Parelcollier van barokke zoetwaterparels, ca 13x9mm, voorzien van een zilveren bolsluiting. ø 12 mm. Lengte 48 cm.
Collier van grote Majorica parels, ø 13,5 mm, voorzien van een onedele sluiting met zirconia's en een hanger met grote barokvormige parel. lengte 50 cm. In goede staat
Gouden ring, 585/000, met diamant. Bicolour, gespleten ring met een briljant geslepen diamant in het midden, ca 0,05 ct S/H. ø 55, ca 2,00 gram. In goede staat
Zilveren collier met vesta, 925/000, Fijn figaro collier met een vesta versierd met floraal graveerwerk. MT.: Payton, Pepper & Sons, Chester, jl.H:1908. 35x27mm. ca 17,2 gram. In goede staat
Twee oude Indonesische krissen. Eerste helft 20e eeuw. Eén bewerkte schede. Afmeting: 52 - 54 cm. Beide in goede staat.
18e - 19e Eeuws sabel met lederen schede. IJzeren heft. Originele patina. Afmeting: 91 cm. In goede staat.
Lot diversen militaria. 20e Eeuw. Bestaande uit: Lantaarn, knijpkat, holster, veldfles, gasbril. Afmeting: 8 - 34 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Duits geëmailleerd reclamebord. Derde Rijk N.S.D.A.P. Beschadigd. Afmeting: 80 x 65 cm. In redelijke staat.