Lange Perzische loper met floraal decor. Afmeting: 77 x 410 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose vaasjes met figuren en goud decor. Eén vaasje chip rand. Afmeting: 10 cm. In redelijk/goede staat.
Felix Bogaerts. 1805 - 1851. Belgische School. Multi talent filosoof. Schilder in zijn atelier. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 26 cm. In goede staat.
Oosters handwerkstuk met gouddraad. Chinese godheid met kraanvogels. 20e Eeuw. Afmeting: H 90 x B 63 cm. In goede staat.
Zes antieke Chinees/Japans? porseleinen borden met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: ø 18,2 cm. In goede staat.
Zilveren Jugendstil gelegenheidslepel met handgravure, bloem en tekst achterzijde steel 'Claus Müller & Frau 15. September 1911'. Gemerkt F.E. en wapen. Afmeting: L 23 cm. Gewicht: circa 65 gram. In g...
Stel 835/000 zilveren kaasduimen met parelrand. Toegeschreven aan Mr. T.L. Uriot-Amsterdam. Circa 1860. Afmeting: 3 x 2,2 cm. Gewicht: circa 24 gram. In goede staat.
Mahoniehouten theetafel met lade en bronzen beslag. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 x 84 x 45 cm. In goede staat.
Collier van gefacetteerde agaatkralen, ø 6mm, met 5 rijen bevestigd aan een ronde geelgouden streeksluiting, ø 30mm, voorzien van een geschulpte rand, met filigrain en S-vormig applique en 2 gouden m...
Antieke Japanse Satsuma porseleinen tafellamp met fijn gedecoreerde figuren in landschap en goud decor. Circa 1900. Geisha. Afmeting: H 62 x Ø 17 cm. In goede staat.
Donker gebeitste houtgestoken vitrinekast. Eén-deurs met schappen. 20e Eeuw. Afmeting: 133 x 69 x 66 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse blauwe Imari porseleinen kraagvazen met floraal decor. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen vazen met pioenrozen decor en poedergoud glazuur. 20e Eeuw. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Achtkantige twee-deurs teakhouten vitrinekast met facet geslepen glas en houtgesneden schaakstukken. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 187 x 88 x 88 cm. In goede staat.
Zes 835/000 zilveren Art Deco theelepels, deels gematteerd en gegraveerde stelen met vier opengewerkte hartjes. Mr. C.A. Hackenberg-Middelburg. Afmeting: L 11 cm. En een bijpassende 835/000 zilveren t...
Doos met 12 polshorloges, met leren en metalen band. Quarts modellen.
Studio Anne Carlton. Polystone schaakspel Cats & Dogs. Handbeschilderd + houten schaakbord. Kras op schaakbord. Afmeting: 13 x 60 x 60 cm. In goede staat.
Geelgouden horloge, 585/000, met gouden band. Ovaal gevormd horloge, merk Indus, met een zwarte wijzerplaat en voorzien van een geschakelde gouden band.14x24mm. met klemsluiting en veiligheid. ca 18,8...
Keramieken kerst schaakset met ombouw en daarin een houten schaakbord. Afmeting: 26 x 61 x 61 cm. In goede staat.
Twee grote Japanse cloisonne vazen met floraal/vogel decor. Met bronzen monturen. 20e Eeuw. Afmeting: H 31 x Ø 18 cm. In goede staat.
Drie antieke theeblikken. Bestaande uit: Chinees theeblik, Maravilla Garden Tea, La Reforma. Afmeting: 16 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Vier delen 19e eeuws Imari porselein. Bestaande uit: Wierookbrander (Koro), goed. Set vazen, haarlijn. Pijpvaas met draak. Afmeting: 11 - 17 cm. In goede staat.
Zilveren strooilepel en roomlepel, 833/000, een strooilepel met ronde gezaagde bak met kruisjespatroon voorzien van een steel met een rand met graveerwerk. MT. onduidelijk, jl.m.1871. en een roomlepel...
Twee maal China. 20e Eeuw. Bestaande uit: Porseleinen penselenvaas met rozen decor + bodemmerk. Bewerkte kom, materiaal ?. Afmeting: 15 - 29 cm. In goede staat.