26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

Muntengewichtdoosje 2052
Muntengewichtdoosje

275 EUR

Wijntafeltje 4133
Wijntafeltje
Startprijs 30 EUR
Mahonie bijzettafeltje 4146
Mahonie bijzettafeltje

95 EUR

Bronzen Chinese vaas 2069
Bronzen Chinese vaas

60 EUR

3 Chinese borden, 19e eeuw 6030
3 Chinese borden, 19e eeuw

650 EUR

Zes vergulde zuurvorkjes 772
Zes vergulde zuurvorkjes
Startprijs 30 EUR
Facetgeslepen spiegel 4163
Facetgeslepen spiegel
Startprijs 50 EUR
Buffet 20-er jaren 4180
Buffet 20-er jaren
Startprijs 80 EUR
4 Chinese borden, 18e eeuw 6047
4 Chinese borden, 18e eeuw
Startprijs 200 EUR
8 Zwiebelmuster schalen 6064
8 Zwiebelmuster schalen
Startprijs 50 EUR
Wortelnoten barok secretaire 4197
Wortelnoten barok secretaire

190 EUR

Sieradenkastje 2086
Sieradenkastje
Startprijs 30 EUR
Kristallen odeurkarafje 789
Kristallen odeurkarafje

50 EUR

3 Chinese borden, 18e eeuw 6081
3 Chinese borden, 18e eeuw
Startprijs 50 EUR
Mahonie speeltafel 4214
Mahonie speeltafel
Startprijs 150 EUR