Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

45. Juliveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Gouden choker met diamant
Startprijs 330 EUR

Geelgouden choker, 585/000, met diamant. Choker uit een ovaal gourmetcollier met in het midden een element voorzien van 5 gladomzettingen met daarin 5 briljant geslepen diamanten. Totaal ca 0,20 ct. ...

4x Antiek koperwerk
Resultaat: 15 EUR

Vier maal antiek koperwerk. 19e Eeuw. Bestaande uit: Drie kaarskandelaren en één ovale bloembak. Afmeting: 30 - 35 cm. In goede staat.

5-Delig Delfts kaststel
Startprijs 250 EUR

Vijf-delig oud Delfts Fayence kaststel met floraal/landschap/figuren decor. Circa 1900. Afmeting: 29 - 40 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Figuren bij marskramer
Resultaat: 80 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Figuren bij marskramer. Olieverf op paneel. Verso geparketteerd. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In redelijke staat.

10x Zilveren ½ Gulden, Divers
Resultaat: 60 EUR

10x Zilveren ½ Gulden. 1858, 1859, 1863, 1866 en 1921 t/m 1930. Compleet. In goede staat.

Witgouden ring met diamant, pavé
Startprijs 1.450 EUR

Witgouden ring, 750/000, met diamant. Bolle ring, met een holle band, waarvan de helft is bezet met 79 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,97 ct VS-G. Breedte 5,5 mm. ca 5,0 gram. ø53. WVP € 3500...

D. Wiggers, Hollands landschap
Resultaat: 225 EUR

Dirk Wiggers. 1866 - 1933. Hollands landschap met molen en korenschoven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Lot Delfts (4x)
Resultaat: 70 EUR

Vier maal antiek Fayence Holland. Bestaande uit: 19e eeuws vaasje met chinoiserie decor, goed. Polychrome bordje, 18e eeuw. Schevenings bordje. 18e Eeuws polychrome bord met portretten decor. Verlijmi...

Natuurstenen schaakspel
Startprijs 35 EUR

Natuurstenen schaakspel met keramieken schaakbord. Zuid Afrika. Afmeting: 10 x 35 x 35 cm. In goede staat.

2x Plateel, Vazen
Startprijs 70 EUR

Twee antieke Hollandse plateel vazen. De Duif - Den Dolder. Circa 1920. Afmeting: H 28,5 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Gezicht op villa
Startprijs 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Gezicht op villa. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Zeldzame Lenzkirch staande klok
Startprijs 2.500 EUR

Zeldzame unieke houtgestoken Lenzkirch staande klok met engelen en originele polychromie. Zeldzaam uurwerk met kwartier-slag op acht gongstaven. Lenzkirch Aug. 1 Million, nr. 878853. Twee-delige klokk...

Gouden ring met diamant met oud slijpsel
Resultaat: 500 EUR

Fraaie geelgouden alliancering, 585/000, met diamanten. Alliancering met 2 zigzag rijen bezet met in totaal 24 diamanten met een oud ovaal slijpsel, totaal ca 1,5 ct.één steen is wat beschadigd. ø63 c...

Onduidelijk gesigneerd, Portret Russische man
Startprijs 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Duitse School. Circa 1930. Portret Russische man. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 19 x B 12 cm. In goede staat.

Italiaanse staande klok
Startprijs 1.400 EUR

Italiaanse rozenhouten boulle-stijl staande klok met florale intarsia en bronzen versieringen. Tweede helft 20e eeuw. Met Westminster Duits F.H.S. uurwerk. Kwartierslag op gongstaven. Afmeting: H 205 ...

G.P.Verschuur, 1866, landschap met waterval
Startprijs 80 EUR

G.P. Verschuur, landschap met waterval, herders en vee. 1866. Aquarel op papier. Afmeting: H39 x B49 cm. Vochtvlekken verder in redelijke staat.

Friese staartklok, 1800
Startprijs 280 EUR

Grote eikenhouten Friese staartklok met timpaankap. Circa 1800. Louis Seize. Wekkerwerk, geen originele poppen, beschildering zijkanten mist. Verder in goede staat. Afmeting: 178 cm.

Zilveren collier
Startprijs 60 EUR

Zilveren collier, 925/000. Zilveren collier gemaakt uit rechthoekige staafjes met een matte en een gepolijste bewerking. Voorzien van een carabijnhaak. Breedte 5 mm, lengte 41-44 cm. ca 26 gram. Nieuw

Royal Copenhagen schaal
Startprijs 60 EUR

Deense Royal Copenhagen porseleinen schaal met kreeft. Ontwerp Jurgen Balslov 1963. 20e Eeuw. Afmeting: 5 x 18 x 19 cm. In goede staat.

2x Ton van Os, Abstract
Startprijs 60 EUR

Twee lithografieën van Ton van Os 1972. Abstract figuratieve voorstellingen. Litho's op papier. Afmeting: H 52 x B 61 cm. In goede staat.

Franse tafelklok
Resultaat: 500 EUR

Zeldzame Franse messing tafelklok. Systeem Farcot. Met ronddraaiende slinger en tijdsaanduiding. Afmeting: 18 cm. In goede staat.

Gouden hanger turkoois
Resultaat: 190 EUR

Grote geelgouden hanger, 585/000, met turkoois. Hanger met een ovale geelgouden zetkast et daarin een turkooissteen, ø 43x26mm. ca 20,1 gram In goede staat

Theo Bijkerk, De Bommelas met waterput
Resultaat: 100 EUR

Theo Bijkerk, Enschede. De Bommelas met waterput. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

G. von Meyen, Portret Kaiser Wilhelm
Resultaat: 50 EUR

Gert von Meyen, 1910. Portret Kaiser Wilhelm. Aquarel op papier. Afmeting: H 22 x B 10 cm. In goede staat.