Twee 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen kop + schotel. Floraal decor, 18e eeuw. Figuren decor, 19e eeuw. Afmeting: 7 - 12,5 cm. In goede staat.
Vijf-delig Japans porseleinen imari kaststel met floraal decor + tempelhonden. 19e Eeuw. Eén deksel gelijmd, verder haarlijnen/bakfouten. Afmeting: H 19,5 - 36 cm. In redelijke staat.
19e Eeuws Japans imari porseleinen petroleumlamp met floraal decor. Afmeting; H 63 cm. In goede staat.
Twee zeer grote Chinees porseleinen cheng lung kommen met landschap decor. 18e Eeuw. Eén kom chip. Eén kom gerestaureerd. Afmeting: 12 - Ø 28,5 cm. In matig/goede staat.
Zeer grote Japans porseleinen imari schotel. 19e Eeuw. Floraal/tuin/goud decor. Afmeting: Ø 55 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen cheng lung dekselterrine met landschap decor. Haarlijnen in bodem. Deksel mogelijk niet origineel. Afmeting: 25 x 33 x 21 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen Kantonese dekselvazen met figuren in tuin decor. Bodemmerk. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen ghendi schenkkan met tuin decor. Tuitje gerestaureerd. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met Amsterdams bont decor. Floraal/goud/vogel decor. Haarlijn + chip tuit. Afmeting: 11 x 13 x Ø 8,5 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen capucijne familie rose trekpot. Floraal/goud decor. Breuk in handvat. Afmeting: 13 x 18 x 10 cm. In redelijk/goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met diverse landschappen. Twee kopjes goed. Vier kopjes haarlijn en/of chip. Afmeting: 4,5 - 7,5 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen familie verte bord met tuin/goud decor. Minimale chips. Afmeting: Ø23,5cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Imari ghendi schenkkan met floraal/goud decor. Afmeting: H 22 cm.In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen vaas met tuin/vlinder decor. Onderrand chips. Afmeting: H 17,7 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuws Chinees porseleinen kop + schotels met landschap decor. Bodemmerk. Afmeting: 5 x Ø 12,5 cm. Iets randfrit. In redelijk/goede staat.
Zes antiek Japans porseleinen kop en schotels met deksel. Figuren/goud decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 8 x Ø 12 cm. Eén haarlijn. In goede staat.
Drie prachtige Chinees porseleinen kop + schotels. 19e Eeuw. Floraal decor. Vier tekens bodemmerk. Eén schotel haarlijn, rest gaaf. Afmeting: 8 - 12,5 cm. In goede staat.
Twaalf 18e eeuwse Chinees porseleinen kop + schotels met capucijne glazuur, met tuin/goud decor (twee soorten). Acht kopjes goed. Vier kopjes haarlijn of schade. Schotels goed. Afmeting: 7 - 13 cm. In...
18e Eeuws Chinees porseleinen schenkkan met floraal decor. Cheng lung. Tuit gerestaureerd. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen familie rose borden met tuin/goud decor. Gecontourneerd. Enkele minimale chips. Afmeting: Ø 22,6 cm. In goede staat.
Set van vier 18e eeuwse Chinees porseleinen familie rose borden met tuin/goud decor. Eén bord haarlijn, iets randfrit. Afmeting: Ø 23,2 cm. In goede staat.
Japans porseleinen schotel met familie rose Chinees decor. Met bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: Ø 36,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met reliëf van draken en bronskleurig glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuws Chinees porseleinen cheng lung schaal met zilveren beugel. Pioenrozen decor. Haarlijn + scherf ingelijmd. Afmeting: Ø 27,7 cm. In redelijke staat.
Oud Tibetaans koperen reliëf met Boeddhistische tekst. 20e Eeuw. Afmeting: 24 x 24,5 x 3 cm. In goede staat.
Set van vijf 17e - 18e eeuws Chinees porseleinen Kang Xi borden met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen familie verte plaquette met landschap decor + tekst + signatuur. Afmeting: H 32,5 x B 56,7 cm. In goede staat.
Grote boeddha van groene jade.met een maansteen op het voorhoofd. 20e Eeuw. Afmeting: H 97 cm. In goede staat.
Groot, gekapt hardstenen staande Oosters boeddha figuur met polychromie en goud. Afmeting: H 102 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinese borden met tuin decor. Eén bord goed. Eén bord haarlijn. Eén bord chips. Afmeting: Ø 22 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuws Chinees porseleinen familie verte borden met pauw/pioenroos decor. Eén haarlijn in bodem. Eén goed. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuws Chinees porseleinen slakom met floraal/granaatappel decor. Afmeting: 12 x 24 x25 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met zotje in tuin decor. 18e - 19e Eeuw. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 20 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen bord met tuin decor. Haarlijn bodem. Afmeting: Ø 28 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose gemberpot. Floraal/vleermuizen/karaktertekens decor. Met bodemmerk. Afmeting: 18,5 cm. In goede staat.
