Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Handwerkende vrouw in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: 28 x 42 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke Oosterse figuren. Bestaande uit twee houtgesneden karbauwen met figuur, twee beschadigingen + één bronzen karbauw. Afmeting: 18 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten Victoriaanse voltaire met goede stoffering. Afmeting: 105 x 70 x 91 cm. In goede staat.
Zuid-Duitse eikenhouten Louis Seize toogkast. Circa 1800. Vast. Deuren wel uitneembaar. Afmeting: 204 x 140 x 55 cm. In goede staat.
Geelgouden staafhanger, 585/000, bezet met vier princes geslepen citrienen, totaal ca 0,72 ct. 5x22mm. Bevestigd aan een fijn collier, 416/000. 45 cm. Nieuw
Tafelstuk met geslepen kristallen sigaren en sigarettenvaas met zilveren voet en een zilveren sigarensnijder, 833/000. Geplaatst op een zwart houten basement met ivoren voetjes. samengesteld, o.a. Bak...
19e Eeuwse Franse mahoniehouten speeltafel met bronzen monturen en florale intarsia. Afmeting: 80 x 42 x 75 cm / 80 x 84 x 75 cm. In goede staat.
Marie Cornett? Circa 1900. Portret dame met hoed. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 14 cm. In goede staat.
Tafelstuk met kristal en zilver, 833/000. Zilveren standaard met ronde voet voorzien van parelrand, met daarin een kristallen hoorn met ruitslijpsel. MT.: Van Kempen, Voorschoten, jl.:w:1881. 14x27x24...
Goudkleurig oud betongegoten tuinbeeld. 20e Eeuw. Jongeling met bloemenmand. Afmeting: 83 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollands havengezicht met schepen, boten en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 88 x 61 cm. In goede staat.
Vier maal Italië. 20e Eeuw. Bestaande uit: Messing telefoon + drie putti lampenvoeten. Afmeting: 26 - 33 cm. In goede staat.
Antiek eikenhout gestoken borstelkastje in Rococo-stijl. Circa 1900. Afmeting: 23 x 34 x 13 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands wortelnoten Barok kabinet. Dubbel gebogen met klauwpoten + messing beslag. Mooie patina. Afmeting: 232 x 190 x 67 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse Franse comtoise met ankergang uurwerk en harpslinger. Wijzerplaat beschadigd. Ongereinigd. Afmeting: 47 x 28 x 14 cm. In redelijke staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. Rotterdams havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.
Antieke palissanderhouten kolompendule met plated wijzerplaat, rozen intarsia en vergulde ornamenten. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Slingerveer gebroken. Afmeting: 46,5 cm. In goede ...
W.G.F. Jansen. 1871 - 1949. Hollands havengezicht met figuren en paardenkarren. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Armband uit witmetaal, gemaakt uit filigrain met ovale cabouchon geslepen bloedkoralen. Breedte 27 mm. lengte 20 cm. Voorzien van een bakslot.
Collier met zwarte parels, ø 11 mm, en citroenkristal, ø 10 mm, bevestigd aan een geelgouden bolsluiting, 585/000. ø 10 mm. lengte 45 cm. In goede staat
Zilver vergulde oorknoppen, 835/000, met een rozet met granaten. ø 8 mm. met schroefpousettes. In goede staat
Oude vergulde parade degen. Naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L 98 cm. In goede staat.
19e Eeuws militair voorlader geweer. Diverse merktekens. Nr. 496 op kolf. Met bewerkt loopuiteinde. Afmeting: 134 cm. In goede staat.
Oude/antieke Oosterse Tulwar sabel in lederen schede. Afmeting: L 93 cm. In goede staat.