Zoeken

Oosters beeld 5092
Oosters beeld
Startprijs 30 EUR
Koperen plaquette 5048
Koperen plaquette
Startprijs 40 EUR
Discuswerper 5055
Discuswerper
Startprijs 40 EUR
Bronzen leeuw 5088
Bronzen leeuw
Startprijs 40 EUR
Apostel op console, H 48 cm. 5090
Apostel op console, H 48 cm.
Startprijs 40 EUR
Madonna beeld (brons) 5052
Madonna beeld (brons)
Startprijs 50 EUR
Figurengroep, Jongen met geit 5060
Figurengroep, Jongen met geit
Startprijs 50 EUR
2x Beeld, Mozart + Beethoven 5066
2x Beeld, Mozart + Beethoven
Startprijs 50 EUR
Moderne bronzen sculptuur, H 15,5 cm. 5034
Moderne bronzen sculptuur, H 15,5 cm.
Startprijs 60 EUR
Bronzen figuur, H 20 cm. 5035
Bronzen figuur, H 20 cm.
Startprijs 60 EUR
2x Ganesha figuur, H 36 cm. 5037
2x Ganesha figuur, H 36 cm.
Startprijs 60 EUR
Bronzen schotel (Just Andersen) 5051
Bronzen schotel (Just Andersen)
Startprijs 60 EUR
Afrikaans hoofd, H 35 cm. 5070
Afrikaans hoofd, H 35 cm.
Startprijs 60 EUR
Bronzen sculptuur, H 24 cm. 5073
Bronzen sculptuur, H 24 cm.
Startprijs 60 EUR
Bronzen beeld, Engel 5078
Bronzen beeld, Engel
Startprijs 60 EUR
Bronzen sculptuur 5080
Bronzen sculptuur
Startprijs 70 EUR
Bronzen figuur 5040
Bronzen figuur
Startprijs 80 EUR
Art Deco beeld, 1930 5042
Art Deco beeld, 1930
Startprijs 80 EUR
Beeld van putti met bloem 5068
Beeld van putti met bloem
Startprijs 80 EUR
Gestoken figuur, Liggende koe 5069
Gestoken figuur, Liggende koe
Startprijs 80 EUR
Jacque Germans, Erotisch figuur 5076
Jacque Germans, Erotisch figuur
Startprijs 80 EUR
Bronzen beeld, Vrouw met pet 5081
Bronzen beeld, Vrouw met pet
Startprijs 80 EUR
Bronzen beeld, Vrouw (Egypte) 5082
Bronzen beeld, Vrouw (Egypte)
Startprijs 80 EUR
Bronzen figuur, Danseres 5056
Bronzen figuur, Danseres
Startprijs 90 EUR