Franse wortelnoten fineer 3-deurs linnenkast ca. 1900 met spiegeldeur en florale intarsia (ook aan de zijkanten). Gebogen front en zijkanten, geheel in goede originele staat 230x70x200cm.
Acht oude porseleinen schalen met Zwiebelmusterdecor o.a: 1x Blue Danube, en 7x dubbel zwaard en H, gemerkt Koppelsdorf (1 chip) 25-40cm. Cond.: G
Ton Schulten nr. 4/150 ( 1938 Ootmarsum - ), zeefdruk op papier, boerderij in zonlicht 1994 (handgesigneerd) 36x37cm. Cond.: G
Duitse notenfineer Biedermeierstijl halve maantafel met lade, 21e eeuw in goede staat 75x75x38cm Cond:G
Notenhouten wijntafel, stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw, met geschulpt blad en bandintarsia, in goede staat 60x53ø cm
Mahoniehouten bijzettafel op wieltjes en lade met schuifblad, 2e helft 20e eeuw, stijlmeubel in goede staat 65x50x45cmj Cond:G
Verstelbare 4-lichts messing kaarskandelaar 18e-19e eeuws op leeuwenpoten, in goede originele staat 38x20x16cm
P.A. Schipperus 1840-1929, Hollands landschap met koeien bij een drenkplaats , olieverf op paneel 33x43 Cond:G