Thomas van Leent. 1807 - 1882. Hollandse School. Interieur met figuren bij kaarslicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. Met taxatierapport € 8.000,= In goede staat.
Vijf diverse Chinees porseleinen kopjes. Drie stuks Amsterdams Bont, haarlijnen. Twee stuks Imari met zotjes, goed. Afmeting: Ø 6,4 - Ø 8 cm. In goede staat.
Antiek messing balans/meetapparaat in houten kist. Ongemerkt. Circa 1920. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met groen celadon glazuur en floraal decor. Met houtgestoken console. Afmeting: 31 x Ø 20 cm. In goede staat.
Lucie van Dam-van Isselt. 1871 - 1949. Mensenschedel. 'Nature Morte'. Olieverf op paneel. Afmeting: H 42 x B 51 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Japanse gecontourneerde porseleinen diepe borden met bodemmerk. Arita. Figuren in boot decor. Eén bord randschade. Afmeting: Ø 21 cm. In redelijk/goede staat.
Grote moderne glazen vaas, baluster-vormig. 21e Eeuw. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Grote antieke cassis-kleurige mondgeblazen glazen vijf-delige piece de milieu tafelstuk. Circa 1900. Afmeting: 54 x ø 27 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse tabakspijp met twee tabakreservoirs. Wildvoorstelling. Circa 1900. Afmeting: L 115 cm. In goede staat.
Massieve zilveren visschep, 833/000, met een schep voorzien van gegraveerde acanthusbladeren, bevestigd aan een ivoren greep. MT.: J.helweg, Amsterdam jl.: H:1842. 27 cm. totaal ca 157 gram. In goede ...
Kralentas met zilveren papegaaienbeugel en rokhaak beiden versierd met graveerwerk. Vermoedelijk Adrianus Verroen, Schoonhoven, eind 18e eeuw. In goede staat 18x43cm.
Cassette met zilveren gembercouvert, 833/000. Couvert met een lepel en vork voorzien van een deels getorste steel en versierd met graveerwerk. MT.: A.A. Graves Kooiman, Schoonhoven, jl.:D:1888. 19 cm,...
Evert Moll. 1878 - 1955. Stilleven met vaas en bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 66 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws kristalglazen bokaalglas. Geëtst, floraal en goud decor. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Ernest Komanski. 20e Eeuw. Vrouw met trap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 95 cm. In goede staat.
Zilveren tabaksdoos, 833/000, aan de bovenzijde voorzien van een getrembleerde bewerking. de randen zijn voorzien van een ribdecor. MT.: A. van der Sluijs, Schoonhoven, jl.:Z:1859. 13x8x2,5cm.ca 108 g...
Antiek koperen melkaad. 19e Eeuw. Werd vroeger gebruikt voor het opromen van melk. Afmeting: 15 x 48 x 80 cm. In goede staat.
Aris Knikker. 1887 - 1962. Poldergezicht met rietsnijders. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In goede staat.
Tien delen antiek Chinees porselein. 18e Eeuw. Familie Rose, Samson decor. Bestaande uit: Vier kopjes (één haarlijn), vijf schotels (twee beschadigd), één kom (haarlijn). Afmeting: 7 - 14 cm. In redel...
Gebedsmolen uit een zilverhoudende legering, versierd met turkoois, lapis lazuli, granaten en een benen versierde rand met tekst. ø9x26cm. Eén turkoois ontbreekt. Verder in goede staat.
Drie diverse antieke Chinees porseleinen kommen. Cargo et cetera. Bestaande uit: Celadon, scherf eraf + Floraal decor, met bodemmerk + floraal decor, later. Afmeting: 14 - 19 cm. In redelijk/goede sta...
Twee zilveren miniaturen, 835/000, met een strijdwagen met 4 paarden, MT.: Lesener Amsterdam b.v. 1958-1988, 7x3x4cm, en een stoommachine met figuur, MT.: Menegatti FLLI Vicenza, 1949-2008. 5x3x6cm. T...
