Ton Schulten, origineel, verso etiket, chez moi, Ton Schulten galerie internationaal no 278 190/120cm markstr 21, gasthuisstr.4 - Stadsgezicht bij avondlicht, olieverf op linnen 190x120cm Cond:G
Ton schulten, origineel, verso etiket, chez moi Ton Schulten, galerie international nr 468 92/72 Fl. 8400,- stadsgezicht, olieverf op linnen 92x72cm Cond;G
Schilderij C.J. de Vogel Dordrecht 1824-1879 Hollands zonnig landschap met boerin, koeien en boerderij olieverf op linnen zittend in handgemaakte vergulde lijst.
43x32 Cond. G.
Schilderij, onduidelijk gesigneerd, Duitse school met bijbelse voorstelling met vele figuren, olieverf op linnen 95x60cm Cond:G
Hendrik Willem Mesdag, Groningen 1831-1915 Den Haag, bomschuiten in de verte met wolkenlucht (Haagse School) gemengde techniek op papier 34x18cm Cond;G
Karl Theodor Wagner 1856-1921 Duitse school Hollands havengezicht met vele figuren en boten, olieverf op linnen (kapitale lijst) 82x55cm
Louis Mayer Fecit, 1791-1843, Duitse school. Een strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk. Olieverf op linnen. 88x48 In goede staat.
Johan Ernst Bäumer 1870-1919 Blaricum, bosgezicht met boerderij en kippen, olieverf op linnen 100x70cm Cond:G
Klaas Bernink 1978, 1913-1996 Enschede, titel: Kamperzeedijk west III, (in de winter) acryl op linnen 60x40cm. Cond:G
Adolf le Comte, 1850-1921 Belgische school, havengezicht met stoomboot en figuur, olieverf op paneel, 29x23cm. Cond:G
Jacob Maris Den Haag 1837-1899 Karslbad, eenden bij slijpsteen, olieverf op paneel 24,5x22,5cm Cond:R/G
Vijf Lithografien(serie) Gunther Tuzina, Hamburg 1951, oude verkoopprijs Fl. 5250,00, vijf abstracte composities, verso originele etiketten, litho op papier 31x27cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd P.G Vertin? Hollands stadsgezicht met vele figuren, olieverf op linnen 17x14cm Cond:R/G
Erasmus Bernard van Dulmen Krumpelman, bad Kreuznach 1897-1987 Zeegse, twee jonge meiden met hoofdbedekking, olieverf op paneel 52x36cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, figuren op het strand, kijkend naar schipbreuk, verso etiket Josef Israels, Dinger museum, olieverf op paneel, 38x27,5cm. Cond:R/G
Adriaan Herman Gouwe, Alkmaar, 1875-1965, Tahiti. Ploegende boer met paardenspan. Olieverf op linnen, 94x48cm. Cond.: R-G
Negen x Karel Tomei(flying camera, ,luchtfotografie) 1941 Rotterdam, negen handgesigneerde foto's van Tomei in dure inlijsting, certificaat verso, beperkte oplage, fotografie op papier Cond:G
50x50cm...
Zeldzame 17e eeuwse landkaart, Frisia Occindentales 1622, met stadswapens, incisia a Ptero Harlingse+Johannes Lamrinck, beetje gekreukt, ets op papier 57x44cm. Cond:G
Peter Paul Müller-Werlau (Duitse School 1864 - 1945), olieverf op linnen, getiteld "Burgen an der Mösel" Cond.: G 70x55cm.
