Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke Franse bronzen pendule, 1880
Startprijs 180 EUR

Antieke Franse bronzen historisme pendule. Circa 1880. Met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Met emaille cartouches. Afmeting: 54 x 31 x 13 cm. In goede staat.

Wortelnoten tafelklok
Resultaat: 55 EUR

Wortelnoten tafelklok met maanstand. Slagwerk op dubbele bel. Met bronzen ornamenten. Afmeting: 26 x 20 x 15 cm. In goede staat.

Antieke Duitse regulateur , 1890
Startprijs 60 EUR

Antieke Duitse notenhouten regulateur met originele kroon. Circa 1890. Gründerzeit. Afmeting: 116 cm. In goede staat.

Witgouden broche met Parel
Startprijs 55 EUR

Witgouden staafbroche, 585/000, met parel en steentjes. Broche uit 3 staven versprongen van elkaar voorzien van een cultive parel, ø 5,5mm, en 2 kleine steentjes. lengte 58 mm. ca 3,1 gram. In goede s...

Gouden oorknoppen met zwarte parel
Resultaat: 60 EUR

Geelgouden oorstekers, 585/000, met zwarte zoetwaterparel. ø 8 mm. Nieuw

2x Klokjes
Resultaat: 60 EUR

Twee klokjes. Bestaande uit: Messing miniatuur reiswekker, Duitsland, circa 1900. En een bureauklokje, bakeliet, Westclox Made by Western Clock Co. La Salle Ill. USA. Afmeting: 4,5 - 8 cm. In goede st...

Zilveren inktstel
Resultaat: 50 EUR

Zilveren inktstel, 833/000, met kristallen inktpot, dop ontbreekt, en zandstrooier met zilveren kraag en dop. met kandelaar met dover, geplaatst op een zilveren basement, rechthoekig gecontourneerd me...

5x Oud speelgoed
Startprijs 50 EUR

Vijf maal oud speelgoed. Bestaande uit: Blikken bel, circa 1930 + Gelithografeerde Karl Bub autotunnel, circa 1930 + Twee ballen spelletjes + Foto met grote Mecki. Afmeting: 4 - 18 cm. In redelijk/goe...

Antieke fotolijst, 1900
Startprijs 100 EUR

Antieke vernikkelde messing fotolijst met standaard. Putti in zeilboot. Circa 1900. In goede staat. 35x24cm.

6x Perzië, divers
Startprijs 60 EUR

Zes maal Perzië. Bestaande uit: Handgeschilderd fotoalbum + koper gegraveerde pot + vier metalen bewerkte schotels. Afmeting: 15 - 32 cm. In goede staat.

3x Porseleinen plaquettes
Resultaat: 40 EUR

Drie Duitse porseleinen plaquettes met goud decor. Royal Tettau Bavaria. Naar ikonen Moskauer Schule. Gelimiteerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 18 - 24 cm. In goede staat.

Oude porseleinen Rosenthal woerd
Resultaat: 20 EUR

Oude Duitse Rosenthal porseleinen woerd. Selb Bavaria. 20e Eeuw. Afmeting: 11 x 7 x 3,5 cm. In goede staat.

Antieke zilveren brandewijnkom
Startprijs 360 EUR

Antieke zilveren brandewijnkom met gedreven florale patronen en voorzien van een alliantie wapen, geplaatst op een ovale voet met bloemdecor. MT.: vermoedelijk A.v.d.Schoor. 2e helft 18e eeuw. In 1866...

Gouden jade armband
Startprijs 650 EUR

Geelgouden armband, 585/000, met jade. Armband gemaakt uit 6 gouden ovale schakels met een bewerkte rand bezet met een ovaal gesneden jadestenen. breedte 18 mm, lengte 19 cm. ca 22,9 gram. In goede st...

Gouden collier met kruis
Startprijs 150 EUR

Geelgouden collier met hanger, 585/000, ankercollier met staafjes bewerking voorzien van een kruis versierd met graveerwerk. 20x11mm, incl. oog. lengte 45 cm. ca 3 gram. In goede staat

Franse comtoise, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR

Grote 19e eeuwse Franse comtoise met harpslinger en gietijzer bok spillegang. Achtdaags-uurwerk. Afmeting: 48 x 28 x 15 cm. In goede staat.

Franse portaal pendule, 19e eeuw
Startprijs 240 EUR

19e Eeuwse Franse geeboniseerde houten portaal pendule met vergulde capitellen en plated wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 46 cm. In zeer goede staat.

