Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke Chinese trekpot, 1900
Startprijs 50 EUR

Antieke Chinees porseleinen Familie Verte trekpot met figuren decor. Circa 1900. Afmeting: 15 cm. In goede staat.

3x Oud porselein/aardewerk
Resultaat: 40 EUR

Drie maal oud porselein/aardewerk. Bestaande uit: Frans vaasje met landschap decor + aardewerken penselenpot China handbeschilderd,+ bisquit porseleinen figuur, 19e eeuw, Frankrijk, hand beschadigd. ...

Frans sprookjesboek, J. Barbe Paris
Startprijs 50 EUR

Antiquarisch Frans spookjesboek. 'Un jour au pays des Feés editions J. Barbe'. Place de la Madeleine Paris. Mooie kleurlithografieën. Afmeting: 36 x 47 cm. In goede staat.

Lento thermometer
Startprijs 80 EUR

Glazen Lento thermometer. Naar Galilei Galileo. 1564 - 1642. Met beschrijvingsboekje. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 42 x 8 cm ø. In goede staat.

Antieke Engelse sextant (nautisch instrument)
Startprijs 275 EUR

Antieke Engelse sextant. Taylor London. Circa 1900. In originele mahoniehouten kist. Afmeting: 13 x 27 x 29 cm. In goede staat.

Antieke Engelse hydrometer
Resultaat: 100 EUR

Antieke Engelse Sikes hydrometer. Loftus London. In mahoniehouten kist met bandintarsia. Compleet en in goede staat. Afmeting: 6 x 20,5 x 10 cm.

Antiek Chinees ivoren beeld
Startprijs 190 EUR

Grote antieke Chinese ivoren godheid op houten basement. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Antiek Japans ivoren beeldje
Startprijs 150 EUR

Antieke Japanse ivoren vrouw met mand en rozentak. Op houten basement. Afmeting: 20 cm. In goede staat.

2x Antieke Chinese ivoren penselenhouders
Startprijs 1.000 EUR

Twee antieke Chinese ivoren penselenhouders met rondom figuren decors in bosschage met pagodes. Afmeting: circa 11 x 10 x 8 cm. In goede staat.

Oude Japanse benen vampier kop
Startprijs 50 EUR

Oude Japanse benen vampier kop met graveringen, verso. 20e Eeuw. Afmeting: 5 cm. In goede staat.

3x Japanse benen netsuke
Startprijs 60 EUR

Drie oude Japanse benen netsuke's. 20e Eeuw. Twee hamsters één Europeaan, Japanner op grote vis. Afmeting: 2 - 3 cm. In goede staat.

Snaarinstrument
Startprijs 40 EUR

Recording King Johnson Laa Dulcimer snaarinstrument. 20e Eeuw. Afmeting: 93 cm. In goede staat.

Antieke ivoren Okimono, 1900
Resultaat: 225 EUR

Antieke ivoren Okimono. Man met koffer. Gesigneerd. Circa 1900. Afmeting: 11 cm. In goede staat.