Antieke platenspeler, pathefoon. Circa 1920. Sterke gebruikssporen + oxidatie. Afmeting: 23 x 30 x 30 cm. In matige staat.
Geelgouden ring, 585/000, met aquamarijn. Ring met rechthoekig gefacetteerde aquamarijn, 8,5x10,5mm. In een gladde zetkast met bewerkte zijstukken. ø58 ca 3,0 gram. In goede staat.
Bronzen figuur. Vrouw met trommel. 20e Eeuw. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
J. Blekeman. Bosgezicht met watermolen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Witgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met tiffany zetting voorzien van een briljant geslepen diamant, 0.20 crt VSI TW, ca 6.5 gr. ø 59 Nieuw
Twee antieke Oosterse bronzen figuren. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.
Djokja zilveren schaal, 800/000, met hengsel. Ovale schaal met gecontourneerde opstaande rand met Djokja motief, gehamerde bodem en scharnierend hengsel. 20x14x13cm. ca 137 gram. In goede staat
Herman Bieling. 1887 - 1964. Tekening carnaval Düsseldorf met clowns (postkaart). Tekening op papier. Afmeting: 17,5 - 13 cm. In goede staat.
Broche met geschilderd porselein voorzien van onedel montuur. Voorstelling van een doedelzak spelende man en een vrouw met een geit. 7x5,5cm.
Antieke blauw glazen geruite cactuspot. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 13,5 x 14 cm ø. In goede staat.
Twee bloedkoralen colliers met geelgouden sluitingen, 585/000. een collier met 3 rijen ronde kralen, 4 mm, bevestigd aan een sluiting met geschulpte rand in het midden bezet met een bloedkoraal in een...
Ongesigneerd. Circa 1900. Stilleven met pop, fruit, konijn, theekop. Olieverf op paneel. Afmeting: 48 x 56 cm. In goede staat.
Swarovski facet geslepen kristallen aansteker in originele doos. Afmeting: 8 x 6 cm ø. In goede staat.
Acht stuks diverse glazen/kristallen stopflacons. Allen lila kleurig. Eerste helft 20e eeuw. Minimale chips mogelijk. Afmeting: .... In goede staat.
Zilveren pijpencomfoor, 833/000, met rood koperen binnenbak, gecontourneerde rand met graveerwerk op een voet met aculadevormige rand. Geplaatst op een houten basement met houten bolpoten. MT.:C.J.Bru...
Grote zilveren ring, 800/000, met rechthoekige plaat met uitgeslepen monogram, 32x20mm. ø63 ca 23,2 gram . In goede staat.
Grote Jugendstil glazen vaas. Gesigneerd Vianne. Met bamboe decor. Afmeting: 29,5 x 16 cm ø. In goede staat. 20e Eeuw. In goede staat.
Collier van gefacetteerde granaatkralen, olijfvormig, ca 8-17 mm. lengte 75 cm.
Vijf antieke gravures. Onder andere: 18e Eeuw, Holländer. Contado Di Zutphsn (Zutphen), 17e - 18e Eeuw. Hall in Saxen. Comm. res. Germ. Liber III. Der Rote Thürm etc. 17e - 18e Eeuw. Prospect Waysen H...