Zilveren pijpcomfoor
Resultaat: 135 EUR

Klein pijpcomfoor met koperen bak en zilveren houder, Strak achtkantige model met lijnen patroon en opgelegde elementen, geplaatst op 4 poten gemaakt uit voluten en krullen. 9,5x9,5x6cm. In goede sta...

Gouden armband
Resultaat: 950 EUR

Fraaie geelgouden armband, 585/000. Brede armband met geschulpte schakels bevestigd aan een rand uit gevlochten schakels. Voorzien van bakslot en veiligheden. Breedte 18mm, lengte 20,5 cm. ca 58 gram....

Witgouden solitairring met diamant
Startprijs 90 EUR

Witgouden solitairring, 585/000, met diamant. Witgouden ring met een spiegelchaton bezet met een briljant geslepen diamant, 0,03. ø 54. ca 1,5 gram. In goede staat

Antieke Franse Normandische lantaarnklok, 1800
Resultaat: 250 EUR

Antieke Franse Normandische lantaarnklok. Circa 1800. Keramieken wijzerplaat. Heeft haarlijnen. Afmeting: 34 x 23 cm ø. Verder in goede staat.

3-Delig zilveren servies op dienblad
Startprijs 850 EUR

Prachtig Jugendstil Duits zilveren 800/000 theeservies op dienblad met glazen onderschaal bestaande uit: theekan, melkkan, suikerpot en groot ovaal dienblad met fraaie ribbelwerking en parelrand. Geke...

Zilveren schaal
Startprijs 150 EUR

Zilveren schaal, 833/000, ovaal gecontourneerd gezaagd model met krullen en een rand met bloemen. 25x18x5cm. Voorzien van datumgravure aan de binnenzijde. MT.: Zaanlandse zilversmederij, Amsterdam. jl...

Witgouden collier met hanger diamant
Resultaat: 200 EUR

Witgouden collier en hanger, 585/000, met diamant. Gourmetcollier met een rozethanger, ø 6 mm, bezet met 7 briljant geslepen diamanten. totaal ca 0,15 ct. breedte 1,8 mm, lengte 42 cm. ca 4,6 gram. In...

Witgouden hanger met opaal
Startprijs 80 EUR

Witgouden hanger, 585/000, met opaal. Waaiervormige hanger met een ovale cabouchon witte opaal. Grootte hanger 17x14mm. ca 2,0 gram. In goede staat

Kristallen bonbonschaal met zilveren deksel, 1922
Startprijs 60 EUR

Geslepen kristallen bonbonschaal met waaierslijpsel en geslepen ster op de bodem. Voorzien van een 925/000 zilveren deksel met honingraat graveringen. Birmingham. Anno 1922. Afmeting: 8 x 15 cm ø. In ...

Zilveren ketel met comfoor
Startprijs 440 EUR

Zilveren keteltje op comfoor, 833/000, beiden versierd met een parelrand. MT.: Van Kempen,Voorschoten. 1890-1882.Het comfoor is voorzien van een zwart marmeren basement. 20x15x22cm. In goede staat

Antieke terracotta klok, 1915
Startprijs 100 EUR

Antieke terracotta klokkast met stempel K.S. Bech.... .Vrouw met kruik. Uurwerk niet origineel. Niet getest. Circa 1915. Afmeting: 41 x 31 x 18 cm. In goede staat.

2 Kralentassen met zilveren beugel
Startprijs 100 EUR

Twee tassen met zilveren beugel, 833/000. Kralentas met rozen patroon voorzien van een half ronde zilveren beugel opengewerkt met rozetjes, MT.: onduidelijk, Schoonhoven, jl.: V: 1855, en een kralenta...

Tisento collier met kralen
Resultaat: 70 EUR

Collier van Ti sento Milano, bestaand uit zawrte gefacetteerde kralen bevestigd aan een zilver gerhodineerde hanger met zirconia's en bezet met een grote zwarte zirconia. 70 cm. Grootte hanger 5x2,5cm...

Choker met stenen
Resultaat: 40 EUR

Choker, 333/000, met stenen. Ankercollier met in het midden een staafje met daaraan 2 rond gefacetteerde steentjes en onderaan een peervormig gefacetteerde steen. 44 cm. ca 1,6 gram. In goede staat

Kopie Byzantijns ikoon
Resultaat: 90 EUR

Handgeschilderde kopie van een 16e eeuws Byzantijns ikoon. Met bladgoud. 20e Eeuw. Afmeting: 36 x 28,5 x 4 cm. In goede staat.

