Antiquarisch Frans spookjesboek. 'Un jour au pays des Feés editions J. Barbe'. Place de la Madeleine Paris. Mooie kleurlithografieën. Afmeting: 36 x 47 cm. In goede staat.
Glazen Lento thermometer. Naar Galilei Galileo. 1564 - 1642. Met beschrijvingsboekje. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 42 x 8 cm ø. In goede staat.
Antieke Engelse Sikes hydrometer. Loftus London. In mahoniehouten kist met bandintarsia. Compleet en in goede staat. Afmeting: 6 x 20,5 x 10 cm.
Oude Japanse benen vampier kop met graveringen, verso. 20e Eeuw. Afmeting: 5 cm. In goede staat.
Drie oude Japanse benen netsuke's. 20e Eeuw. Twee hamsters één Europeaan, Japanner op grote vis. Afmeting: 2 - 3 cm. In goede staat.
Recording King Johnson Laa Dulcimer snaarinstrument. 20e Eeuw. Afmeting: 93 cm. In goede staat.
Antieke ivoren Okimono. Man met koffer. Gesigneerd. Circa 1900. Afmeting: 11 cm. In goede staat.