Twee Zuid-Amerikaanse terracotta figuren, Maya. Eén maal man spuugt met hoofdbedekking, bodemvondst. Eén maal vaas met figuren, 20e eeuw, later gesigneerd Dien Mark. Afmeting: 15 - 22 cm. In goede sta...
Vier delen kristal met zilver, met een zoutvaatje op zilveren voet, enkele chips, een mosterdpotje met zilveren deksel, een theebus, wat scheef, met zilveren voet en deksel met kraag en een 2 kleuren ...
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Landschap met herderin en vee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 31 x B 42 cm. In goede staat.
Fraai geëtst geslepen kristallen kelkglas op 835/000 zilveren poot. Met floraal gedreven afbeeldingen. Afmeting: 7 x 15 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Fayence vaas Hanau met chinoiserie decor. Onduidelijk blauw bodemmerk. Afmeting: 28 x Ø 21 cm. Bovenrand professioneel gerestaureerd verder in goede staat.
Drie 18e eeuwse Engelse bijbels. Anno 1710 - 1712. An exposition of the five books of Moses, old testament by Mathew Henry, Minister of the gospel in Chester. Afmeting: 36 x 24 x 6 cm. In redelijk/goe...
Duitse Meissen porseleinen taartschaal met floraal/goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 32,5 cm. In goede staat.
Ketut Danawirawan Bali. Kaketoes in bloeiende boom. Batik op linnen. Afmeting: H 120 x B 85 cm. In goede staat.
Perzisch schilderij op zijde. 20e Eeuw. Hofhouding in landschap. Gouache op zijde. Afmeting: H 118 x B 86 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke trekpotjes. China/Europa. 19e - 20e Eeuw. Eén chip binnenkant deksel. Afmeting: 14 - 16 cm. In goede staat.
Lot oud/antiek Aziatica. Onder andere: China, terracotta, boeddha figuren, hoorn, been, houten beeld, ijzer. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 10 - 32 cm. In goede staat.
Piet Rackwitzs. 1892 - 1968. Huis met figuur aan de kust. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Antieke gesigneerde kopergeslagen Japanse/Chinese theepot. Afmeting: 10 x 15 x ø 12 cm. In goede staat.
Fraai 925/000 zilveren bonbonschaal met florale graveringen, omgeslagen rand, hengsel en staand op vier bolpootjes. Anno 1994. Afmeting: 13,5 x 10,5 cm. Gewicht: circa 140 gram. In goede staat.
Francois Nicot. 1873 - 1945. Franse School. Marokkaanse markt. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
Zilveren strooibus, 833/000, peervormig op ronde voet met cannelures en floraal decor. Gekeurd in Alkmaar. Gerepareerd bij voet met aanzet bij de strooier. ø7x12,5cm. ca 103 gram. In goede staat
Groot antiek Rozenburg - Den Haag porseleinen tegeltableau naar schilderij van H.W. Mesdag. Schilder K. Oude haarscheur in tegel. Afmeting: H 92 x B 62 cm. In goede staat.
Lot zilver met een rond bonbonmandje, 833/000, doos, 800/000 en een lepeltje met munt. En een alpaca tasje met beugel. totaal zilver ca 130 gram.
Ben Viegers. 1886 - 1947. Boerderij met koeien. Beschadigingen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.
Porseleinen figuur op messing voet, Spanje. 20e Eeuw. Afmeting: 23,5 cm. In goede staat.
Antiek Duits porseleinen figuur. Naakte dame met jongleerballen. Ens porzellan Volkstedt. Circa 1930. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met opgewerkte bloemen en Foo-honden. Wit-bruine glazuur. Minimale glazuur schade. Afmeting: 36 x ø 30 cm. In goede staat.
Twee schaakspellen. Eén maal Musici set, Studio Anne Carlton, terracotta + houten schaakbord. Eén maal Lord of the Rings (Fellowship), polystone, handbeschilderd + houten schaakbord. Afmeting: 15 x 50...
Oude Chinese celadon wierookbrander op houtgestoken basement met draak decor. Haarlijn. Afmeting: H 16 x Ø 11 cm. In goede staat.