Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

45. Juliveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Japanse houtsnede
Resultaat: 30 EUR

Japanse houtsnede met tekst + signatuur. 20e Eeuw. Reizend gezelschap. Houtsnede op papier. Afmeting: H 24 x B 33 cm. In goede staat.

Noten rolbureau
Startprijs 500 EUR

Hollands notenhouten rolbureau. Circa 1880. Interieur met vele vakken. Hout deels massief. Afmeting: H 150 x B 136 x D 80 cm. In goede staat.

Empire stoof
Resultaat: 150 EUR

Antieke mahoniehouten Empire-stijl theestoof met koperen binnenbak. Afmeting: 57 x 35 cm. In goede staat.

4x Chinese plaquettes
Startprijs 400 EUR

Vier grote Chinees porseleinen plaquettes met Familie Rose berglandschap decor, tekst en signatuur. Met houten omlijsting. Afmeting: H 103 x B 39 cm. In goede staat.

Zeldzame glazen strijksteen
Startprijs 300 EUR

Zeldzame glazen strijksteen. 15e - 16e Eeuw of ouder. Afmeting: 2,5 x Ø 7 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Resultaat: 275 EUR

Chinees porseleinen vaas met fantasie/fabel figuur in landschap. Zeldzaam decor. Afmeting: 19 x Ø 11,5 cm. In goede staat.

Spiegel in Empire-stijl
Resultaat: 30 EUR

Smalle 19e eeuwse Empire-stijl spiegel met gravure. Afmeting: H 70 x B 19 cm. In goede staat.

Gouden ring met diamant met oud slijpsel
Resultaat: 500 EUR

Fraaie geelgouden alliancering, 585/000, met diamanten. Alliancering met 2 zigzag rijen bezet met in totaal 24 diamanten met een oud ovaal slijpsel, totaal ca 1,5 ct.één steen is wat beschadigd. ø63 c...

Chinees tablet met draak
Resultaat: 450 EUR

Groot Chinees porseleinen tablet met blauw glazuur en reliëf decor met witte draak. Afmeting: 3 x Ø 31 cm. In goede staat.

2x Metalen uithangborden
Resultaat: 375 EUR

Twee grote metalen gepolychromeerde uithangborden (boegbeeldenvorm). Oud/antiek? Afmeting: 61 x 66 cm. In goede staat.

5-Delig Imari kaststel
Resultaat: 200 EUR

Vijf delig 19e eeuws Imari porseleinen kaststel. Afmeting: 21 - 33 cm. Twee vazen gelijmd, deksels beschadigd en verder in redelijke staat.

Antieke penkandelaar
Startprijs 180 EUR

Grote antieke messing Neo Gotische penkandelaar met leeuwen. 19e Eeuw. Afmeting: 42 x Ø 15 cm. In goede staat.

Zilveren collier
Startprijs 60 EUR

Zilveren collier, 925/000. Zilveren collier gemaakt uit rechthoekige staafjes met een matte en een gepolijste bewerking. Voorzien van een carabijnhaak. Breedte 5 mm, lengte 41-44 cm. ca 26 gram. Nieuw

2x Chinese hockers
Resultaat: 70 EUR

Twee Chinese houtgestoken hockers, waarvan ééntje met marmeren blad. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 55 - 62 cm. In goede staat.

Eiken boekenkast, 1930
Resultaat: 100 EUR

Eikenhouten Art Deco boekenkast met mooi snijwerk. Circa 1930. Afmeting: 133 x 31 x 135 cm. In goede staat.

2x Franse opaline lamp
Resultaat: 120 EUR

Twee grote oude Franse opaline glazen petroleumlampen met Napoleon en vrouwenportret. 20e Eeuw. Afmeting: H 80 cm. In goede staat.

Teakhouten kastje/TV meubel
Startprijs 30 EUR

Teakhouten kastje/TV meubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 86 x 34 cm. In goede staat.

Gouden hanger turkoois
Resultaat: 190 EUR

Grote geelgouden hanger, 585/000, met turkoois. Hanger met een ovale geelgouden zetkast et daarin een turkooissteen, ø 43x26mm. ca 20,1 gram In goede staat

Theekan + comfoor
Resultaat: 80 EUR

19e Eeuwse messing theekan op origineel comfoor met leeuwenpootjes. Afmeting: 38 x 30 x 14 cm. In goede staat.

Witgouden hanger met parel en diamant
Resultaat: 40 EUR

Witgouden hanger, 585/000, met zirconia's en parel. Grootte 8x16 mm. ca 0,8 gram. In goede staat

Oosterse bijzettafel
Resultaat: 40 EUR

Oosterse teakhouten bijzettafel met floraal snijwerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 35 x 60 x 59 cm. In goede staat.

Roodkoperen melkbus
Resultaat: 70 EUR

Grote 19e eeuwse roodkoperen melkbus met hengsels. Afmeting: 64 x Ø 37 cm. In goede staat.

Gouden hanger/broche met camee
Startprijs 250 EUR

Geelgouden hanger/broche, 585/000 met schelpcamee. Fraai gesneden ovale schelpcamee met afbeelding van een dame geplaatst in een ovale gezaagde geelgouden rand versierd met graveerwerk. Grootte 44x52...

Franse commode
Resultaat: 70 EUR

Franse 19e eeuwse mahoniehouten commode met messing beslag. Afmeting: 69 x 71x 42 cm. In goede staat.