Vier 19e eeuwse meerschuim tabakspijpen waarvan drie met adelijke familiewapens ingesneden. Onder andere: Omnibus Fidelis, leeuwen. Afmeting: 50 - 56 cm. In goede staat.
Grote oude Oosterse schoenmakerskist met koperbeslagen en met zestien glazen flacons met koperen deksel en lades. Afmeting: 85 x 43 x 28 cm. In goede staat.
Grote antieke messing Empire-stijl plafondlamp. Messing met koningsblauw. Circa 1920. Afmeting: 70 x 65 cm ø. In goede staat.
Antieke tassa met de drie gratiën op marmeren/messing basement. Glazen schaal is afneembaar. Circa 1870. Afmeting: 30 x 33 cm ø. In goede staat.
Lot van dertien oude/antieke olielampen, divers. Afmeting: 11 - 16 cm. In goede staat.
Achttien maal diverse keramieken olielampen. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 20 cm. In goede staat.
Antiek Hollands messing scheepsboeglicht met blauw/rood glas en petroleumbrander. Circa 1900. Afmeting: 20 x 17 x 12 cm. In goede staat.
Oud polyester carrousel paard met leer. Circa 1960. Afmeting: 80 x 170 x 36 cm. In goede staat.
60-er Jaren plafonniere lamp van Christoph Palmer & Co. Messing met glazen druppelvormige pegels. Afmeting: 20 x 22 cm ø. In goede staat.
Antieke Franse polychrome Fayence petroleum lampenvoet met messing, handbeschilderd, florale/vogel/insecten decor. Geëlektrificeerd. Afmeting: 82 x 40 cm ø. In goede staat.
Decoratieve wereldglobe op houten standaard. Met messing versieringen. Globe met reliëf. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 100 x 41 cm ø. In goede staat.
Martell Cordon Bleu cognac in originele doos. Circa 1960. Afmeting: 27 x 10 x 10 cm. In goede staat.
Gave 19e eeuwse handbeschilderde Duitse spaanhouten hoedendoos met spreuk. Circa 1850. Afmeting: 19 x 29 x 28 cm. In goede staat.
Antieke Duitse messing bureaukalender. Met maand, dag en datumaanduiding. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinese ivoren penselenhouder met figuren in bos + pagodes. Twee-delig. Onderrand iets beschadigd. Afmeting: 12 x 7 cm ø. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse speeldoos met kam (goed). Notenhout. Circa 1900. Afmeting: 18 x 33 x 22 cm. In redelijk/goede staat.
Oude bronzen hanglamp met zes facet geslepen glazen vensters. 20e Eeuw. Afmeting: 77 x 41 cm ø. In goede staat.
Oude Chinese cloisonne penselen aflegger met tekst en florale decor. Afmeting: 3 x 5,7 x 15 cm. In goede staat.
Twee antieke 19e eeuwse bronzen Empire kaarskandelaren met vuurvergulding en brunering. Drie-kleurig. Circa 1830. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Grote amsterdamse school hanglamp. Zes-kantig met bloemmotief. met formica (glas) Circa 1915. Afmeting: 106 x 53 x 50 cm. In goede staat.
Zeldzame grote 19e eeuwse gepolychromeerde houtgestoken apothekers gaper. Afmeting: 59 x 26 x 28 cm. In goede staat.
60-er Jaren plafonniere lamp van Christoph Palmer & Co. Messing met glazen druppelvormige pegels. Afmeting: 20 x 22 cm ø. In goede staat.
Antiek Jugendstil keukenkastje met keramieken houders en klok !! Circa 1915. Eén wijzer af. Afmeting; 54 x 50 x 18 cm. In goede staat.
Groot antiek compositiemetalen kaarskandelaar. Jongen houdt kandelaren vast. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.