Dirk Wiggers. 1866 - 1933. Hollands landschap met molen en korenschoven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
J. Lawrence Fecit 1829. Engelse School. Schotse man met kilt. Olieverf op linnen. Diverse beschadigingen. Afmeting: H 68 x B 55 cm. In matige staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967. Enschede. Twents Los Huus met vee en figuren bij haardplaats. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose vaasjes met figuren en goud decor. Eén vaasje chip rand. Afmeting: 10 cm. In redelijk/goede staat.
H. Bleeker. 19e Eeuw. Koeien in zonlicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48 x B 46 cm. In goede staat.
Jan Mankes. 1889 - 1920. Kraai met insect. Houtsnede op papier. Afmeting: H 15 x B 13 cm. In goede staat.
Oosters handwerkstuk met gouddraad. Chinese godheid met kraanvogels. 20e Eeuw. Afmeting: H 90 x B 63 cm. In goede staat.
Zes antieke Chinees/Japans? porseleinen borden met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: ø 18,2 cm. In goede staat.
Benno Constant. Drie-luik. 1995. Abstract-figuratieve voorstelling. Aanschafwaarde: Hfl. 10.000,= Acryl op canvas. Afmeting: H 142 x B 76 cm. In goede staat.
Toegeschreven aan Harry Maas. Monogram rechtsboven. 1906 - 1982. Meisje met hoofddoek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 45 cm. In goede staat.
Felix Bogaerts. 1805 - 1851. Belgische School. Multi talent filosoof. Schilder in zijn atelier. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 26 cm. In goede staat.
Zilveren Jugendstil gelegenheidslepel met handgravure, bloem en tekst achterzijde steel 'Claus Müller & Frau 15. September 1911'. Gemerkt F.E. en wapen. Afmeting: L 23 cm. Gewicht: circa 65 gram. In g...
Stel 835/000 zilveren kaasduimen met parelrand. Toegeschreven aan Mr. T.L. Uriot-Amsterdam. Circa 1860. Afmeting: 3 x 2,2 cm. Gewicht: circa 24 gram. In goede staat.
Collier van gefacetteerde agaatkralen, ø 6mm, met 5 rijen bevestigd aan een ronde geelgouden streeksluiting, ø 30mm, voorzien van een geschulpte rand, met filigrain en S-vormig applique en 2 gouden m...
Zes 835/000 zilveren Art Deco theelepels, deels gematteerd en gegraveerde stelen met vier opengewerkte hartjes. Mr. C.A. Hackenberg-Middelburg. Afmeting: L 11 cm. En een bijpassende 835/000 zilveren t...
Doos met 12 polshorloges, met leren en metalen band. Quarts modellen.
Geelgouden horloge, 585/000, met gouden band. Ovaal gevormd horloge, merk Indus, met een zwarte wijzerplaat en voorzien van een geschakelde gouden band.14x24mm. met klemsluiting en veiligheid. ca 18,8...
Zilveren strooilepel en roomlepel, 833/000, een strooilepel met ronde gezaagde bak met kruisjespatroon voorzien van een steel met een rand met graveerwerk. MT. onduidelijk, jl.m.1871. en een roomlepel...
Broche met barnsteen gevat in een witmetalen zetting met greinen en getorste bewerking. 49x64mm. In goede staat.
Zilveren asbak, 833/000, rond model met voorstelling met figuren, en biedermeier bewerking. MT.: Fa. Droog, Zegwaart & van de Herwaarde, Haarlem, jl.:M:1947.ø 16 cm. ca 114 gram. In goede staat
Zilveren sieradenset, 835/000, met een choker, armband, ring met open scheen, oorstekers en een broche. Allen gemaakt uit grillig gevormde staven. 50 cm, 18 cm, ca ø 50, 2x2cm en 5,5x2cm. totaal ca 46...
Een briljant geslepen diamant, 0,35 ct F/VS2. Voorzien van IGI certificaat. 389903785
Twee zilveren Djokja klamboehangers, 800/000,met afbeeldingen van vogels. Met één losse haak. ca 60 gram. 16 cm. In goede staat
Lot van 5 sieraden met barnsteen, 2 armbanden uit elastiek met barnsteenkralen, 2 grote hangers met barnsteen en een ring met barnsteen. In goede staat
Twee goud op zilveren hangers, 925/000. Een medaillon, ovaal model met rode steen, 40x23mm, en een kruis met zirconia, 49x24mm. Totaal ca 17,4 gram.
