Antiek Frans sabel met heft van hoorn + vergulde bronzen handbescherming. 19e Eeuw. Voorzien van tekst op lemet. 16e imp de chat mars 1869 O. Superieur 1855. Afmeting: L 105 cm. In goede staat.
Antiek Perzisch geweer met been-inleg. Penvuur. 1858 Tower. Afmeting: L 114 cm. In goede staat.
Prachtige oude/antieke Indonesische kris met hardhouten gesneden heft, met Indonesich fabelfiguur. Damast lemet met zilver-inlay. 20e Eeuw. Afmeting: L 46,5 cm. In goede staat.
Twee oude Afrikaanse mambele werpmessen, waarvan één met gravering. Afmeting: 41 - 42 cm. In goede staat.
Indonesische Madoera kris met messing bewerkte schede, heft mist. Afmeting: L 40 cm. In redelijke staat.
Antiek Indonesische panjang executie kris met hardhouten heft. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: L 52 cm. In goede staat.
Antiek Oost Javaanse kris met gestoken hardhouten heft. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: L 47 cm. In goede staat.
Antiek sabel met graveringen op zowel het heft als lemet. G.B.N. 09. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: L 80,5 cm. In goede staat.
Antiek Japans Katana zwaard zonder schede. Met Tjchuba/kreeft decor. WO I of WO II. Afmeting: L 57 cm. In goede staat.
Antiek Japans Katana zwaard. 1900 of ouder. Afmeting: L 104 cm. In goede originele staat.
Kopie van een Chinees traditioneel zwaard. Hardhout met messing. 21e Eeuw. Afmeting: L 102 cm. In goede staat.
Twee antieke pistolen. 1x Perzisch, vuursteen. 1x Europees, onklaar. Afmeting: L 27 - 45 cm. In redelijke staat.
Antieke Hollandse dolk door S. de Jager - Haarlem. Met bronzen heft + lederen schede. Afmeting: L 49,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Indonesische krissen. 1x Klein, jade/agaat heft + schede. 1x Groot damast. Afmeting: L 24 - 34 cm. In goede staat.
Twee Indonesische kapmessen. Houtgesneden. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L 58 - 64 cm. In goede staat.
19e Eeuws randvuur pistool met lange loop. Afmeting: L 18 cm. In goede staat.
Vijf oude dolken. Onder meer Sperber. Afmeting: L 18 - 40 cm. In goede staat.
Koppel 19e eeuwse pistolen. Penvuur. Groot kaliber. Signaal pistolen. Gemerkt in de loop. Afmeting: L 28 - 30 cm. In goede staat.
Prachtig 19e eeuws dubbelloops Belgisch jachtgeweer. Voorzien van goud-inleg (A. Dunkergue Rillet). Met graveringen op de hanen et cetera. Penvuur. Afmeting: L 121 cm. In goede staat.
Twee antieke dolken met originele schede. Oxidatie lemet. Circa 1900. Afmeting: L 48 - 59 cm. In goede staat.
Antiek miniatuur kanon. Circa 1900. Historisme. Afmeting: 37 x 18 x 14 cm. In goede staat.
Lot etnografie. Onder meer; korte boog, speren en Afrikaans masker. 20e Eeuw. Afmeting: 117 - 170 cm. In goede staat.
Drie antieke Oosterse kruithoorns. Onder meer; kalebas, hoorn en messing. Afmeting: 15 - 20 cm. In goede staat.
Twee antiek porseleinen poppen. Duitsland. Circa 1920 - 1930. 1x Armand Marseille, 351-5 K met echt haar en babylichaam. 1x ABG, Altback + Gottschalck?, 1361/42 met echt haar en babylichaam (bakfout a...
Duitse replica porseleinen pop, Hilda 114, Kammer & Reinhardt. Met echt haar. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Zeer groot en interessant lot treinen + toebehoren. Totaal in 4 grote boxen, meeste is HO. Onder meer; Fleischmann locs met de volgende nummers: 1379, 1321, 1347, 1390, 4375. Tevens een box vol met sm...
Elastolin postkoets met drie cowboys. Duitsland. Circa 1930. 1940. Afmeting: 40 cm. In goede staat. Elastolin treinwagon van bakeliet. Duitsland. Circa 1940. Eén hekje los erbij. Afmeting: 31 cm. In r...
