Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Oude Chinese drakenschotel
Startprijs 1.800 EUR

Prachtige grote oude Chinees porseleinen drakenschotel met onderkant en bovenkant draken in wolken en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 34, 7 cm ø. In goede staat.

Set gouden sieraden met diamant
Startprijs 225 EUR

Set van geelgouden sieraden met diamant, 585/000, bestaande uit een hanger, een ring en oorknoppen met een witgouden halve maan bezet met een briljant geslepen diamant. totaal ca 0,16 ct. ø 56, lengte...

Eissenloeffel-stijl Jugendstil jardiniere, 1915
Resultaat: 50 EUR

Jugendstil messing jardiniere met zinken binnenbak. Circa 1915. Eissenloeffel-stijl. Afmeting: 8 x 35 x 10 cm. In goede staat.

Antieke lampenvoet
Resultaat: 40 EUR

Antieke compositie metalen lampenvoet. Jager met boog en vogel op rug. Op natuurstenen basement. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Jugendstil lampenvoet, 19e eeuw
Startprijs 60 EUR

Vroeg 19e eeuwse messing vernikkelde Jugendstil lampenvoet met kraanvogel. Circa 1915. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

Gouden ring met diamant
Startprijs 90 EUR

Fijne geelgouden ring, 585/000, met krul en een briljant geslepen diamant, ca 0,10 ct. ø52, ca 1,9 gram. In goede staat

Antieke kaarsensnuiter met zilver
Startprijs 100 EUR

Antieke ijzeren kaarsensnuiter met knipmechaniek en 925/000 zilveren grepen, liggend op drie pootjes. Vermoedelijk Engels, 1816. Afmeting: L 18 cm. In goede staat.

Gitten collier, 42 cm.
Startprijs 100 EUR

Collier van gitkralen, ø 16 mm, van een zilveren sluiting. 833/000. Lengte 42 cm.

2x Diepe Familie Rose borden, 19e eeuw
Resultaat: 330 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen diepe Familie Rose borden met florale decor. Afmeting: ø 22,5 cm. In goede staat.

Lot Herend servies (50x)
Resultaat: 450 EUR

Herend servies. Vijftig-delig. Met casis-kleurige florale en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Kop en schotels, bonbonnieres, suiker/melk set, theekan, tablet, schaaltje, petit four sc...

Antieke Chinese druivenschotel
Startprijs 300 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen druivenschotel. Afmeting: 6 x 33,3 cm ø. In goede staat.

Moderne glazen vaas
Resultaat: 35 EUR

Grote moderne mondgeblazen glazen vaas groen/blauw. Met glas overlay licht-groen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 31 x 24 cm ø. In goede staat.

Antieke Chinese/Tibetaanse bronzen vaas, 1900
Startprijs 90 EUR

Antieke Chinese of Tibetaanse bronzen vaas met monnik. Circa 1900 of ouder. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.

Jugendstil koekjespot
Resultaat: 130 EUR

Vernikkelde Jugendstil koekjes dekselpot met mondgeblazen glas. Floraal. Afmeting: 24 x 17 x 13 cm ø. In goede staat.

Zilveren lepeldoos
Startprijs 80 EUR

Zilveren lepeldoos, 833/000, met geribde randen, geplaatst op 4 klauwpoten en aan de bovenzijde voorzien van een guilloche gravering en heeft een uitgewerkt hengsel. De binnenzijde is voorzien van roo...

3 Loks H0-spoor Trix
Startprijs 100 EUR

Drie loks Trix H0: 1x DB 111 001-4, 1x DB 112 499-9 en 1x DB 112 494-0, allen met (originele?) doosjes en in goede staat.

Goud op zilveren ring met zirconia
Startprijs 30 EUR

Goud op zilveren ring, 925/000, breed model versierd met gezaagde bloemen bezet met zirconia's. breedte 13 mm ø 56, ca 6 gram. In goede staat.

2 Paar zilveren manchetknopen
Resultaat: 50 EUR

Twee paar zilveren manchetknopen, 835/000, een paar rechthoekige manchetknopen met barnsteen en een paar gehamerde manchetknopen in driehoekige vorm bezet met een koraal. totaal ca 21,6 gram. 20-25mm....

Gouden armband met rood roze stenen.
Startprijs 300 EUR

Geelgouden tennisarmband, 585/000, bezet met rond gefacetteerde granaten, ø 3 mm. Voorzien van karabijnsluiting. lengte 18,5 cm. ca 10,2 gram. In goede staat

Zilveren Deense dekselpot
Startprijs 225 EUR

Zilveren dekselpot, 830/000, rond model met cannelures en een versierde rand op de pot en op het deksel met bladdecor. Met monogramgravure. ø11x18cm. Voorzien van houten knop op het deksel. MT.: Chri...

Antieke Jugendstil koekjestrommel
Startprijs 40 EUR

Antieke Jugendstil koekjestrommel met beschilderd glas en compositie metalen houder. Circa 1915. Afmeting: 33 x 20 x 18 cm. In goede staat.

2x Oud/antiek kristal
Startprijs 40 EUR

Twee maal oud/antiek kristal. Bestaande uit: *Pijpvaas met roccailles, verguld. *Villeroy en Boch vaas met koperen monturen. Afmeting: H 24 - 25 cm. In goede staat.

2x Antieke glazen bolvazen, 1919
Startprijs 80 EUR

Twee antieke C.J. Lanoij glazen bolvazen. Circa 1919. Afmeting: 15 - 19 cm. In goede staat.

Antieke glazen bruidskaraf
Resultaat: 70 EUR

Antieke 18e - 19e eeuwse glazen bruidskaraf met dubbele oorgrepen, opgelegde slingers en diverse gematteerde gegraveerde afbeeldingen. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.