Zilveren visschep, 833/000, met opengewerkt blad met graveerwerk en een steel voorzien van cartouche met bladdecor. MT. J.M. van Kempen, Voorschoten jl.i, 1893. 30cm. ca 164 gram. In goede staat.
Drie zilveren sieraden met granaat. Een ring met ovale granaat in een parelrand, een choker met floraal gevormde schakels met granaathangertjes en een paar oorhangers met granaat. Totaal ca 18 gram
Geelgouden collier, 585/000, met medaillon. Fijn gourmetcollier met een klein ovaal medaillon met een witgoud bewerkte rand. 11x19mm. 38 cm. ca 3,3 gram. In goede staat
Lot oud antiek plated. Onder andere: Schalen, theekan, bonbonschaal etc. Afmeting: 16 - 26 cm. In goede staat.
2-Delig Delfts keramieken kaststel met landschappen decor in coulissen. 20e Eeuw. Afmeting: H 37 x ø 18 cm. In goede staat.
Vijf-delig Delfts Fayence kaststel in Rococo-stijl . Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 42 - 50 cm. In goede staat.
Grote ovale albasten plaquette met goudkleurige lijst. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 51 x B 42 cm. In goede staat.
Antieke Japanse Satsuma porseleinen tafellamp met fijn gedecoreerde figuren in landschap en goud decor. Circa 1900. Geisha. Afmeting: H 62 x Ø 17 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse blauwe Imari porseleinen kraagvazen met floraal decor. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Vijf-delig Makkumer Tichelaar gemerkt kaststel. Circa 1900. Floraal decor. Afmeting: H 30 - 39 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen vazen met pioenrozen decor en poedergoud glazuur. 20e Eeuw. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Grote Duitse Fürstenberg porseleinen pronk dekselvaas met handbeschilderd floraal/ramskoppen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 58 x 34 x ø 21 cm. In goede staat.
Vier delen antiek glas, divers. Met goud en emaille decors. Bestaande uit: Parfum flacon met zilveren dop. Stop flacon. Pijpvaas. Grote vaas. Afmeting: 10 - 34 cm. In goede staat.
Twee grote Japanse cloisonne vazen met floraal/vogel decor. Met bronzen monturen. 20e Eeuw. Afmeting: H 31 x Ø 18 cm. In goede staat.
Vier delen 19e eeuws Imari porselein. Bestaande uit: Wierookbrander (Koro), goed. Set vazen, haarlijn. Pijpvaas met draak. Afmeting: 11 - 17 cm. In goede staat.
Drie maal oud/antiek kristalglas. Bestaande uit: Geëtst glas 1844, Kasteel Warmbrunn in landschap decor. Karaf, circa 1900. Karaf, 20e eeuw. Afmeting: 16 - 38 cm. In goede staat.
Twee maal China. 20e Eeuw. Bestaande uit: Porseleinen penselenvaas met rozen decor + bodemmerk. Bewerkte kom, materiaal ?. Afmeting: 15 - 29 cm. In goede staat.
Zeer grote Murano-stijl glazen vis in de kleur roze/transparant. 21e Eeuw. Afmeting: 70 x 13 x 24 cm. In goede staat.
Metalen 30-er jaren spaar-wekkerklok. Functie niet getest. Afmeting: 17 x 15 x 5 cm. In goede staat.
Kunstenaar glazen stier. Glasfusing met onder andere metaaloxyde. 21e Eeuw. Afmeting: 14 x 25 x 7 cm. In goede staat.
Wortelnoten met eiken Art Deco tafelklok met chroom. Circa 1935. Afmeting: 22 x 38 x 14 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden. Floraal/krabben decor. Alle borden haarlijnen + chips. Afmeting: ø 23,2 cm. In redelijke staat.
Drie delen antiek. Divers. Bestaande uit: Japanse benen godheid. Chinees porseleinen fluitje. Antieke filigrain houder met lakstempel. J. van Best pompen. Afmeting: 8 - 15 cm. In goede staat.