Oude Chinese bronzen figuur met restvergulding. 20e Eeuw. 'Steigerend paard met keizer'. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Twee moderne bronzen figuren. 'Dansers'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25 -26 cm. In goede staat.
Houtgesneden boomgeest. 20e Eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Grote oude Chinese houtgestoken figuur (hand mist) met relikwiehouder. 20e Eeuw. Afmeting: 68 cm. In redelijke staat.
Zeer grote oude houtgestoken Chinese boeddha op lotusbloem. 20e Eeuw. Afmeting: 102 cm. In goede staat.
Moderne bronzen sculptuur 'Vogelvlucht'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Twee moderne bronzen figuren. 'Dansers'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 19 -24 cm. In goede staat.
Twee bronzen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal 'jongen met haas'. Eén maal 'verliefd paar'. Afmeting: 16 - 18 cm. In goede staat.
Drie kunstwerken, tweede helft 20e eeuw. Eén keer marmeren zuil met kogel (monogram). Eén keer bronzen object met dieren, en één keer bronzen kei. Afmeting. 13-23 cm. In goede staat
Vergulde bronzen oosterse boedha. 20e eeuw. Afmeting. 16 cm. In goede staat.
Oude sculptuur, vijf bronzen figuren op smeedijzeren boog. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 45 x 8 cm. In goede staat.
Antieke vergulde houtgestoken oosterse boedha. (oortje eraf, neus beschadigd) Afmeting . 13.5 cm. In redelijke staat
Brons gegoten schaal. Ca. 1930. Gesigneerd B. Stichling. Afmeting. 4.5 x 14 cm. ø. In goede staat.
Grote wandengel bronskleurig gegoten kunststof met messing goudkleurige vleugels, gesigneerd Schöne, . . Afmeting. 56 cm. In goede staat
Twee bronzen katten, 20e eeuw. Eén kleine, gemerkt: Multian Zitai. Eén grotere, gemerkt: Monogram. Afmeting. 6-11 cm. In goede staat