Franse pendule, 1880
Resultaat: 200 EUR

19e Eeuwse Franse schildpad pendule met bronzen versieringen. Circa 1880. Craquele schildpad. Emaille wijzerplaat iets beschadigd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 39 x 22 x 11 ...

Zilveren bouilloir
Startprijs 1.000 EUR

Prachtige zilveren bouilloir, ovaal gevormd model versierd met parelranden en geplaatst op een ovale voet met 4 ivoren pootjes. Op de zijkant voorzien van een wapenschild gravure met kroon. 29x21x35cm...

Antiek zilveren mes, 18e eeuw
Startprijs 100 EUR

Antiek mes met zilveren pistoolheft, versierd met voluten en een voorstelling met een os. Bekroond met een ruiter te paard. Schoonhoven, M: 1798. Voorzien van een gravure. lengte 29 cm. In goede staat

Lot antiek ijzerwerk (6x)
Startprijs 60 EUR

Lot van zes maal divers antiek ijzerwerk. 19e eeuw. Bestaande uit o.a.: Doofpot, haardstel, olielampen, strijkijzer. Afmeting: 20 - 70 cm. In goede staat.

Antieke thermometer, 1910
Resultaat: 50 EUR

Antieke Duitse bronzen thermometer met kabouters op notenhouten plaquette. Gesigneerd V. Haller Kränzel 1910. Afmeting: 12 x 11 x 4 cm. In goede staat.

Franse Empire pendule, 1830
Startprijs 800 EUR

Prachtige Franse bronzen Empire pendule met mooie vuurvergulding en engel met hoorn des overvloeds op paard. Circa 1830. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 46 x 26 x 11 cm. In...

Franse pendule, 19e eeuw
Startprijs 700 EUR

19e Eeuwse Franse boulle religieuze pendule met schildpad. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Afmeting: 53 x 28 x 14 cm. In goede staat.

Zilveren dekseldoos
Startprijs 200 EUR

Zilveren dekseldoos, 835/000, ovaal gecontourneerd model met gelobde bewerking, geplaatst op een ovale rand. Voorzien van een scharnierend deksel met bewerkte knop. 11x10x10cm. ca 231 gram. Importeurs...

12x Zilveren gebaksvorkjes in cassette
Startprijs 70 EUR

Twaalf 835/000 zilveren gebaksvorkjes (als nieuw), met getorste steel en bokkepoot. Mr. H. Hooykaas-Schoonhoven. Met cassette. Gewicht: circa 144 gram. Afmeting: 12 cm. In goede staat.

Zilveren roomkom, 1850
Startprijs 140 EUR

Zilveren roomkom, 833/000, klein rond model met allegorisch voorstelling met vrouwe justitia. MT.: Onduidelijk. ca 1850. ø8x4,5cm. ca 63 gram. In goede staat

Zeldzame Engelse staande klok
Startprijs 2.500 EUR

Zeldzame 18e - 19e eeuwse Engelse mahoniehouten staand horloge met acht bellen speelwerk en uurslag op gongspiraal. William Clement Feverschaw. Drie gewichten, kwartierslag. Eén melodie + silent. Klok...

Zilveren reisbestek
Resultaat: 70 EUR

Zilveren reisbestek, 925/000, met een gecombineerde vork en lepel, de bak is demontabel, versierd met graveerwerk en voorzien van een gegraveerd wapen van de Eerste kamer der staten generaal. MT.: Kon...

Franse atlas pendule, 19e eeuw
Startprijs 2.000 EUR

Prachtige 19e eeuwse Franse bronzen atlas pendule met marmeren basement. Gesigneerd Gavernier à Paris. Met achtdaags enchapement uurwerk en halfuur-slag op bel. Afmeting: 42 cm. In goede staat.

Franse pendule onder stolp
Resultaat: 3.500 EUR

Zeldzame Franse messing pendule onder stolp. Gesigneerd F. Gautier Paris. Met seconden/dag/uur/maand aanduiding maanstand en datum aanduiding, halfuur-slag op bel. Afmeting: 38 x 30 x 14 cm. In goede ...

Flöten Uhr, 1820
Startprijs 2.500 EUR

Grote 19e eeuwse Duitse Flöten Uhr op eikenhouten klokkast. Twee-delig klok omstreeks 1820. De klokkast is uit 1920. Beschildering op koper en emaille wijzerplaat. Drie gewichten. Functies niet getest...

Witgouden Longines horloge met diamant
Startprijs 1.550 EUR

Elegant witgouden horloge, Longines, 750/000, met diamanten. Art Deco. Horloge met gematteerde ovale open schakels, in het midden voorzien van een rechthoekige gecontourneerd horloge met ovale blauw w...