Antieke E. Gallé glazen lampenvoet. Jugendstil. Circa 1900. Floraal decor + signatuur. Afmeting: H 24,3 cm. In goede staat.
Antieke Gallé vaas met varen decor. Circa 1910. Afmeting: H 13,1 cm. In goede staat.
Antiek groen kristalglazen vrijmetselaars glas. Octogonaal, met monogram en symbolen. Circa 1900 of ouder. Afmeting: 16,2 cm. In goede staat.
Glazen sculptuur met thermometer. Ontwerp Jaroslav Brychta 1956. IJsschots met ijsbeer. Afmeting: 17 x 14 x 6 cm. In goede staat.
Bronzen engel. Neo renaissance. 20e Eeuw. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
Vijf keramische werken van Jacque Germans. Onder meer; vrouwelijk naakt + paard. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 12 - 21,5 cm. In goede staat.
Terracotta damesbuste door Koos v.d. Kaaij. 1899 - 1976. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Naakte dame met duif. Circa 1900. Ongesigneerd. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Antieke terracotta tijger. Duitsland. Circa 1900. Gesigneerd Richter. Afmeting: 30 x 39 x 19 cm. In goede staat.
Bronzen jockey te paard, op zwart marmeren basement. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 21 x 29 x 8 cm. In goede staat.
Twee delen antiek brons. 1x Plaquette Dr. H. Colijn, Ubbink & Co. Doesburg. 1x Baby op marmeren basement. Afmeting: 14 - 20 cm. In goede staat.
Zwaar, massief compositie metalen figuur. Ridder te paard. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 42 x 38 x 15 cm. In goede staat.
Twee vogel figuren. 1x Gesatineerde glazen vogel, Vannes France. 1x Bronzen vogel figuur, Favi. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 20 cm. In goede staat.
Decoratieve bronzen kat in Egyptische stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws houtgestoken St. Nicolaas beeld met polychromie. Eén onderarm mist. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Oud Perzisch kleed. Floraal/dieren decor. Kleur: Rood/blauw etc. Afmeting: 193 x 136 cm. In goede staat.
Groot handgeknoopt Perzisch tapijt, licht van kleur met geheel floraal decor. Afmeting: 390 x 240 cm. In goede staat.
Antiek mahoniehouten schrijfbureau, compleet met sleutels. Duitsland. Circa 1900. Afmeting: 77 x 140 x 85 cm. In goede staat.
Duitse eikenhouten Gründerzeit vitrinekast met volle zuilen. Circa 1880. Afmeting: 219 x 120 x 75 cm. In goede staat.
Antieke halspiegel met facet geslepen spiegel en floraal decor. Circa 1900. Afmeting: H 99 x B 52 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten 4-laden commode, met volle zuilen en messing capitellen. Empire. Lichte fineerschade. Afmeting: 106 x 101 x 53 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten biedermeier bank met snijwerk. Circa 1850. Afmeting: 96 x 160 x 65 cm. In goede staat.
Antiek Hollands Louis Seize mahoniehouten penantkast met jalouziedeuren. Circa 1800. Afmeting: 75 x 75 x 35 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws eikenhouten potten/nachtkastje met lade en roldeur. Afmeting: 71 x 55 x 42 cm. In goede staat.