Antiek eikenhouten Jugendstil theekastje met facet geslepen glas en deurtje. Met afneembaar blad. Circa 1915. Afmeting: 75 x 40 x 60 cm. In goede staat.
Boheems kristallen handbeschilderde twee-lichts wandlamp met floraal en goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 32 x 37 x 29 cm. In goede staat.
Twee maal oud China. 20e Eeuw. Eén drie-delig houtgesneden kamerscherm met zijde schilderijen. Eén porseleinen plaquette met Chinese godheid. Afmeting: 32 - 33 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten eettafel. Circa 1920. Afmeting: 76 x 110 x 79 cm. In zeer goede staat.
Frans rozenhout belijmd kastje met porseleinen plaquettes, bronzen beslag en intarsia op blad. Louis Quinze-stijl. ca 1900. Afmeting: 80 x 57 x 42 cm. In goede staat.
Duitse 800/000 zilveren bonbonmand. Ajour gezaagd met spijlen, omgeslagen bovenrand met kabels. Wilhelm Binder - Schwäbisch Gmund. Afmeting: 12,5 x 8,5 x 3,5 cm. Gewicht: circa 35 gram. In goede staa...
Stel antieke zilveren gelegenheidslepels met takvormige stelen en bladornament en bekroond met afbeelding 'De Moederliefde'. Voorzien van oude keuren, belastingkeur Dolfijntje (1859 - 1893). en Mr. R....
835/000 Zilveren sauslepel met vierkante bak met schenktuit. Lengte: 14 cm. Anno 1857. En een 835/000 zilveren klontentang met een lengte van 13 cm. Mr. W.H. Woortman-Amsterdam. Anno S 1852. Reparatie...
Zilveren hanger, 835/000 en armband, 800/000, lang ankercollier, 60 cm., met daaraan een ronde biedermeier hanger, ø 51 mm, en een armband met 2 scharnieren voorzien van biedermeierdecor. verlopend in...
Oude/antieke Chinese bronzen wierookbrander met bodemmerk. Afmeting: 12 x ø 16 cm. In goede staat.
Zilveren armband, 925/000, gevlochten model met bolletjes langs de rand. Voorzien van bakslot met veiligheid. Breedte 13 mm, lengte 19 cm. ca 30,3 gram. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met zwart glazuur. Met binnenin drie dieren voorstellingen. Afmeting: 6 x ø 11,6 cm. In goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen bolvaas met blauwe glazuur, draken/bloemen decor. Bodemmerk. Afmeting: H 54 x ø 35 cm. In goede staat.
3x Antieke tinnen kraantjeskannen. Eerste helft 19e eeuw. Barok, Empire-stijl. Afmeting: 36 - 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse tazza met handbeschilderd porseleinen stam en compositie metalen schaal + voet. Haarscheur onder bevestiging. Afmeting: 19 x ø 18 cm. In redelijk/goede staat.
Jan H.B. Koekkoek 1840-1912 Bomschuiten met vissers op het strand olieverf op linnen 47x37 cm in goede staat.
Witgouden dameshorloge, 585/000, merk Dugena, met diamant. Horloge met ronde kast, ø18 mm, in de rand bezet met 20 singlecut geslepen diamanten. totaal ca 0,40 ct. Voorzien van een verlopende Milanes...
Grote antieke Zuid Duitse tabakspijp met plated deksel. Voorstelling van wolf bij huis. Afmeting: L 36 cm. In goede staat.
Ongesigneerd? Circa 1800. Twee landschappen. Bergachtige landschappen met vee en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 52 x B 86 cm. In redelijke staat.
Twee Engelse terracotta lucifersstrijkers. Terracotta met reclame. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: ø 7,5 - ø 8,5 cm. In goede staat.
835/000 Zilveren vleesvork met een lengte van 15 cm. en een gecontourneerde gegraveerde steel, Mr. J. Schijfsma-Woudsend/Sneek. Anno R 1876. En een 835/000 zilveren Biedermeier vleesvork met een lengt...
17e - 18e Eeuwse Hollandse zandstenen leeuwenkop. Afmeting: 25 x 20 x 16 cm. In goede staat.
Draagt signatuur A.J. Zwart. A.J. opgehaald. Boerenschuur met kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Groot alpaca medaillon, ovaal model versierd met een rand met bloemen voorzien van een strik. 46x72mm, inclusief oog. In zeer goede staat.