Antiek bronzen figuur. Naakte dame met duif. Circa 1900. Ongesigneerd. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Oud/antiek bronzen figuur. Benin? Afrika, Nigeria. Met patina. Afmeting: 67 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Naakte dame op rots. Gesigneerd Rossi. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 58 x 64 x 22 cm. In goede staat.
Marmeren damesbuste in Jugendstil-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
Oud bronzen 4-armig figuur met knots, staande op een lotusbloem. 20e Eeuw. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Bronzen tijger, voorzien van monogram. 20e - 21e Eeuw. Afmeting: 24 x 49 x 21 cm. In goede staat.
Ongesigneerde, moderne bronzen figuren groep. Verliefd paar. Art Deco-stijl. Afmeting: 32 x 46 x 24 cm. In goede staat.
Grote gepolijste bronzen aap-lamp in Art Deco-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 62 x 56 x 39 cm. In goede staat.
Zéér grote, 18e eeuwse, houtgesneden barok putti op vergulde console. Gepolychromeerd. Deel vergulde guirlande mist, verder in goede staat. Afmeting: 100 x 40 x 53 cm.