotel Ø 23 - 28 cm.
Startprijs 80 EUR

Vier 18e eeuws Chinees porseleinen Cheng Lung borden met floraal/tuin decor. Haarlijn en/of chip. Afmeting: Ø 23 - 28 cm. In redelijke staat.

Chinese schotel + kom op sokkel
Startprijs 80 EUR

2x Chinees porselein. 1x 17e - 18e Eeuws Chinees Kang Xi bord met bodemmerk en floraal decor, beschadigd. 1x 19e Eeuws Chinese kom met sokkel, met Chinese vesting decor + vier tekens bodemmerk, chip +...

Chinese schotel Ø 30 cm.
Startprijs 80 EUR

Antiek Chinees celadon bord met karaktertekens decor + vier tekens bodemmerk. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 30,3 cm. In redelijke staat.

Lot Chinees porselein (8x)
Startprijs 80 EUR

Acht delen divers Chinees eierschaal porselein. Bestaande uit: 7 kommen + grote vaas. Republiek stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 45 cm. In goede staat.