Elektrische blikken Unis France Jep. speelgoedtrein met tender en twee wagons. 30-er Jaren. Afmeting: 20 - 36 cm. In goede bespeelde staat.
Antiek kinderfornuis van ijzer. Frankrijk. Circa 1900. Afmeting: 30 x 32 x 20 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Duitse Steiff teddyberen. 1x Marian Steiff teddy, tweede helft 20e eeuw. 1x Licht beer, circa 1930 - 1950. Afmeting: 29 - 33 cm. In redelijk/goede staat.
Oude teddy. Mogelijk Steiff experiment. 20e Eeuw. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Twee delen antiek Duits speelgoed van blik. Door Gebroeders Bing Nürnberg. Circa 1900 - 1930. 1x Stoommachine (zonder schoorsteen). 1x Laterna Magica met dia's, goed. Afmeting: 22 - 25 cm. In redelijk...
Antieke, vuurvergulde en gebruneerde bronzen directoire pendule met twee fonteinen en putti in boot. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 44 x 26 x 12 cm. In zeer goede staat.
Franse, mysterieuze slingerklok met prachtig antiek dubbel beeld 'Industrie'. Circa 1900. Le Industrie par la science par Rancoulet. Weekloper. Afmeting: 82 cm.In goede staat.
Antieke Engelse lantaarnklok met Frans pendule uurwerk. Later huwelijk. Voor de Arabische markt. Afmeting: 40 x 20 x 16 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Engelse lantaarnklok (tafelklok) van messing. Achtdaags snekuurwerk. Francis Stamper London. Afmeting: 38 x 21 x 16 cm. In goede staat.
18e Eeuws Carrara marmeren + brons vuurvergulde Louis Seize pendule met musicerende faunen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 45 x 40 x 15 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Engelse bracket lantaarnklok met carillon, kwartierslag (acht bellen) + slagwerk op grote bel. Edward Morris at the Cateaton Street fecit. Functioneel. Uurwerk behoeft reiniging. Afme...
Groot 18e eeuws smeedijzeren torenuurwerk. Zonder gewichten. Zonder slinger. Functie niet getest. Afmeting: 106 x 105 x 60 cm. In goede staat.
Antieke dubbelzijdige stationsklok. Origineel. Circa 1900. Afmeting: 120 x 150 x 25 cm. In goede staat.
Antiek 3-delig Carrara marmeren klokkenstel met brons, amor, guirlandes en kariatiden. Frankrijk. Circa 1880. Louis Seize stijl. A.D. Mougin. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H ...
Antieke vuurvergulde bronzen directoire/empire pendule. Frankrijk. Met bosnymf, engel, waterspinners. Breuklijn bij één poot (basement rechts) + breuk in lunette. Verder in goede staat. Acht daags uu...
19e Eeuwse Franse (Bretonse) staande klok van kastanje-hout. Met snijwerk en comtoise stations uurwerk. Circa 1870. Afmeting: H 247 cm. In goede staat.
Antieke klokkenman met twee uurwerken. Compositie metaal. Frankrijk. Circa 1900. Opdraaiveren goed. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Antieke Franse wandcartel klok van verguld brons. Louis seize-stijl. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 62 cm. In goede staat.
Antieke Duitse geëboniseerde houten Lenzkirch pendule. Circa 1900. 1 Million 910490, met maanstand. Afmeting: 49 cm. In goede staat.
Grote vuurvergulde bronzen empire pendule met engel, lyra, olielamp et cetera. Frankrijk. Circa 1820. Bijzonder mooie uitvoering. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: H 53 cm. I...
Antiek Frans Carrara marmeren klokkenstel in Louis Seize-stijl. Messing versieringen. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, bel mist. Japy Freres. Afmeting: 26 - 40 cm. In goede staat.
Antiek bronzen wand cartel klok in rococo stijl. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 58 cm. In goede staat.
Antiek vuurvergulde bronzen empire pendule. Met Griekse vrouw, lyra en piedestal. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Lenzkirch tafelklok van notenhout. Met verguld bronzen beslag. Lenzkirch A.U.G. 849650. Weekloper met halfuur-slag. Met originele sleutel. Afmeting: H 40,5 cm. In goede staat.
Antieke Franse pendule met Sevres porseleinen plaquettes + compositie metalen klokkast. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslag. Japy Freres. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Antiek neogotische wekker met automaat. Compositie metaal. Circa 1900. Monnik trekt aan koord van torenbel. Afmeting: H 37 cm. Wijzerplaat beschadigd. In redelijk/goede staat.
