Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren armband, zirkonia
Startprijs 30 EUR

Zilveren armband met zirconia's, 925/000, Armband met gevlochten middenstuk bezet met zirconia's. breedte 9 mm. lengte 21cm. ca 12,1 gram. In goede staat

Parelcollier met zilveren slot
Startprijs 100 EUR

Parelcollier van barokke zoetwaterparels, ca 13x9mm, voorzien van een zilveren bolsluiting. ø 12 mm. Lengte 48 cm.

Collier van Majorica parels met hanger
Resultaat: 65 EUR

Collier van grote Majorica parels, ø 13,5 mm, voorzien van een onedele sluiting met zirconia's en een hanger met grote barokvormige parel. lengte 50 cm. In goede staat

Gouden ring met diamant
Resultaat: 80 EUR

Gouden ring, 585/000, met diamant. Bicolour, gespleten ring met een briljant geslepen diamant in het midden, ca 0,05 ct S/H. ø 55, ca 2,00 gram. In goede staat

Zilveren Vesta met collier
Resultaat: 40 EUR

Zilveren collier met vesta, 925/000, Fijn figaro collier met een vesta versierd met floraal graveerwerk. MT.: Payton, Pepper & Sons, Chester, jl.H:1908. 35x27mm. ca 17,2 gram. In goede staat

3 Robijnen
Startprijs 40 EUR

Drie robijnen, ovaal gefacetteerd, totaal ca 0,85 ct.

Zilveren soezenmand
Startprijs 220 EUR

Kleine zilveren soezenschaal, 835/000, ovaal gecontourneerd model met gezaagd floraal decor voorzien van parelrand. Importeursteken. D.Aubert 's Gravenhage. na 1958. 15x18x7cm ca 148 gram. In zeer goe...

2x Oude Indonesische kris
Resultaat: 75 EUR

Twee oude Indonesische krissen. Eerste helft 20e eeuw. Eén bewerkte schede. Afmeting: 52 - 54 cm. Beide in goede staat.

Sabel, 18e - 19e eeuws
Startprijs 50 EUR

18e - 19e Eeuws sabel met lederen schede. IJzeren heft. Originele patina. Afmeting: 91 cm. In goede staat.

Lot divers militaria (6x)
Startprijs 60 EUR

Lot diversen militaria. 20e Eeuw. Bestaande uit: Lantaarn, knijpkat, holster, veldfles, gasbril. Afmeting: 8 - 34 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek emaille reclamebord
Startprijs 450 EUR

Antiek Duits geëmailleerd reclamebord. Derde Rijk N.S.D.A.P. Beschadigd. Afmeting: 80 x 65 cm. In redelijke staat.

Antiek Nederlands geweer + bajonet
Resultaat: 950 EUR

Antiek Nederlands geweer met bajonet. Systeem Snider Delft. Afmeting: 135 cm/67cm. In goede staat.

Antiek Nederlands ringhaan pistool
Resultaat: 1.050 EUR

Antiek Hollands ringhaan conversie pistool met mahonie kolf. Afmeting: 36 cm. In goede staat.