Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Chinese borden, 18e eeuw
Startprijs 50 EUR

Drie 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen borden en vaas, kraanvogel en floraal decor(2gelijmd, 1 randschade) 22ø Cond:M

Figuur, Han Dynasty
Startprijs 800 EUR

Grote Chinese terracotta figuur uit de Han Dynasty B.C. 206-220 AD, voorstellende een wachter met restbeschildering, in goede staat 45cm

Friesche stoelklok
Startprijs 180 EUR

Oud Hollandse Friese stoelklok, 2e helft 20e eeuw, handbeschilderd met tinnen gietwerk 75cm Cond:G

3 Imari borden
Startprijs 100 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met Chinese tuin, met vogels, goud en vlinder decor, met geschulpte rand 21,5ø cm Cond:G

Wit gelakte Grutterskast
Startprijs 800 EUR

Wit gelakte Grutterskast, 2 delig 2e helft 20e eeuw, 4 deuren, 3 lades, 3 rondglasdeuren, diverse schappen, 218x163x55cm Cond:G

Engels mandje, doorbroken aardewerk
Resultaat: 30 EUR

Oud Engels creamware keramieken bonboniere, gemerkt Hartley Leeds Pottery in goede staat 9x23x16cm.

Secretaire
Startprijs 7.500 EUR

Zeldzame Louis Seize secretaire omstreeks 1800, met stempels gesigneerd onduidelijk leesbaar, en de limoges Frankrijk. Prachtig belijnd met diverse houtsoorten, rozenhout, satijnhout.(lichte fineersch...

2 Gemberpotten met zilveren monturen
Startprijs 150 EUR

Twee keer 18e eeuwse Chinees porseleinen gemberpotten en florale decors en zilveren afsluiting 13,5x10cm 835/000 dop voorzien van filetrand Mt. Fa W Burgers en zonen, Haarlem 1952-1975 Cond:G

EIken Jugendstil buffet
Resultaat: 100 EUR

Eikenhouten Jugendstil buffet met geslepen glas en florale houtgestoken panelen ca. 1900 in goede staat 200x154x70cm.

Platelen bloempot
Startprijs 70 EUR

Grote Hollandse antieke platelen bloempot, gemerkt papaver Arnhem Holland Gelria met floraal decor rondom 20xø28cm. Cond.: G

Mahonie biedermeier linnenkast
Resultaat: 400 EUR

Grote 19e eeuwse uitneembare mahoniehouten Biedermeier kast (louis Philippe) omstreeks 1870 met 5 lades, schappen, in goede staat,(1los stuk, koplijst erbij) 230x180x66cm Cond:R/G

16 Wedgwood borden
Resultaat: 30 EUR

Zestien Wedgewood borden of Etruria omstreeks 1950(minimale chip mogelijk) 26,5cm ø CondG

2 Delen, Hannie Mein
Startprijs 30 EUR

Twee delen oud keramiek Hannie Mein ( 1933 - 2003): 1x blaker en 1x asbak 12-17cm. Cond.: G

Bloemenzuil
Resultaat: 150 EUR

Prachtige 19e eeuwse mahoniehouten houtgestoken piedestal (mooie kwaliteit) in goede staat, staande op 33 spant klauwpoten. 132cm

3 Chinese borden, 18e eeuw
Startprijs 250 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor, twee borden met chip, een goed. Cond:R/G

Barok kast
Startprijs 750 EUR

Franse wortelnoten fineer 3-deurs linnenkast ca. 1900 met spiegeldeur en florale intarsia (ook aan de zijkanten). Gebogen front en zijkanten, geheel in goede originele staat 230x70x200cm.

Cassette met miniaturen
Resultaat: 40 EUR

Cassette met diverse oude miniaturen 20e eeuw, o.a keramiek zeepsteen en porselein etc. 22 stuks 4-8cm Cond:G

Halve maan tafel met 1 lade
Startprijs 180 EUR

Duitse notenfineer Biedermeierstijl halve maantafel met lade, 21e eeuw in goede staat 75x75x38cm Cond:G

Chinese Yixing theepot
Startprijs 50 EUR

Oude Chinese Yixing terracotta theepot, 1e helft 20e eeuw met landschapsdecor, en bamboe handgreep, koperen montuur tuit.(tuit minimale chip) 16,5x15x10,5cm Cond:G

Wijntafeltje
Startprijs 30 EUR

Notenhouten wijntafel, stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw, met geschulpt blad en bandintarsia, in goede staat 60x53ø cm

3 Familie roze borden
Resultaat: 190 EUR

Drie prachtige Familie roze borden, Chinees porselein 1 haarscheur, 21ø Cond:R/G

Mahonie bijzettafeltje
Resultaat: 95 EUR

Mahoniehouten bijzettafel op wieltjes en lade met schuifblad, 2e helft 20e eeuw, stijlmeubel in goede staat 65x50x45cmj Cond:G

Facetgeslepen spiegel
Startprijs 50 EUR

Grote facetgeslepen spiegel met gouden omlijsting 2e helft 20e eeuw, in goede staat 81x130cm Cond:G

3 Aardewerken kruiken
Startprijs 90 EUR

Drie delen Duits steengoed, 19e eeuw: 1x steengoed klepkan met tinnen deksel en blauw decor, 1x bierpul met tinnen deksel en glas met edelweiss decor (oude haarlijn), 1x bierpul met tinnen deksel en m...