Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

45. Juliveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Duitse Frechen baardmankruik 6066
Duitse Frechen baardmankruik

Resultaat:

90 EUR

Lot met 35 antieke wandtegels 6067
Lot met 35 antieke wandtegels
Startprijs 70 EUR
Ovale Perzische tegel 6068
Ovale Perzische tegel
Startprijs 80 EUR
Verkocht
8x 17e - 18e Eeuwse Hollandse tegels 6071
8x 17e - 18e Eeuwse Hollandse tegels

Resultaat:

50 EUR

8x  2-Pas tegeltableau's 6073
8x 2-Pas tegeltableau's
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Kapitale Lladro figurengroep 6080
Kapitale Lladro figurengroep

Resultaat:

325 EUR

Rosenthal vaas 6125
Rosenthal vaas
Startprijs 50 EUR
2x Terracotta wand sierschotels 6150
2x Terracotta wand sierschotels
Startprijs 30 EUR
3x Bierkruiken 6153
3x Bierkruiken
Startprijs 60 EUR
Verkocht
12x Goebel figuren, Haasjes 6159
12x Goebel figuren, Haasjes

Resultaat:

50 EUR

Royal Copenhagen schaal 6165
Royal Copenhagen schaal
Startprijs 60 EUR
Verkocht
8-Delig theeservies 6166
8-Delig theeservies

Resultaat:

40 EUR

4x Antiek keramiek 6192
4x Antiek keramiek
Startprijs 40 EUR
Verkocht
2x Antiek porselein 6195
2x Antiek porselein

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Delftse schotel 6206
18e Eeuwse Delftse schotel

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
5x Antieke Delftse Fayence borden 6210
5x Antieke Delftse Fayence borden

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
3x 18e Eeuwse Delfts borden 6213
3x 18e Eeuwse Delfts borden

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Albast plaquette in lijst 6220
Albast plaquette in lijst

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
2x Porseleinen figuren 6223
2x Porseleinen figuren

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Yixing theepot 7037
Yixing theepot

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2x Capucijner kop + schotel 7038
2x Capucijner kop + schotel

Resultaat:

180 EUR

2x Chinese kommen 7051
2x Chinese kommen
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Chinese vaas 7061
Chinese vaas

Resultaat:

325 EUR

6x Imari kop + schotels 7068
6x Imari kop + schotels
Startprijs 250 EUR