Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

J. v.d. Linde, Stilleven
Startprijs 60 EUR

J. v.d. Linde. 1887 - 1956. Stilleven met rozen. Pastel op papier. Afmeting: H 23 x B 46 cm. In goede staat.

Jean PierrreGuynelly Maes (met boek)
Startprijs 80 EUR

Jean Pierre Guynelly Maes. 1945. Belgische School. Huilende baby. Pastel op paneel (gefixeerd). Afmeting: H 97 x B 75 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Roemer met citroen
Startprijs 120 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer en citroen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Roemer met fruit
Startprijs 120 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer en fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.

Landkaart Groningen
Startprijs 80 EUR

Antieke landkaart van Groningen. Groningae et Omlandiae Fredericum de Wit. 1629 - 1706. Klein scheurtje bij vouw bovenin, verder goed. Gravure op papier. Afmeting: H 56 - B 60 cm.

G. Wuthrich, Berglandschap
Startprijs 150 EUR

G. Wuthrich. Circa 1880. Oostenrijkse School. Berglandschap met wilde rivier en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 73 cm. In goede staat.

2x Antieke gravure
Startprijs 100 EUR

Twee antieke Hollandse gravures. 1x Gehoorzaal. 1x Zaal der natuurkunde. Reinier Vinkeles sculp. 1741 - 1816. Vochtvlek moetrand. Afmeting: H 48 x B 67 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Zeegezicht
Startprijs 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Zeegezicht naar 19e eeuws voorbeeld. Olieverf op paneel. Afmeting: H 41 x B 51 cm. Verf laat los. In redelijke staat.

G. van Donk, Bomschuit op strand met vissersvolk
Startprijs 150 EUR

G. van Donk. Circa 1900. Hollandse School. Bomschuit op strand met vissersvolk. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Roemer, druiven en citroen
Startprijs 90 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer, citroen, druiven en tin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

S. Lugtenberg, Larens interieur
Startprijs 200 EUR

S. Lugtenberg. Hollandse School. 20e Eeuw. Larens interieur met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Roemer met oester
Startprijs 120 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer en oesters. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

W.F. Hulk, Hollands landschap
Startprijs 350 EUR

W.F. Hulk. 1852 - 1906. Hollands landschap met koeien, windmolen en boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 20,5 x B 15 cm. In goede staat.

Kirdi, Naakte vrouw
Startprijs 240 EUR

Kirdi. Atelier. Franse School. Lithografie op papier. Naakte vrouw. Afmeting: H 108 x B 78 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Mickey Mouse
Startprijs 300 EUR

Ongesigneerd. 21e Eeuw. Lithografie. Mickey Mouse. Litho op papier. Afmeting: H 97 x B 97 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Parijse dame
Startprijs 160 EUR

Ongesigneerd. Franse School. 20e Eeuw. Parijse dame. Olieverf op paneel. Afmeting: H 67 x B 31 cm. In goede staat.

Roy Lichtenstein, Vrouw voor spiegel
Startprijs 280 EUR

Roy Lichtenstein. Nr. 56/199. Nadruk. Vrouw voor spiegel. Litho op papier. Afmeting: H 75 x B 58 cm. In goede staat.

Corneille, Vrouw met kat en zonnebloem
Startprijs 300 EUR

Corneille, 1998. 1922 - 2010. Nr. 31/32. Texoprint. Vrouw met kat en zonnebloem. Litho op textiel. Afmeting: H 90 x B 125 cm. In goede staat.

K. Heffner, Rivierlandschap met boerderijen
Startprijs 800 EUR

Karl Heffner. 1849 - 1925. Duitse School. Rivierlandschap met boerderijen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 92 cm. In goede staat.

Hilda van Stockum, Stilleven
Startprijs 350 EUR

Hilda van Stockum, 1985. 1908 - 2006. Stilleven. Brass kettle and peaches. Olieverf op paneel. Afmeting; H 50 x B 61 cm. In goede staat.

Dirk Meesters, Paarden in de wei
Startprijs 275 EUR

Dirk Meesters. 1899 - 1950. Paarden in de wei. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x B 45 cm. In goede staat.

Onduid. gesign., Hollandse School
Startprijs 550 EUR

Monogram D.J.S. Hollandse School. 19e Eeuw. Jacht stilleven met fruit en gevogelte. Paneel krom + restauraties. Afmeting: H 65 x B 45 cm. In redelijke staat.

W. Stewart, Vissersboten en vissers op zee
Startprijs 100 EUR

W. Stewart. Engelse School. Vissersboten en vissers op zee. Aquarel op papier. Afmeting: H 25 x B 50 cm. In goede staat.

J.A.B. Stroebel, Lezende vrouw
Startprijs 80 EUR

J.A.B. Stroebel. 1821 - 1905. Vrouw leest brief bij stoeltjesklok. Aquarel op papier. Afmeting: H 17 x B 10,5 cm. In goede staat.