Lot divers China/Japan. Oud + antiek. 19e - 20e Eeuw. Onder andere; kommen, benen snuffbottle, parelmoer tablet, lakwerk vaas, Kanton porselein, lakwerk doos. Afmeting: 7 - 28 cm. In redelijk/goede st...
Lot China, divers. 20e Eeuw. Onder andere; spekstenen tempelleeuwen, steengoed, porseleinen figuren, blanc de chine figuur. Afmeting: 10 - 28 cm. In goede staat.
Vijf delen antiek Japans Imari porselein. Bestaande uit; Vaas, gerestaureerd. Vier borden, waarvan één beschadigd. Afmeting: 15 - 31 cm. In redelijk/goede staat.
Lot met zeven delen Chinees porselein. 19e - 20e Eeuw. Onder meer; gemberpot, pattipan, vaas, twee kommen (één haarlijn), schotel (beschadigd), dekseldoos met figuren decor. Afmeting: 10 - 16,5 cm. In...
Chinese natuurstenen/jade olifant met vaas. 20e Eeuw. Afmeting: 21x 20,5 x 8,5 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke Chinees porseleinen familie rose gemberpotten met figuren in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: 11 - 13 cm. In goede staat.
Japanse meiji dekselvaas met draken decor. Afmeting: 20,5 cm. In goede staat.
Lot Japans Imari porselein. Divers. Floraal/goud decor. Vijf delen gaaf. Eén bord gelijmd. Drie borden haarlijn en/of randschade. Afmeting: Ø 21 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
Oud/antiek Chinees wit porseleinen liggend figuur. Verso haarlijnen + vingers beschadigd. Afmeting: 26,5 cm. In redelijke staat.
Grote antieke Chinees porseleinen brushpot met figuren in tuin decor. Haarlijn + randschade. Afmeting: 21,5 x 20,2 cm. In redelijke staat.
Vier Chinees porseleinen schotels met karper decor. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 11,5 cm. In goede staat.
Zes delen 18e eeuws Chinees porselein. Deelservies. Rivier gezicht/pagode decor. Bestaande uit: 3x Vleesschaal + 3x bord. Eén bord haarlijn, verder alles in goede staat. Afmeting: 22 - 32 cm.
Lot Chinees porselein. Bestaande uit: 1x Beeld van wijsheer, met bodemmerk. 3x Familie Rose kop + schotel, met floraal/vlinder/emaille decor. Afmeting: 8 - 22 cm. In goede staat.
Antiek, rond Japans lakwerk paneel in lijst. Originele lijst met been en goudlak. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 35 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen celadon gemberpot met tuin/feniks decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 19,5 x Ø 17 cm. In goede staat.
Lot 19e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: 3x Familie rose dekseldoos met bodemmerk. 1x Snuffbottle met kippen/kraanvogel decor. Afmeting: 7 - 13,5 cm. In goede staat.
Twee 17e - 18e eeuws Chinees porseleinen kang xi borden met tuin decor. Met bodemmerk. Eén bord goed. Eén bord haarlijn + chips. Afmeting: Ø 27,2 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf Chinees porseleinen celadon vissen met lichtgroen glazuur. Sung stijl. Afmeting: 9 - 10 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie verte brushpot met kippen in landschap decor. Afmeting: 12,2 x Ø 10 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie rose theepot met floraal/vogel decor. Bodemmerk. Afmeting: 12 x 15 x 12,5 cm. In goede staat.
Twee antiek Chinees bisquit porseleinen figuren. Eén figuur mist handen. Afmeting: 17 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen familie rose bord met figuren in water decor. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schenkkan met rondom krijgers in landschap decor. Afmeting: 20,4 cm. In goede staat.
Drie-delig Chinees porseleinen cup met bloesem/perzik decor. Met bodemmerk. Eén chip. Afmeting: 8,5 - 9,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen Chinees porselein. 1x Celadon vaas met groen glazuur + zes tekens bodemmerk. 1x Wierookbakje met sepia landschap decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: 9 - 18,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie rose dekselkom met rondom figuren in landschap decor, idem deksel. Met bodemmerk. Afmeting: H 13 x Ø 12 cm. In goede staat.
Acht delen Chinees miniatuur celadon porselein. Onder meer; vaasjes, kopjes + gewicht met lichtgroen glazuur. Afmeting: 2 - 5 cm. In goede staat.
Vier Chinees celadon porseleinen zoutnappen op drie pootjes. Afmeting: 5,4 cm. In goede staat.
Zeer groot oud Chinees voorouder portret schilderij. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 189 x B 131 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen theebus met kylin decor. Afmeting: 20 cm. In goede staat.