45. Juliveiling 2020

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

Grote blauwe bloempot, 19e eeuw 7057
Grote blauwe bloempot, 19e eeuw
Startprijs 300 EUR
C.J. Bolt, Panoramisch landschap 1037
C.J. Bolt, Panoramisch landschap
Startprijs 300 EUR
Witgouden ring met smaragd en diamant 533
Witgouden ring met smaragd en diamant

150 EUR

Salontafel met bronzen figuur 4030
Salontafel met bronzen figuur

350 EUR

Toegeschr. N. Pieneman, Biddende man 1050
Toegeschr. N. Pieneman, Biddende man
Startprijs 500 EUR
Prachtige gestoken voltaire stoel 4047
Prachtige gestoken voltaire stoel

150 EUR

Tiffany horloge 550
Tiffany horloge

200 EUR

3x Antieke Chinese borden 7074
3x Antieke Chinese borden
Startprijs 100 EUR
A. Karssen, Spelende kinderen 1067
A. Karssen, Spelende kinderen

700 EUR

4-Laden commode, Louis Philippe 4064
4-Laden commode, Louis Philippe
Startprijs 250 EUR
2x Familie Rose borden 7091
2x Familie Rose borden
Startprijs 80 EUR
Paul Gorge, Handwerkende vrouw in interieur 1084
Paul Gorge, Handwerkende vrouw in interieur
Startprijs 500 EUR
2 Zilveren ringen 567
2 Zilveren ringen
Startprijs 45 EUR
3x Jan Hoowij, Divers 1101
3x Jan Hoowij, Divers
Startprijs 170 EUR
Lot Chinees porselein (6x) 7108
Lot Chinees porselein (6x)

90 EUR

Gouden ring met turkoois 584
Gouden ring met turkoois
Startprijs 250 EUR
Jan Mankes, Melkende boerin 1118
Jan Mankes, Melkende boerin
Startprijs 225 EUR
Chinese Familie Rose vaas 7125
Chinese Familie Rose vaas

2.250 EUR

Witgouden ring met groene steen 601
Witgouden ring met groene steen
Startprijs 180 EUR
J.J.H. van Leeuwen, Strandgezicht Scheveningen 1135
J.J.H. van Leeuwen, Strandgezicht Scheveningen
Startprijs 250 EUR
Chinese vaas 7142
Chinese vaas

1.100 EUR