Duitse compositie metalen tafelklok, naar antiek voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Antieke Franse art deco bureauklok van albast. Circa 1920. Afmeting: 20,5 x 30 x 8 cm. In goede staat.
Kleine wortelnoten tafelklok met bronzen versiering en maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Friese kortstaartklok met maanstand. Gemaakt uit iepenhout. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 cm. In goede staat.
Kleine Luikse comtoise. Weekloper, halfuur-slag. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 19,5 cm. ln goede staat.
Lot met 9 miniatuur klokjes in diverse vormen. Goudkleurig messing. Tweede helft 20e eeuw. Quartz. Afmeting: 5 - 8 cm. In goede staat.
Reproductie van een Engelse lantaarnklok. Messing. John Smith London. Halfuur-slag. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 55 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse Franse comtoise klok met gebloemde feuille en slinger. Achtdaags-uurwerk/ankergang. Afmeting: 48 x 36 x 20 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Kienzle regulateur met pronkslinger. Weekloper met halfuur-slag. Circa 1900. Afmeting: 90 cm. In goede staat.
Twee oude Duitse klokken, mechanisch. 1x Emaille klok, Schatz Germany, tweede helft 20e eeuw. 1x Schwarzwalder stijl, schilderij klok, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 10 - 30 cm. In goede staat.
Antieke Amerikaanse regulateur met originele bierverf. Circa 1900. Achterwand vervangen. Afmeting: 60 cm. In goede staat.
Twee antieke klokken. 1x Amerikaanse regulateur met originele kleur, circa 1910. 1x Eikenhouten Junghans tafelklok. Niet getest. Afmeting: 55 - 30 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten pendule met intarsia. Circa 1920. Weekloper, halfuur-slag op gong. Afmeting: 25 x 45 x 15 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Gründerzeit wekkerklok met speelwerk. Notenhout. Circa 1900. Verlijming laat los. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Antiek Nederlandse art deco buffetklok met Pfeilkreuz-uurwerk en halfuur-slag op gongstaven. Circa 1930. Gemaakt van eikenhout, coromandelhout en chroom. Afmeting: 21 x 37 x 13 cm. In goede staat.
Antieke Franse comtoise met spillegang + vouwslinger. Gregorie Pfaff. Met vergulde feuille. Afmeting: 40 x 15 x 26 cm. In goede staat.
Antieke Franse compositie metalen pendule met vissende jongen. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Antieke, gave, Duitse regulateur van notenhout. Met halve zuilen. Weekloper met halfuur-slag. Circa 1890. Afmeting: 115 cm. In goede staat.
Nederlandse wortelnoten Wuba tafelklok met maanstand en bronzen montuur. Weekloper met halfuur-slag. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Antieke Franse ossenoog wandklok. Oeil de Boeuf. Met parelmoer inleg. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Circa 1870. Afmeting: 62 x 48 x 15 cm. In goede staat.
Antieke Franse comtoise met vergulde feuille + gave emaille wijzerplaat, vouwslinger en spillegang. Circa 1820. Afmeting: 38 x 26 x 17 cm. In goede staat.
Antieke Franse comtoise wandklok met vergulde feuille + ankergang + datum + harpslinger. 19e Eeuw. Afmeting: 46 x 28 x 18 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse stationscomtoise met ankergang en halfuur-slag op grote bel. Craquelé wijzerplaat. Afmeting: 45 x 30 x 19 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse Schwarzwalder Bismarck wandklokken. 19e Eeuw. Halfuur-slag. Afmeting: Circa 45 - 70 cm. In goede staat.