Gerbrand frederik van Schagen 1880-1968, Hollands landschap met koeien bij avond, olieverf op linnen 28x68cm Cond:G
Ongesigneerd Duitse school omstreeks 1800, verso Prinzessin Sachsen-Hildburghausen met hondje, (inschilderingen) 53x68cm. Cond:M
Johannes Christoffel Vaarberg, Weesp 1825-1871 Amsterdam, heren portret, olieverf op paneel, 35x45cm. Cond:G
Marte Roling 1939, vaandels, gemengde techniek gouache op papier 100x72cm. Cond.G
Wetering de Rooy, Woudrichem 1877-1972, Hollands riviergezicht Zierikzee(twee plekken craquele) olieverf op linnen 60x80cm. Cond:R/G
Twee kapitale werken Bep Toscani (twee luik) 1940 Amsterdam, moderne compositie met acryl en kranten, mixed media, totaal 280x170cm Cond:G
Istvan Benyovszky 1898-1969, koets met figuren en ruiter te paard met hond, olieverf op linnen 50x70 Cond:G
Evert Moll 1878-1955, stilleven, vaas met bloemen, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G
Henriette Marcus 1892- .. het gebed zonder einde naar Nicolaes Maes olieverf op linnen 132x112cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd '95, zeefdruk gemaakt uit 4 delen geschept papier, epreuve d'artiste 126x190cm zeefdruk op papier Cond:G
Ongesigneerd 19e eeuws Italiaanse school, moeder leest kind voor, met kapitale vergulde lijst, olieverf op linnen 75x70cm Cond;G
Sebastiaan Theodorus Voorn Boers, Rotterdam 1828-1893 stilleven met glas en fruit op tafel, olieverf op paneel 41x32cm Cond;G
Wetering de Rooy, Woudrichem 1877-1972, Hollands riviergezicht met zeilboten, olieverf op linnen 66x45cm. Cond;G
Ets Jongkind 1875, originele ets 19e eeuw met watermerk, schaatsers bij molen, kinderdijk, ets op papier 24x16cm. Cond:G
Han Bruinenberg 1950-2015 geschilderde copy van een schilderij van Rembrandt van Rhijn (imposant schilderij) olieverf op linnen 130x160cm Cond:G
Ongesigneerd 19e eeuws, Italiaans landschap met vee bij Romeinse Ruine, olieverf op linnen, 44x63cm. Cond:R/G
Gerbrand Frederik van Schagen 1880 -1968, landschap met boerderij, boer en kajuitboot, olieverf op paneel 21x18cm Cond:G
Otto Scheuerer 1862-1934 München Duitse school, twee hazen in de sneeuw, olieverf op paneel 21x16cm Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1900 gezicht op oud Almelo, olieverf op paneel 76x60cm Cond:G
Zhuang Hong Yi '99 Shi Chuan China 1962, moderne compositie op rijstpapier achter PVC inlijsting, mixed media op rijstpapier, 178x97cm. Cond:G
Grote 17e/18e eeuwse landkaart, door Rhenus juijelmus Blaeu, D. Andreae AE Bickero, ingekleurde gravure op papier, in goede staat 97x41cm.
Evert Rabbers 1875-1967 Enschede, herderin op zandpad met twee koeien, olieverf op linnen 60x85 Cond:G
Thomas, met certificaat, oud Hollands stadsgezicht met figuren, olieverf op linnen 80x60cm Cond:G
Naar Springer, omstreeks 1900, stadsgezicht Amsterdam, olieverf op linnen 60x40cm. Cond;G
Toon de Jong, landschap, olieverf op paneel 21x12cm. Cond:G
Jos Beeling 1890 Leeuwarden, oude haven van Almelo 1935, olieverf op linnen 30x40cm. Cond;G
Naar P. P. Schietges, geitenhoedster met geit, olieverf op linnen 24x30cm Cond:G
Fritz Köhler 1887-1971, Düsseldorf, Duitse school, Duits riviergezicht, met twee zeilboten en figuren langs de kade, olieverf op linnen, 40x50cm.Cond:G
J.Mittenhuber omstreeks 1900 Duitse school, berggezicht met beek, visser en watermolen, olieverf op linnen 70x47cm Cond;G
H.P Groen 1886-1964, vaas met bloemen, olieverf op linnen 60x50,5cm. Cond:G
Monogram B.S 19e eeuw, romantisch bosgezicht, olieverf op papier, 34x27cm Cond:G
Cornelis Koppenol, Zoetermeer 1865-1946 Den Haag kruisiging van Jezus, olieverf op linnen 60x80cm Cond:G
Jan Heyse 1916, Zierikzee 1882-1954 Veere, Stadhuis te Veere, ets op papier 16x24cm Cond:G
Negentiende eeuws Franse ets, F Boucher, J. Ouvrier sculp. les Nimphes au Bain, wortelnoten lijst, ets op papier 26x42cm. Cond:G
Monogram J.M.B, Hollands strandgezicht met bomschuiten en figuren op paneel 40x30cm.Cond:G
Ongesigneerd? 19e eeuw Duitse school, riviergezicht met figuren en zeilboot, olieverf op linnen 64x49cm Cond:G
Janine Bosch, portret Mondaine dame, olieverf op linnen 50-70cm. Cond:G
Drie luik H.Y. Zhuang 2002, 1962 China (minerva Groningen) moderne composities, gemengde techniek op papier op linnen 135x40cm Cond:G
Abraham Hulk junior 1851-1922, sprokkelvrouw in het bos, olieverf op linnen 25,5x18cm Cond:G
Zeventiende eeuwse landkaart van Venloa de Maes met stadsplattegrond en rivier de maas, waarschijnlijk gedrukt door Blaeu, ingekleurde ets op papier 34,5x25cm Cond:G
Willem Korteling 1889-1964 Deventer school, vaas met zonnebloemen, olieverf op linnen(craquele vormig door bitumen) Cond:R 74x60cm.
