Drie dozen divers miniatuur poppenhuis speelgoed(hoge nieuwwaarde) bestaande uit meubelen, lampen, porselein, accessoires etc, hoofdzakelijk nieuw in doos 50x40cm Cond:G
Vier dozen divers miniatuur poppenhuis speelgoed (nieuwwaarde 1500,-) bestaande uit electrische kroonluchter, meubelen, porselein, lantaarns etc, hoofdzakelijk nieuw in originele dozen 30-48cm Cond:G
Vijf oude Duitse celluloid schildpad poppen, tussen 1930-1970, Inge, twee keer Bärbel, Hans, 33-48cm. Cond:R/G
Grote oude Duitse Armand Marseille pop, nr 351/9K Negroide dream baby, papier mache lichaam, slaap ogen, doopkleed 63cm Cond:G
Vooroorlogse Käthe Kruse jongenspop omstreeks 1920, met stoffen lichaam en schildpad hoofd, verf gezicht laat los 39cm. Cond:G
Poppenhuis/kelder met trappenhuis en accessoires, eigenbouw 2e helft 20e eeuw Kopie Sara Rothe huis, 44x38x56cm Cond:G
Oude Duitse porseleinen Wernicke en Koenig pop? , gemerkt WuK J 10, met babylichaam, slaapogen en kleertjes 49cm Cond:G
Oude Duitse Heubach Koppelsdorf negeroide pop, nr 342. 8/0, met mohair pruik, oorringen en oud kleed, papier mache lichaam, onderbenen craqulures 32cm. Cond:G
Antieke Duitse porseleinen pop F 10 152, made in Germany met gelede lichaam en kleertjes 50cm. Cond:G
Grote Duitse porseleinen pop, gemerkt SH pb 1906/16, replica naar oud voorbeeld met papier-maché lichaam kleding Mohair pruik, strohoed, vaste ogen open mond vier tanden 84cm
Vooroorlogse Armand Marseille porseleinen pop, 990 A.M. 12, met slaapogen en mohair pruik, en babylichaam 5,5cm. Cond:G
Drie oude Duits porseleinen bad poppen 19e-20e eeuw in goede staat, 19-24-35cm.
Antieke Duitse Armand Marseille pop 1894, met porseleinen borstkop en lederen lichaam, porseleinen onderarmen, glazen ogen en oude kleertjes 55 cm Cond:G
Aparte oude Duitse porseleinen jongenskarakter pop met geschilderd haar, alleen nr 3-11, slaapogen, papier mache lichaam, doopkleed 43cm. Cond:G
Vooroorlogse grote Duits porseleinen pop Kling +Co, omstreeks 1930, met papier mache gelede lichaam, en slaapogen, 65cm Cond:G
Vijf antieke Duitse poppen met gemodelleerd haar, borstkop minerva, borstkop 19e eeuw papier mache, 3 maal papier mache o.a. AM 2 ongemerkt 29-58cm. Cond:G
Grote Duitse Kammer en Reinhardt Simon -Halbig porseleinen pop nr 162/62 met baby lichaam(been gelijmd) flirtogen, open mond, 2 tanden, beweegbare tong, echt haar pruik (hoofd heel) 60cm Cond:R/G
Zeer grote Duitse Armand Marseille porseleinen pop nr 390/15 met geleed lichaam, oude kleertjes, vinger af, haarlijn in voorhoofd 83cm Cond:R
Twee Duitse celluloid schildpad poppen, 2e helft 20e eeuw, jongen en meisje met kleertjes nr 55 rep. in zeer goede staat 50cm Cond:G
Antieke Oostenrijkse porseleinen pop Juan Eduardo 1904 Austria 12, gelede lichaam 3 vingers af, lijmresten pruik 60cm. Cond:R/G
Grote antieke Duiotse porseleinen pop F.S en C nr 1295, met papier mache lichaam en kleding, 67cm. Cond:G
Antieke porseleinen pop Revalo nr 5, met gelede lichaam en kleertjes, 39cm. Cond:G
Groot kavel diverse celluloid popjes, hoofdzakelijk Duitsland, omstreeks 1930-1950 Cond;G
Oude Duitse schildpad celluloid Kathe Kruse pop, met echt haar en slaapogen, model T40 en kleertjes, 40cm Cond:G