Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Russische stopwatch
Startprijs 90 EUR

Stopwatch, USSR, mechanisch. Marathon, 18 jewels. ø 5,5cm. Werkend. In goede staat

Lot heren horloge's
Startprijs 50 EUR

Lot met 3 heren horloges, allen mechanisch, Kelton, Plato en Tosca. Voorzien van leren of rubberen band.

Horloge met gouden kast
Resultaat: 60 EUR

Horloge met geelgouden kast, 585/000, rechthoekig gecontourneerd model, Indy, 15x30mm. Voorzien van een zwart leren bandje. Mechanisch, glas wat bekrast. In goede staat

Zilveren horloge, Bernarnd Piot
Startprijs 100 EUR

Zilvren dameshorloge, 925/000, merk Bernard Piot, met een vierkante kast, 2x2cm, en een strakke zilveren band. Quarts, werkend. ca 17cm. totaal gewicht 57 gram. In goede staat

2x Antieke klokken
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke klokken. Bestaande uit: Zinken wekker, wijzer mist, circa 1900. Franse eikenhouten tafelklok, enchappement. Circa 1920. Functies niet getest. Afmeting: 16 - 23 cm. In redelijk/goede staat...

4 Delen div. China/Japan
Startprijs 65 EUR

Vier delen divers. China/Japan. Bestaande uit: Eén Kantonese porseleinen dekselpot. Drie maal cloisonne. Afmeting: 14 - 37 cm. In goede staat.

Franse tafelklok
Resultaat: 300 EUR

19e Eeuwse Franse gepolychromeerde tafelklok met halfuur-slag, maanstand en veerslinger. Voorzien van bronzen versieringen. Japy Freres. Afmeting: 25 x 13 x 10 cm. In zeer goede staat.

Charles Dix thermometer-pendule, 1840
Resultaat: 375 EUR

Antieke Franse mahoniehouten Charles Dix thermometer-pendule met florale intarsia en plated wijzerplaat. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 42 cm. In zeer goede st...

Franse vergulde pendule
Resultaat: 110 EUR

19e Eeuwse Franse vergulde bronzen pendule. Beschadiging. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 39 cm. In redelijk/goede staat.

J. Snijders, Arabisch dorpsgezicht
Resultaat: 35 EUR

J. Snijders. Circa 1950. Arabisch dorpsgezicht met figuren en kameel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Stilleven rozen + fruit
Resultaat: 35 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Franse School. 1927. Stilleven met rozen en fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.

Gouden horloge met klemband
Resultaat: 220 EUR

Geelgouden horloge, 585/000, met een klemband. Langwerpig horloge met een klemband. Mechanisch Merk: Silvana. Enkele deukjes aan de bovenzijde van de klemband. breedte 11 cm. brutogewicht ca 14,4 gram...

Zilveren bak met cloissonee
Resultaat: 800 EUR

Fraaie zilveren suikerbak met hengsel, 84 zolotniks, 875/000, versierd met cloissonne bewerking. Voorzien van vergulde binnenbak. ø12x15cm. ca 300 gram. Cloissonne iets beschadigd, verder in goede sta...

Franse petroleumlamp
Resultaat: 110 EUR

19e Eeuwse Franse porseleinen petroleumlamp. Handbeschilderd. Gerestaureerd. Afmeting: H 58 cm. In redelijk/goede staat.

Franse pendule, 1860
Resultaat: 100 EUR

19e Eeuwse Franse Louis Philippe pendule. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 38 cm. In goede staat.

Vuurvergulde Empire pendule
Startprijs 1.750 EUR

Perfecte vuurvergulde bronzen Empire pendule. Lectura met marmeren basement. Door Barbier Rue Greneta No. 31 a Paris. Afmeting: 34 x 30 x 12 cm. In goede staat.

Antieke Indonesische kris
Resultaat: 110 EUR

Antieke Indonesische kris met damast lemmet, houten schede en heft. Afmeting: L 32 cm. In goede staat.

J.Maris, Zuid Europese dame
Startprijs 50 EUR

J. Maris. 19e Eeuw. Zuid Europese dame. Tekening op papier. Afmeting: H 38 x B 30 cm. In goede staat.

3 Delen kristal met zilverwerk
Startprijs 120 EUR

Drie delen kristal met zilver, 833/000. Een schaal met ruitslijpsel voorzien van een zilveren beugel met parelrand, voorzien van reparatie. ø23x20cm. Een melkkan en suikerbak met slijpwerk, voorzien v...

Zilveren roomstel
Startprijs 80 EUR

Zilveren roomstel, 925/000, met een melkkan en een suikerbak in barokstijl geplaatst op 4 kwabpoten. MT.:Herman Emil, Walfstetten. 9x6x7cm en ø7x4,5cm. totaal ca 138 gram. In goede staat

Bowlpot met zilveren dop
Startprijs 90 EUR

Bowlpot met onderschotel en deksel met zilveren knop versierd met parelranden, 833/000. ø20x36cm. In goede staat

Zilveren miniatuur wipwap
Resultaat: 45 EUR

Zilveren miniatuur wipwap, 835/000, met kinderen en vogel. MT. Nijkerk, Schoonhoven. ca 17 gram. 4,5x2,5x3,5cm. In goede staat

Gouden choker
Resultaat: 1.700 EUR

Elegante geelgouden choker, 750/000, rond spiraalvormig voorzien van bakslot met veiligheid. ø 5 mm. Lengte 39,5 cm. ca. 46,5 gram. In goede staat

Zilveren miniatuur koets
Resultaat: 90 EUR

Zilveren miniatuur koets, 835/000, voorzien van bewerking, met figuur op de bok en één paard. 8x2,5x4cm. ca 43 gram. één wiel zit los, verder in goede staat