Bep Toscani 1940 Amsterdam, moderne compositie, acryl met kranten, 120x150cm, mixed media op linnen, Cond:G
Monogram 1875, pendant, twee landschappen met paarde en wagens en figuren, olieverf op paneel 35x45cm. Cond:G
Han Bruinenberg copyist, copy oude meester, naakte man en vrouw in landschap 152x125cm olieverf op linnen Cond:G
Mikolov 1932 Russische school, landschap met figuren, olieverf op linnen 35x53cm. Cond:G
De Heilige Panteleimon (geneeskundige), Russisch Ikoon met enkele kovceg, 18e eeuws 22x26cm.
Achttiende eeuwse gravure, paleis het Loo, in originele lijst met kroon(collection des prospects)Sevend a Augsburg au Negoce comun d lacademie Imperiale et avec defense ni den faire ui de vendre de C...
Anton Heyboer Sabang 1924- Denlip 2005, kip aquarel op papier 39x28cm Cond:G
Henk Visch omstreeks 1950 surrealistische figuratieve voorstelling, zwarte inkt op papier 77x45cm teksten op papier. Cond:G
Monogram BS of SB omstreeks 1930, liggende Bengaalse tijger, gemengde techniek op papier 65x45cm. Cond:G
Achttiende eeuws Duits religieus Barokschilderij, in goede ongerestaureerde staat, olieverf op linnen 30x24cm. Cond:G
Marmeren 2 dimensionaal kunstwerk in houten lijst, 20e eeuw, 3 putti 29x29cm Cond:G
Haanstra 20e eeuw Hollands stadsgezicht met figuren, olieverf op paneel 40x30cm Cond:G
E. Kunzel omstreeks 1920 Duitse school, stilleven met fazant, olieverf op linnen 79x60cm, Cond:G
Negentiende eeuws Griekse ikoon met heilige en tekst, in originele ongerestaureerde staat 28x23cm. Cond;R/G
Schilderij (gemonogrammeerd ) Siska , bloemstilleven, olieverf op paneel, 20 eeuws. 40x50cm. Cond.: G
Hanns Herzing 1912, 1890-1971 Dresden, Duitse school, Georgen Feld olieverf op linnen 51x61cm Cond:G
Han Veneman, Vroomshoop 1939-1991 Enschede, vrouw in interieur, groot vroeg werk, olieverf op linnen 140x140 Cond:G
Onduidelijk gesigneerd Indonesische school omstreeks 1970 twee vechtende hanen olieverf op linnen 90x70cm Cond:G
A. van Dijck omstreeks 1920, bomschuiten op zee met vissers, beschadigd 45x55cm Cond:M
W. Simmerik, titel: bevrijdingsdag 1949, olieverf op linnen 55x60cm. Cond:G
Litho Miro nr 997/2000, uitgegeven door Euro Art, abstracte compositie, lithografie op papier, 22,5x22cm.Cond:G
Leon Senf 1919 Delft 1860-1940 Alkmaar, riviergezicht met brug (beschadiging) ets op papier 46-60cm Cond:M
Monogram H.R 19e eeuws portret op stoel, dame met hoofdbedekking, olieverf op linnen (ovaal-krasjes) 40x30cm Cond:R
Schmidt omstreeks 1920, Duitse school, vaas met rozen, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G
Twee maal Prof. van Beek omstreeks 1920, Schreierstoren Amsterdam, stadsgezicht oldtimers, olieverf op paneel 15,5x12cm Cond:G
Twee maal prof van Beek kolkje Amsterdam, haven dordrecht, olieverf op paneel 15,5x12cm Cond;G
Ferdinand Boersma Hengelo 1906-1979 Twentse boerderij, olieverf op paneel 65x48cm Cond:G
Ferdinand Boersma 1906-1979 Hengelo stilleven met gemberpotten, olieverf op paneel 40x30cm Cond:G
Twee aquarellen van Gerda Rotermund ( Duitse School 1902 - 1982): 1x aquarel op papier, getiteld "Pinocchio" 36x46cm. Cond.: G en 1x aquarel op papier, Pierrot met gitaar 35x42cm. Cond.: G
Gerard Krol Enschede 1882-1950 bosgezicht met boerenschuur, kippen en paardenkar, olieverf op linnen 51x60 cm Cond:G
C. Cornelisz, 21e eeuw, stilleven met tin en citroen, olieverf op paneel, 13x18cm. Cond:G
Tweemaal ongesigneerd, 21e eeuw, driemasters op volle zee, olieverf op paneel 25,5x20,5cm Comd:G
A van de Burg omstreeks 1920, bosgezicht met schapen en herder, olieverf op paneel 30x60cm Cond:G
G. v. Jeveren 1904-1986, poldergezicht met waterlelies en windmolen, aquarel op papier, 40x20cm. Cond:G