Antieke Lenzkirch pendule. Albast + messing. Duitsland. 1 Million 220041. Weekloper. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.
Antiek Franse elektrische pendule. Societe de Electrique System Milde Paris. Verguld brons + houten basement. Behoeft reiniging. Niet getest. Afmeting: H 47 cm.
Antieke elektrische bulle clock onder glazen stolp. Niet getest. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Drie-delig antiek Duits porseleinen klokkenstel. Circa 1880. Sitzendorf circa 1850. Met vrouwelijke figuren, putti en roze rozen. Enkele chips bloemenkandelaars. Bij pendule mist vleugel + chips aan r...
Drie-delig antiek Frans klokkenstel met marmeren basement + bronskleurig compositie metaal. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 37 - 50 cm. In goede staat.
Antiek, Carrara marmeren klokkenstel in Louis Seize stijl, met vergulde messing versieringen. Frankrijk. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Japy Freres. Afmeting: H 26 - 39 cm. In goede staa...
18e Eeuws eikenhout gestoken Rococo pendule. Dupont A. Paris. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: H 61,5 cm. In goede staat.
Antiek, neo renaissance bronzen verguld klokkenstel. Frankrijk. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 57 - 61 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten Friese staartklok met scheepjes mechaniek. Met datum aanduiding en wekker. Afmeting: 145 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Engelse staande klok van eikenhout. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, seconden + datum aanduiding. Florale sepia kleurige wijzerplaat, beschildering met goud. Afmeting: H 232 cm. In goe...
Antiek neogotische wekker met automaat. Compositie metaal. Circa 1900. Monnik trekt aan koord van torenbel. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Antiek Carrara marmeren Franse pendule/portaalklok in Louis Seize stijl. Circa 1900. Met bronzen versieringen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Franse haantjes comtoise met spillegang + schotelvormige emaille wijzerplaat + wekker. Paar beschadigingen wijzerplaat. Afmeting: 40 x 26 x 17 cm. In goede staat.
Antiek klokkenstel met damesbuste en bachussen. Compositie metaal. Bronskleurig. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag St. Marti. Afmeting: 61 - 70 cm. In goede staat.
Grote, antieke Franse compositie metalen Jugendstil pendule voor de Oosterse markt. Vrouw met putti + halve maan met sterren. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 91 cm. In goede st...
19e Eeuwse Engelse 3-gewichten Hood klok met slagwerk op drie bellen, in mahoniehouten klokkast. Tho Vernon Liverpool. Afmeting: 75 cm. In goede staat.
18e Eeuws Zwitserse Neuchatel wandklok met console. Klok met spillegang, messing beslag, en groene polychromie. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 92 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Franse, bronzen directoire pendule met twee kinder etc. Uurwerk zit los. Achter deksel niet origineel. Klok behoeft aandacht. Afmeting: 30 x 30 x 11 cm. In redelijke staat.
Antiek Frans pendulestel van compositie metaal en marmer. Bronskleurig. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 31 - 45 cm. In goede staat.
Groot en antiek Frans klokkenstel van compositie metaal met onyx. Par Kossowski. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 40 - 78 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Junghans tafelklok. Weekloper met halfuur-slag. Circa 1900. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
Antieke Franse compositie metalen pendule. Griekse vrouw met vaas. Marmeren basement. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten tafelklok. Elliot Clock. 20e Eeuw. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Kopie van zeer grote antieke Franse jacht wandklok. Composiet. Deel van becijfering mist. Batterij uurwerk. 20e Eeuw. Afmeting: 90 cm. In redelijk/goede staat.
Elektrische Seiko jaarloper. Model Westminster. Whittington. Messing, verguld met hout. Twee melodieën. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Antieke polychrome Rococo fayence staande klok met horloge uurwerk. Frankrijk. Circa 1880. Afmeting: H 30,5 cm. Niet getest. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse staande klok van eikenhout. Achtdaags-uurwerk, met datum aanduiding. Circa 1820. Afmeting: H 215 cm. In goede staat.
Antieke Franse Louis Philippe pendule van compositie metaal en albast. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Antieke Franse Louis Philippe pendule van compositie metaal met albast. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten tafelklok met intarsia. Ballon-vormig. Circa 1900. Weekloper met halfuur-slag. Afmeting: 35 cm. In goede staat.