Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Oude Chinese celadon vaas 6160
Oude Chinese celadon vaas

Resultaat:

800 EUR

Zilveren gembercouvert, 1878 649
Zilveren gembercouvert, 1878
Startprijs 90 EUR
Verkocht
2x  Keramieken boekensteunen, 1930 6177
2x Keramieken boekensteunen, 1930

Resultaat:

50 EUR

Zilveren brandewijnkom 666
Zilveren brandewijnkom
Startprijs 330 EUR
Verkocht
Hollandse eiken toogkast, 17e - 18e eeuw 4033
Hollandse eiken toogkast, 17e - 18e eeuw

Resultaat:

400 EUR

Ring met parel 683
Ring met parel
Startprijs 100 EUR
2x Antieke Arnhem schenkkannen 6194
2x Antieke Arnhem schenkkannen
Startprijs 125 EUR
Verkocht
Chinese Blanc de Chine figuur 6211
Chinese Blanc de Chine figuur

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Eiken Zeeuwse Renaissance kast, 17e - 18e eeuw 4050
Eiken Zeeuwse Renaissance kast, 17e - 18e eeuw

Resultaat:

650 EUR

Bijbeltje met zilverwerk 700
Bijbeltje met zilverwerk
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Antieke Japanse Satsuma Koro 6228
Antieke Japanse Satsuma Koro

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Hollandse notenhouten kist, 17e - 18e eeuw 4067
Hollandse notenhouten kist, 17e - 18e eeuw

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
2 Odeurflesjes met zilveren dop 717
2 Odeurflesjes met zilveren dop

Resultaat:

70 EUR