Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

Gallé lampenvoet, 1900
Startprijs 100 EUR

Antieke E. Gallé glazen lampenvoet. Jugendstil. Circa 1900. Floraal decor + signatuur. Afmeting: H 24,3 cm. In goede staat.

Gallé vaas, H 13 cm.
Startprijs 100 EUR

Antieke Gallé vaas met varen decor. Circa 1910. Afmeting: H 13,1 cm. In goede staat.

Glas (vrijmetselarij)
Startprijs 100 EUR

Antiek groen kristalglazen vrijmetselaars glas. Octogonaal, met monogram en symbolen. Circa 1900 of ouder. Afmeting: 16,2 cm. In goede staat.

Glazen sculptuur
Startprijs 100 EUR

Glazen sculptuur met thermometer. Ontwerp Jaroslav Brychta 1956. IJsschots met ijsbeer. Afmeting: 17 x 14 x 6 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, H 51 cm.
Startprijs 100 EUR

Bronzen engel. Neo renaissance. 20e Eeuw. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.

5x Jacque Germans
Startprijs 100 EUR

Vijf keramische werken van Jacque Germans. Onder meer; vrouwelijk naakt + paard. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 12 - 21,5 cm. In goede staat.

Damesbuste, door Koos v.d. Kaaij
Startprijs 100 EUR

Terracotta damesbuste door Koos v.d. Kaaij. 1899 - 1976. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, 1900
Startprijs 100 EUR

Antiek bronzen figuur. Naakte dame met duif. Circa 1900. Ongesigneerd. Afmeting: 22 cm. In goede staat.

Antieke terracotta tijger, 1900
Startprijs 100 EUR

Antieke terracotta tijger. Duitsland. Circa 1900. Gesigneerd Richter. Afmeting: 30 x 39 x 19 cm. In goede staat.

Bronzen jockey
Startprijs 100 EUR

Bronzen jockey te paard, op zwart marmeren basement. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 21 x 29 x 8 cm. In goede staat.

Twee delen brons
Startprijs 100 EUR

Twee delen antiek brons. 1x Plaquette Dr. H. Colijn, Ubbink & Co. Doesburg. 1x Baby op marmeren basement. Afmeting: 14 - 20 cm. In goede staat.

Ridder te paard
Startprijs 100 EUR

Zwaar, massief compositie metalen figuur. Ridder te paard. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 42 x 38 x 15 cm. In goede staat.

2x Vogel figuur
Startprijs 100 EUR

Twee vogel figuren. 1x Gesatineerde glazen vogel, Vannes France. 1x Bronzen vogel figuur, Favi. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 20 cm. In goede staat.

Decoratieve bronzen kat, H 45 cm.
Startprijs 100 EUR

Decoratieve bronzen kat in Egyptische stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Houten beeld, St. Nicolaas
Startprijs 100 EUR

18e - 19e Eeuws houtgestoken St. Nicolaas beeld met polychromie. Eén onderarm mist. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.

Perzisch tapijt, 193 x 136 cm.
Startprijs 100 EUR

Oud Perzisch kleed. Floraal/dieren decor. Kleur: Rood/blauw etc. Afmeting: 193 x 136 cm. In goede staat.

Groot Perzisch kleed, 390 x 240 cm.
Startprijs 100 EUR

Groot handgeknoopt Perzisch tapijt, licht van kleur met geheel floraal decor. Afmeting: 390 x 240 cm. In goede staat.

Schrijfbureau,1900
Startprijs 100 EUR

Antiek mahoniehouten schrijfbureau, compleet met sleutels. Duitsland. Circa 1900. Afmeting: 77 x 140 x 85 cm. In goede staat.

Vitrinekast
Startprijs 100 EUR

Duitse eikenhouten Gründerzeit vitrinekast met volle zuilen. Circa 1880. Afmeting: 219 x 120 x 75 cm. In goede staat.

Antieke spiegel, H 99 x B 52 cm.
Startprijs 100 EUR

Antieke halspiegel met facet geslepen spiegel en floraal decor. Circa 1900. Afmeting: H 99 x B 52 cm. In goede staat.

Mahonie laden-commode
Startprijs 100 EUR

Hollandse mahoniehouten 4-laden commode, met volle zuilen en messing capitellen. Empire. Lichte fineerschade. Afmeting: 106 x 101 x 53 cm. In redelijk/goede staat.

Biedermeier bank, 1850
Startprijs 100 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten biedermeier bank met snijwerk. Circa 1850. Afmeting: 96 x 160 x 65 cm. In goede staat.

Jalouziekastje (mahonie), 1800
Startprijs 100 EUR

Antiek Hollands Louis Seize mahoniehouten penantkast met jalouziedeuren. Circa 1800. Afmeting: 75 x 75 x 35 cm. In goede staat.

Groot pottenkastje
Startprijs 100 EUR

Vroeg 19e eeuws eikenhouten potten/nachtkastje met lade en roldeur. Afmeting: 71 x 55 x 42 cm. In goede staat.